Wyobraź sobie, że gwiazda Dragons podczas koncertu mówi o depresji: “To mnie nie osłabia”

Fani, którzy przyłapali we wtorek na Madison Square Garden spektakl Imagine Dragons, byli świadkami czegoś niezwykłego: wokalista Dan Reynolds otwiera się na scenie o swojej walce z depresją.

30-letni Reynolds zatrzymał się w połowie przebojowej piosenki zespołu “Demony”, aby zachęcić widzów do szukania pomocy, jeśli zmagają się z chorobą psychiczną.

Obraz: Dan Reynolds
W tym tygodniu wokalista Dan Reynolds zatrzymał koncert Madison Square Garden, aby zachęcić fanów cierpiących z powodu depresji i lęku do szukania pomocy. AP

“Mamy dziś stygmatyzację w naszym społeczeństwie, które szkodzi naszej młodzieży, a nawet zabija naszą młodzież Nie możemy ukrywać faktu, że wszyscy potrzebujemy pomocy, nie jest rzeczą zepsutą być w depresji”, powiedział Reynolds tłumowi ponad 20 000.

Piosenkarz powiedział dalej, że nie ma nic wstydliwego w cierpieniu z powodu depresji lub lęku, ani też nie musi rozmawiać z licencjonowanym doradcą ds. Zdrowia psychicznego.

“Mam terapeuta”, podzielił się. “To mnie nie załamuje, nie czyni mnie słabym, zdiagnozowano u mnie depresję, nie czyni mnie zerwaną, nie czyni mnie słabym, jest wielu ludzi, którzy dziś wieczorem trzymają go w sobie, nie rozmawiać z przyjaciółmi, z ich rodzicami. “

Pochodzący z Las Vegas, który ma trzy córki z byłą żoną Ają Volkman, namawiał fanów, by nie “trzymali tego w sobie” i zamiast tego “rozmawiali z kimś”, jeśli czują się w depresji.

“Nie jesteś zepsuty, rozumiem szarość, rozumiem odrętwienie, jest coraz lepiej”, powiedział. “Przed nami światło, a przede wszystkim warto żyć życiem, zawsze, zawsze, zawsze, zawsze, nie jesteś zepsuty”.

Niektórzy uczestnicy koncertu udostępnili zdjęcia i wideo z potężnego momentu w mediach społecznościowych, dziękując Reynoldsowi za jego szczerość.

DZIŚ własny Carson Daly również podzielił się chwaleniem Reynoldsa.

W lipcu 2017 roku wokalista otworzył przed BBC swoją wieloletnią walkę o depresję, ujawniając: “Doszło do punktu, w którym nie miałem opcji: straciłem rodzinę i straciłem życie, lub szukałem pomocy. “

Być może przyjmujesz leki, które mogą powodować depresję, mówi badanie

13 czerwca 2017 r01:35