Zawstydzona za tęczowe włosy, pielęgniarka reaguje miłością na Facebooku

Większość pacjentów pielęgniarki geriatrycznej Mary Walls-Penney cierpi na demencję i chorobę Alzheimera. W niektóre dni jej nie poznają, ale zawsze cieszą się, że ją widzi, a ona robi wszystko, aby się uśmiechnąć i być wygodnym.

Dlatego Walls-Penney była zszokowana, gdy kasjerka sklepu spożywczego zapytała, czy nadaje się do roli pielęgniarki ze względu na jej kolorowe włosy, liczne tatuaże i piercing ciała.

“Nie mogła uwierzyć, że jestem pielęgniarką”, powiedział Walls-Penney, który spotkał się z kasjerem podczas pingu w tym miesiącu. Walls-Penney była zaskoczona, ponieważ kasjerka wydawała się bliska wieku 30 lat.

“Uśmiechnąłem się i powiedziałem jej, że większość moich pacjentów uwielbiała to i nie przeszkadzało im to” – powiedział Walls-Penney, który zapewnia opiekę w domu opieki w Beaver w Zachodniej Wirginii. “To mnie zawstydzało, ale ja tylko się uśmiechałem i byłem dla niej miły”.

Zakłopotanie w sklepie ustąpiło miejsca frustracji. W drodze do domu Walls-Penney zatrzymała samochód na poboczu drogi i napisała post na Facebooku, który zdobył wiele wspierających komentarzy.

“Nie mogę sobie przypomnieć, że mój kolor włosów uniemożliwił mi ratowanie jednego z moich pacjentów”, napisał Walls-Penney 9 lipca..

Pielęgniarka's powerful response to woman shocked she's allowed to do her job with dyed hair.
Mary Walls-Penney mówi, że jej tęczowe włosy, 17 kolczyków i tatuaże na ramionach i klatce piersiowej nie stanowią problemu w pracy i nie przeszkadzają w tym, jak traktuje pacjentów lub wykonuje swoją pracę.Dzięki uprzejmości Mary Walls-Penney

“Moje tatuaże nigdy nie powstrzymywały ich przed trzymaniem mojej ręki, a ponieważ leżeli przestraszeni i płakali, ponieważ Alzheimer ukradł im umysł. Moje wielokrotne kolczyki w uszach nigdy nie przeszkadzały mi słuchać, jak wspominali swoje lepsze dni lub słuchali ich, gdy wyrażali swoje ostatnie Przekłuwanie języka nigdy nie powstrzymywało mnie od wypowiadania słów zachęty do nowo zdiagnozowanego pacjenta lub do pocieszenia rodziny, która cierpi.

POWIĄZANE: Kobieta walczy z wstydem w szatni dzięki wzmocnionym zdjęciom

“Więc proszę, wyjaśnij mi, jak mój wygląd, w połączeniu z moją pogodną postawą, sercem i uśmiechniętą twarzą, sprawił, że nie nadaję się do opieki pielęgniarskiej i nie jestem w stanie wykonywać swojej pracy!”

Została przeniesiona do pisania, powiedziała TODAY, ponieważ: “Im więcej o tym myślałem, tym bardziej mnie to denerwowało”.

Pielęgniarka's powerful response to woman shocked she's allowed to do her job with dyed hair.
“Kocham moich pacjentów”, powiedziała Mary Walls-Penney DZISIAJ. “Są jak twoja druga rodzina.”Dzięki uprzejmości Mary Walls-Penney

Lekcja, której ma nadzieję ludzie się uczą, jest odwieczna: nie oceniaj książki po okładce.

W ramach wsparcia emocjonalnego Walls-Penney zapewnia pacjentom opiekę na koniec życia, przegląda albumy ze zdjęciami, opowiada o swoim życiu, ich rodzinach i osiągnięciach. Pacjenci w podeszłym wieku obejmują ją, dziękują lub po prostu ściskają jej dłoń. Ona słucha ich ostatnich życzeń i trzyma ręce, gdy robią ostatnie tchnienie.

“Kocham moich pacjentów”, powiedział Walls-Penney DZISIAJ. “Są jak twoja druga rodzina.”

I większość z nich, jak mówi, uwielbia swoje jasne, wielobarwne włosy, które nosi tylko dlatego, że przynosi jej radość. “Ciężko jest być smutnym i zdenerwowanym, gdy masz tęczowe włosy” – powiedziała.

“Moja żona jest bohaterem”: piękna nuta mężczyzny jest wirusowa

17 listopada 2015 r00:34

Walls-Penney, pielęgniarka od ponad siedmiu lat, mówi, że jej wygląd nie stanowi problemu w pracy i nie przeszkadza w traktowaniu pacjentów lub wykonywaniu pracy.

“Jestem miłosną, współczującą, kochającą pielęgniarką” – powiedziała. “Czuję, że moje umiejętności są powyżej par. Mam wspaniałą etykę pracy i mogę zapewnić leczenie ratujące życie tak samo dobrze, jak ktoś o normalnym wyglądzie. “

Pielęgniarka's powerful response to woman shocked she's allowed to do her job with dyed hair.
Mary Walls-Penney ze swoim synem, Drightan 9 i córką, Myah, 6 miesięcy.Dzięki uprzejmości Mary Walls-Penney

“Chociaż mogę wyglądać trochę szorstko na zewnątrz, jestem cudowną osobą”, powiedziała.

Żadne z nich nie ma znaczenia dla jej pacjentów. “Kochają mnie bez względu na kolor włosów i moje tatuaże” – powiedziała.

Walls-Penney, matka dwójki dzieci, zamierzała zostać nauczycielką sztuki, ale okazało się, że jej powołaniem jest pielęgniarstwo. “Moje serce jest poświęcone temu” – powiedziała. “Nie ma innej satysfakcji, jak pomaganie ludziom”.

Pomocnik TODAY.com Lisa A. Flam jest reporterem nowości i stylu życia w Nowym Jorku.