6 najlepszych płatków owsianych

Powolne gotowanie Spiced Coconut Steel Cut Oatmeal
Kellie Hemmerly z The Suburban Soapbox / TODAY Food Club

Jeśli jesteś taki jak my, błyskawiczne płatki owsiane są zimą. Dwie minuty na gorące, zdrowe śniadanie? Nie możesz tego pokonać. Ale może być trudno znaleźć jedną markę, która jest właściwa. Więc graliśmy w Golidlocks (“Too sweet!” “Too nijaki!”) I przetestowaliśmy dziesiątki płatków owsianych, zarówno nowych jak i starych, aby znaleźć najlepsze na rynku. Oto kilka ulubionych, od jabłek i cynamonu po czekoladę. Tak, czekolada!

Cały Foods 365 Everyday Apple Cinnamon Instant Oatmeal
Marc Hamel

Najlepsze jabłka i cynamon

Whole Foods 365 Everyday Value Organic Apple Cynamonowe płatki owsiane błyskawicznie plasują się wysoko wśród naszych degustatorów ze względu na kremową konsystencję, cierpkie jabłka i idealną ilość cynamonu.

Pobierz teraz: 365 produktów codziennego użytku Whole Foods Organic Apple Cynamon Instant Oatmeal, 3,89 USD, dostępny w sklepach Whole Foods Market w całym kraju

McCann's maple and brown sugar instant oatmeal
McCann’s

Najlepszy klon

Klon jest trudny do paznokci. Zwykle smakuje go prześmiewczo słodko lub całkowicie fałszywie. Ale McCann’s Maple & Brown Sugar Instant Irish Oatmeal miał najbardziej prawdziwy smak klonu, nie będąc bombą cukrową. Spodobała nam się też bardziej serdeczna faktura McCann.

Pobierz teraz: McCann’s Maple & Brown Sugar Instant Irish Oatmeal, 28,93 $ za 10 pudełek na Amazon.com

Handlowiec Joe's plain oatmeal

Best Plain

Zwykłe płatki owsiane mogą być … zwykłe. Lubimy Oatmeal Complete firmy Trader Joe, ponieważ nie ma w nim nic do smaku, ale ma więcej niż zwykły owies. Każda porcja zawiera witaminy B6, B12, A, D i E, len i kwas foliowy, białko sojowe (każdy pakiet zawiera 7 gramów białka) i 35 procent zalecanego dziennego wapnia. Nic prostego – Jane o tym!

Kup teraz: Trader Joe’s Oatmeal Complete, 2,99 USD w sklepach Trader Joe’s w całym kraju

Kashi GoLean Honey & Cinnamon Instant Oatmeal

Najlepsze białko

Poszukujesz płatków owsianych, które sprawią, że poczujesz się dobrze do lunchu? Gorące płatki Kashi GoLean mają nieco więcej białka (8-9 gramów) niż inne płatki owsiane na rynku, plus 5 gramów błonnika. Dodatkowa premia: odrobina chrupania z “7 pełnych ziaren i sezamu” Kashi’ego, aby rozbić gładką teksturę. Lubimy smak Honey & Cinnamon, ponieważ nie jest zbyt słodki i ma odpowiednią nutę przypraw.

Pobierz teraz: Kashi GoLean Honey & Cinnamon Hot Cereal, 3,99 $ za 8 1,4 uncji paczek w sklepie Kashi

Kok's Red Mill Instant Steel Cut Oatmeal
Czerwony Młyn Boba

Najlepsze cięcie stali

Płatki owsiane ze stali są dużo lepsze niż zwykły owies, ale wymagają również gotowania na parze. Ekologiczne zapiekanki bobasowe Red Młyna Red Cut zmniejszają czas pieczenia do pięciu do siedmiu minut – nie więcej niż do owsa w mikrofalówce, ale wciąż otrzymujesz grubą i ciągnącą się teksturę.

Pobierz teraz: ekologiczne zapiekanki owsiane Bob’s Red Mill, 4,59 USD za 22-uncjowy worek w Bob’s Red Mill

Zadatek Eats Hot & Fit Cereal Asia Blend

Najlepsza dzika karta

Znudzony zwykłą rutynę owsianą? Spróbuj Earnest Eats Hot and Fit cereal, mieszanka ziaren superfood (cały owies, komosa ryżowa, amarant) oraz kilka nieoczekiwanych dodatków. Mieszanka azjatycka obejmuje suszone owoce mango, zieloną herbatę, surowe migdały i nasiona sezamu; American Blend (nasz ulubiony) ma suszone żurawiny, migdały, cynamon i pepitę; a mieszanka Majów zawiera kakao, cynamon, nasiona słonecznika i surowe orzechy. Płatki zbożowe, które są dostarczane w 14-uncjowych pojemnikach, dzięki czemu można kontrolować własne porcje, gotować w około pięć minut na kuchence lub w kuchence mikrofalowej.

Pobierz teraz: Earnest Eats Hot and Fit cereal, 33 USD za 12 filiżanek w Earnest Eats

Wersja tej historii pierwotnie pojawiła się na iVillage.