Trener Bob Harper ma sześć łatwych wskazówek, aby być bardziej aktywnym

Bob Harper odczuwa twój ból.

Tak, ty, która po prostu nie możesz znaleźć czasu, aby dostać się na siłownię rano. Lub po południu. Lub po pracy. Ewentualnie.

Bob Harper do Megyn Kelly na atak serca: “Umarłem przez 9 minut”

5 października 2017 r04:58

“Ludzie nie lubią zmian, rozumiem to: jest to zniechęcające, jeśli chodzi o wprowadzenie rutyny do codziennego harmonogramu, może to być bardzo zniechęcające” – powiedziała Harper w “Megyn Kelly” DZISIAJ w czwartek.

“To stawia ludzi w trudnej sytuacji, że będziesz najgorszą osobą w klasie”, powiedział trener personalny, który pracował z Michelle Obamą.

Odkąd cierpiał na niemal śmiertelny atak serca na początku tego roku, Harper zmienił własną rutynę.

“Jeśli nie wyszło mi to na dobre, nie ma sprawy, to nie koniec świata – to dla mnie ważna sprawa.” Jestem bardziej wyrozumiały. więcej jogi, codziennie biorę moje psy na spacer “- powiedział.

DZISIAJ eksperci wellness oferują porady dotyczące ćwiczeń, diety, uważności

5 października 2017 r08:29

Oto sześć rzeczy, które mówi, że możesz zrobić, aby być bardziej aktywnym, bez względu na to, jak bardzo lubisz (lub nienawidzisz) ćwiczyć.

  1. “Wierzę, że jeśli po prostu zaczniesz chodzić więcej, ale naprawdę zobowiązujesz się do tego, gdziekolwiek będziesz mógł chodzić w ciągu dnia, to naprawdę się sumuje.”
  2. “Śledź liczbę kroków, które robisz.”
  3. “Zacznij myśleć, że rywalizujesz ze sobą, a nie z innymi ludźmi”.
  4. “Zacznij mały i rób mniejsze rzeczy Odżywianie jest najważniejszą częścią zdrowego stylu życia, po prostu zmień jedno zachowanie, jedno.” Styczeń 1 jest najgorszy, ponieważ ludzie mówią, że codziennie chodzą na siłownię. “
  5. “Musisz znaleźć coś, co lubisz robić, jest wiele zajęć fitness grupowych, jest tak wiele różnych rodzajów treningów, lubię chodzić na siłownię, jest to dla mnie społecznie i lubię stawiać sobie wyzwania”.
  6. “Medytacja, robię TM, jest najlepsza, TM jest czymś, co naprawdę rezonuje ze mną, za każdym razem, kiedy możesz wyłączyć telefon, nawet na jedną lub dwie minuty, żeby wejść w rytm, to jak mięśnie. trenuj, medytuję dwa razy dziennie przez 25 minut. “