7-składnikowa powolna szpinakowa lasagna: Twój nowy, bezstresowy, obiadowy przepis

Użyłeś swojej powolnej kuchenki niezliczoną ilość razy na chili, zupy i gulasze, ale lasagne? To może nie wydawać się oczywistym wyborem, ale to klasyczne włoskie danie jest zaskakująco udane i łatwe do zrobienia w Crock-Pot.

Gotowanie makaronu w powolnej kuchence może być trudne – możesz skończyć z mącznym makaronem lub wyschniętym bałaganem. Ale ten przepis działa cudownie; zacznij od niegotowanych regularnych makaronów lasagne, które dobrze utrzymają swój kształt i gotuj na małym poziomie przez mniej niż 4 godziny, aby zapobiec nadmiernemu przysmażaniu. Dodanie odrobiny wody do marinara zapobiega wysychaniu sosu, a mnóstwo szpinaku i świeżej bazylii przecina bogaty ser. Dodatkowo, jest to proste (i przyjemne) również do montażu.

Powiązane: Czy pragniesz lasagny? Użyj kubka i zrób go w kuchence mikrofalowej!

Podczas gdy Twoja lasagna gotuje, masz mnóstwo czasu, aby zrzucić sałatkę lub przystawkę, postawić stół, a nawet zrobić deser. A kiedy zapiekanka jest już gotowa, Twoja powolna kuchenka będzie utrzymywać ciepło przez cały czas posiłku (niezbędna dla tych nieuniknionych drugich porcji).

Powolne gotowanie Spinach Lasagna
Zdobądź przepis

Wolno-Cooker Szpinak Lasagna

Maggie Shi

Powiązane: 5 dodatkowych lasagne, które możesz zrobić w powolnym piekarniku

Maggie Shi jest pisarką i redaktorką, która mieszka w Nowym Jorku. Napisała dla RealSimple.com, iVillage, FoodNetwork.com i Epicurious. Znajdź ją na Twitterze i Instagramie @maggshi.