9 śmiesznych kanapek, których potrzebujesz w swoim życiu

Kto potrzebuje indyka lub szynki, kiedy można wsadzić macę z serem między dwie kromki chleba? Jeśli o to chodzi, kto potrzebuje chleba, skoro można użyć pączka do zrobienia kanapki? Oto: dziewięć skandalicznych, niesamowicie smacznych kanapek, które można wypróbować na Narodowy Dzień Kanapki, 3 listopada. 

Pieczony Bean French Toast Sandwich
Dzisiaj

1. Fasolka po bretońsku z fasolą po bretońsku: w tej kanapce dzieje się tak wiele rzeczy, ciężko jest zacząć. Na początek chleb to francuskie tosty, ale potem jest wypełniony fasolką po bretońsku! I serem. Nie zadawaj pytań, po prostu jedz. 

Pączek Monte Cristo Sliders
Dzisiaj

2. Suwaki Donut Monte Christo: Niektórzy ludzie lubią biały chleb do robienia kanapek, a inni wolą chleb na zakwasie. A potem są inni ludzie, którzy kompletnie zwariowali i używają pączków, by zrobić najbardziej epicką kanapkę, jaką można sobie wyobrazić. 

Grillowany Macaroni and Cheese Sandwich
Jennifer Lee / Today

3. Grillowana kanapka z makaronem i serem: Lubisz makaron z serem. Lubisz grillowany ser. Dlaczego po prostu nie dodasz ich razem? 

Pizza Toped Chicken Sandwiches
Dzisiaj

4. Pizza z grilla z kanapkami z kurczakiem: Ponieważ twoja kanapka naprawdę potrzebuje pizzy.

Banh Mi Meatball Sub
Dzisiaj

5. Banh mi meatball sub: Co zyskasz, gdy przekroczysz tradycyjną wietnamską kanapkę z hoagiem z klopsa? Bohater o heroicznych proporcjach, właśnie to. 

Burrito Grilled Cheese Sandwich
Dzisiaj

6. Kanapka z grilla z burrito: Nie możesz zdecydować między burrito a kanapką na lunch? Teraz nie musisz!

Czerwony Pepper Chipotle Cheesesteaks
Dzisiaj

7. Steki z serka chipotle z czerwonej papryki: Co na tym nie ma ta kanapka? Stek, dwa rodzaje sera, warzywa, majonez i oczywiście chleb. Możesz praktycznie przetrwać na tym sammie do końca swojego życia. 

Omlet Sandwich
Dzisiaj

8. Kanapka z omletami: Standardowe omlety mogą być nudne, ale kiedy umieścisz je w kanapce? Ten przepis mówi wszystko. 

Otwarty w obliczu Apple Butter Pastrami Sandwich
Dzisiaj

9. Kanapka z pastrami z masłem jabłkowym z otwartym masłem: To zdecydowanie nie jest Twój standardowy przepis na kanapki z pastrami. I jest tak piękne.