Ta rodzina miała syna, a potem bliźniaków … a teraz trójki dziewcząt!

Kiedy Nia Tolbert odkryła, że ​​jest w ciąży w sierpniu, coś się zmieniło. Jej poranne mdłości były bardziej intensywne niż podczas ostatnich dwóch ciąż. Jako matka trzech chłopców, Shai, 6 i bliźniaków, Riley i Alexander, 2, zastanawiała się, czy to znaczy, że była w ciąży z dziewczyną – lub bliźniakami ponownie.

“Wiedziałem, że coś jest nie tak”, powiedziała TODAY. “Wszystkie objawy wystąpiły znacznie szybciej i znacznie ciężej. Mój brzuch stał się duży, znacznie większy. Wszystko dotarło dużo wcześniej, niż się spodziewałem. “

Poznajcie rodziców bliźniaków, którzy spodziewają się trójki dziewczyn

27.2.201703:56

Podczas swojego pierwszego rutynowego sonogramu technik poprosił Tolberta, 28, prowadząc pytania, takie jak “czy wielokrotności są prowadzone w twojej rodzinie?” To sprawiło, że myślała, że ​​miała rację, będąc w ciąży z dwójką dzieci, a technik potwierdził, że Tolbert nosił bliźnięta.

“Byłem trochę zszokowany, ale wcześniej byliśmy na tej drodze” – powiedział Tolbert.

Po having a son, then twin boys, Nia Tolbert learned she was pregnant with triplet girls due in February.
Po urodzeniu syna, a potem bliźniaczek, Nia Tolbert dowiedziała się, że jest w ciąży z dziewczynami z trojaczki, która ma się ukazać w lutym.Dzięki uprzejmości rodziny Tolbert

Poszła do łazienki i zaczęła zmagać się z myślą o dodaniu jeszcze dwóch dzieci do swojej rodziny. Kiedy wróciła, technik chciał wykonać jeszcze jedno skanowanie. Wtedy Tolbert dowiedział się czegoś niewiarygodnego.

“Ona powiedziała:” W rzeczywistości są troje dzieci “- powiedział Tolbert. “A ja powiedziałem:” Czy możesz upewnić się, że nie ma czterech? “

Jakie są szanse? Identyczne trojaczki rodzą się naturalnie

10 grudnia 2013 r00:44

Gdy Tolbert spoglądał na zdjęcie sonogramu A, B i C, martwiła się o swojego męża, Roberta.

“Próbowałem dowiedzieć się, jak zamierzam powiedzieć mojemu mężowi i czy wróci do domu po tym, jak mu powiedziałem” – powiedziała.

Kilka dni później Tolbert jechał na Tampa na Florydę na weekendowy wypad. Postanowiła zostawić Robertowi notatkę i prezent. Notatka wyjaśniła, że ​​go kochała, a prezent był obrazkiem sonogramu plus trzema pajacami. Kiedy Robert otworzył swój prezent, który miał nadzieję, że był Fitbitem, odkrył, że podwaja swoją rodzinę.

“Zemdlałem,” powiedział Robert, 31 lat. “Zamrugałem kilka razy i pomyślałem:” Ooo, to jest prawdziwe życie “.

W a gender reveal party, the Tolbert learned that Nia was pregnant with girls, which means three girls will be joining their family of three boys.
Na imprezie ujawniającej płeć, Tolbert dowiedział się, że Nia jest w ciąży z dziewczynami, co oznacza, że ​​trzy dziewczynki dołączą do swojej rodziny trzech chłopców..Dzięki uprzejmości rodziny Tolbert

Po dostosowaniu się do idei sześciorga dzieci, Tolberkowie czują się pewni, że mogą zarządzać pół tuzina.

“Jesteśmy naprawdę dobrym zespołem. Jesteśmy w stanie oznaczyć zespół, aby załatwiać sprawy “- powiedziała. “Dlatego nie jesteśmy tak zaniepokojeni.”

Kilka tygodni temu rodzina odbyła imprezę poświęconą kwestii płci i dowiedziała się, że trzy dziewczyny dołączą do swoich trzech chłopców w lutym. Podczas gdy bliźniacy są zbyt młodzi, aby naprawdę zrozumieć, co się dzieje, Shai jest podekscytowany – i trochę wybrukany.

“Był rozczarowany, ponieważ chce, aby nasz dom był pełen superbohaterów i żółwi ninja” – wyjaśnił Robert.

Po having a son, Nia Tolbert learned she was having twins during her second pregnancy. In August, she learned that she was having triplets for her third pregnancy.
Po urodzeniu syna Nia Tolbert dowiedziała się, że miała bliźnięta podczas drugiej ciąży. W sierpniu dowiedziała się, że ma trojaczki do trzeciej ciąży.Dzięki uprzejmości rodziny Tolbert

Podczas gdy w rodzinie Tolberta i Roberta przebiegają liczne porody, Tolbert nie jest pewien, dlaczego ma bliźnięta, a następnie trojaczki. Bliźnięta są identyczne, co oznacza rozdzielenie jaj (eksperci sądzą, że dzieje się to przypadkowo), ale tym razem Nia wypuściła trzy jaja. Lekarz nigdy nie powiedział jej o żadnej przyczynie. Chociaż Nia zauważyła, że ​​nie są ciekawi, czy znowu będzie miała wielokrotności.

“Absolutnie nie. Jestem pewien, że nie mamy już więcej dzieci “- powiedziała.