Twórca “Biggest Loser” oferuje “Big Fat Truth” o utrzymywaniu nadwagi

Większość planów odchudzania skupia się na tym, co dzieje się w twoim żołądku, ale JD Roth, jeden z twórców “The Biggest Loser”, mówi, że wszystko zaczyna się od twojej głowy.

“Twój umysł naprawdę nie chce kawałka czekoladowego ciasta”, powiedział Roth TODAY. “Trenowałeś to przez lata … że jedyny czas, w którym możesz być szczęśliwy, to kiedy masz czekoladowy tort”.

W nowej serii “The Big Fat Truth” Roth pracuje z uczestnikami z nadwagą przez 90 dni, aby pomóc im zrzucić wagę na dobre. Pierwszy odcinek zawiera sześciu byłych zawodników z NBC “The Biggest Loser”, którzy wspólnie stracili ponad 630 funtów, a następnie odzyskali całą wagę, a dodatkowo dodali jeszcze więcej. (NBC jest częścią NBC Universal, spółki dominującej TODAY.)

Twórca “Największego przegranego” oferuje wskazówki, jak utrzymać wagę

May.12.201701:03

W ubiegłym roku The New York Times zgłosiło analizę niektórych zawodników, którzy stwierdzili, że ciężko jest schudnąć i zachować ją, ponieważ “pracują przeciwko własnej biologii”, a ciało jest zdeterminowane, aby przywrócić pierwotną wagę spowalniając metabolizm i zwiększając głód. Roth uważa jednak, że artykuł był jednostronny, ponieważ nie uwzględniał emocjonalnych problemów niektórych uczestników konkursu “The Biggest Loser” i nie uwzględniał tych, którzy stracili wagę i trzymali ją z daleka..

JD Roth, drugi od prawej, z byłymi zawodnikami z “The Biggest Loser” w premierowym odcinku “The Big Fat Truth”. Przyszłe epizody będą obejmować pielęgniarki, nauczycieli, matki, cukrzyków typu 2 i kucharzy.Dzięki uprzejmości Z Living

Roth swobodnie przyznaje, że nie jest naukowcem, doktorem ani dietetykiem, ale wierzy, że jego doświadczenie w zakresie utraty wagi i “telewizja transformacyjna” dało mu wgląd w to, co naprawdę działa, jeśli chodzi o stałe odchudzanie..

Oto cztery elementy jego filozofii:

1. Naprawdę nosisz ciężar w głowie, a twoje ciało jest rezultatem tego.

“Moim zdaniem to, co ludzie postrzegają jako ból głodowy, to w rzeczywistości ból emocjonalny. Jeśli dojdziesz do sedna tego, czym jest ten emocjonalny ból, ciało pójdzie za tobą … twoje ciało nie będzie pasowało do mocy twojego umysłu “- powiedział Roth.

Roth wierzy, że twoja podświadomość rządzi przez większość twojego życia i jeśli myśli, że jedyną rzeczą, która może cię uszczęśliwić, jest ciasto czekoladowe, spędzisz każdą milisekundę każdego dnia próbując znaleźć następny kawałek.

Kiedy już to zrobisz, twoim zadaniem jest złamać wzór, zauważył. Gdy jesteś spełniony i szczęśliwy w środku, twoje ciało nie będzie już potrzebowało tego czekoladowego ciasta.

JD Roth
JD Roth jest jednym z twórców i producentów wykonawczych serii “Extreme Weight Loss” i “The Biggest Loser”.STEVE GAFFNEY / Courtesy Z Living

2. Zacznij przełamać emocjonalną pętlę za pomocą prostych rzeczy.

Najlepszym sposobem na zrzucenie wagi jest sprzątanie sypialni, radzi Roth.

“Ludzie patrzą na mnie jak na mnie,” powiedział. “Ale musisz zacząć od naprawdę prostych rzeczy, aby odzyskać kontrolę nad swoim życiem.”

Chodzi o to, że jeśli budzisz się w zagraconej sypialni, a pierwszą rzeczą, którą widzisz jest chaos, ustawiasz się na porażkę. Roth był w sypialniach osób, które mają nadwagę o wadze 200 lub 300 funtów i stwierdzili, że wszystkie wyglądają podobnie: gotowa poczta, kosze pełne prania, wielki łyk w rogu, nieotwarte cukierki i jedzenie. “To mikroskopijne otchłanie tego, co dzieje się w ich umyśle” – powiedział.

Roth zaleca całkowite opróżnienie sypialni, z wyjątkiem łóżka, zestawu szuflad i krzesła, na którym można usiąść.

“Teraz, kiedy twoje oczy się otwierają, pierwsza rzecz, którą widzisz, jest spokojna. To pierwszy krok do przekonania swojej podświadomości, że nie potrzebujesz czekoladowego ciasta, że ​​masz rzeczy pod kontrolą “- zauważył.

“Eating You Alive”: nowy film twierdzi, że żywność na bazie roślin może wyleczyć twoje zło

Jan.31.201704:59

3. Jedz całą dietę, dietę roślinną

To najlepszy sposób, aby żyć zdrowo i zapobiegać chorobom, mówi Roth, nazywając je “żywnością” a medycyną.

Oznacza to skupienie się na owocach, warzywach, całych ziarnach i roślinach strączkowych oraz pomijanie mięsa, nabiału i cukru. Roth, który sam podąża za tym stylem życia, powiedział, że jest to miłe zaskoczenie dla uczestników jego programu.

“Wielu ludzi, z którymi pracuję, to osoby, które jedzą, są przyzwyczajeni do jedzenia gigantycznej ilości jedzenia” – zauważył. “A więc piękno bycia w całym stylu życia opartym na roślinach spożywczych polega właśnie na tym, że zastępuję dużą ilość żywności, która jest kalorycznie gęsta, ale nie jest gęsta pod względem odżywczym, z gigantyczną objętością żywności, która nie jest gęsto kaloryczna, ale odżywczo gęsta.”

Na przykład kolacja może obejmować zupę z soczewicy, stronę parowanych szparagów i miskę komosy ryżowej z warzywami. Spróbuj tego stylu życia w niewielki sposób, doradził. Zjedz jeden posiłek dziennie, który jest oparty na roślinach i zadaj sobie pytanie: Jak się czujesz?

Lekarz przepisuje warzywa, aby pomóc pacjentom leczyć

27.07.201503:27

4. Ćwicz część swojego życia

Roth pracuje przez siedem dni w tygodniu i nazywa siebie wielkim zwolennikiem sprawności fizycznej.

“To największy środek przeciwdepresyjny na świecie. Możesz wziąć pigułkę za coś lub możesz założyć parę butów i pójść na spacer – powiedział.

Ale nie sądzi, że ludzie powinni mieć obsesję na punkcie ćwiczeń lub pracować godzinami. Poruszaj się każdego dnia – czy chodzi po schodach w pracy, czy idziesz na spacer – radził.

“The Big Fat Truth” premiera 11 czerwca o 8 pm. ET / PT na Życiu. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę zliving.com.

Śledź A. Pawłowskiego na Facebooku, Instagramie i Twitterze.

POWIĄZANE: Próbowanie diety bez dodatku cukru? Unikaj tych 5 największych błędów

POWIĄZANE: Jak sprzątanie jej domu pomogło jednej kobiecie stracić 50 funtów