“Spraw, by twój czas czuć się godny”: Porada dla kobiety umierającej kobiety staje się wirusowa

Tuż przed śmiercią na raka 27-letnia kobieta wysłała swoje przemyślenia na temat sensu życia jako pożegnanie z najbliższymi.

Ale inspirująca piosenka Holly Butcher z 3 stycznia na Facebooku skończyła się wirusami daleko poza rodzimą Australią – w tym, co okazało się jej ostatecznym darem dla świata.

Pomyśl o każdym dniu jako prezent

“To dziwne, aby (uświadomić sobie) i zaakceptować swoją śmiertelność w wieku 26 lat”, zaczął Butcher, który zmarł w zeszłym tygodniu po rocznej walce z mięsakiem Ewinga, rzadkim rakiem kości, według doniesień prasowych.

“To tylko jedna z tych rzeczy, które ignorujesz, dni mijają, a ty tylko oczekujesz, że nadejdą, aż stanie się coś nieoczekiwanego Zawsze wyobrażałem sobie, że starzeję się, pomarszczę i siwieję – najprawdopodobniej z powodu pięknej rodziny (wiele dzieciaki) Planowałem budować z miłością mojego życia, chcę tak bardzo, boli.

“To jest rzecz o życiu, jest delikatna, cenna i nieprzewidywalna, a każdy dzień jest darem, a nie prawem.”

Przestań się tak martwić

Stamtąd, Grafton, Nowa Południowa Walia, rdzenna wspólna mądrość z perspektywy kogoś, kto zmuszony jest przedwcześnie zaakceptować własną śmiertelność:

“Chcę tylko, żeby ludzie przestali martwić się o małe, bezsensowne stresy w życiu i starają się pamiętać, że wszyscy mamy taki sam los po tym wszystkim, więc róbcie co możecie, aby wasz czas czuli się godni i wielcy, bez –,” Ona napisała.

Hol, znany jej rodzinie i przyjaciołom, błagała, aby te lektury nie były zaabsorbowane małymi rzeczami i doceniały każdą chwilę życia, która doprowadzi do tylko jednego ostatecznego losu..

“Przysięgam, że nie będziesz myślał o tych rzeczach, kiedy nadejdzie Twoja kolej” – napisał Butcher. “To wszystko jest nieistotne, gdy patrzysz na całe życie, patrzę, jak moje ciało odpada na moich oczach, nic nie mogę na to poradzić i jedyne, czego teraz pragnę, to to, że mogę mieć jeszcze tylko jedno urodziny lub Święta Bożego Narodzenia z moją rodziną lub jeszcze jeden dzień z moim partnerem i psem.

“Jeszcze tylko jeden.”

Zobacz serdeczną niespodziankę Hody Kotb dla rodziny, która straciła matkę na raka

28 grudnia 2017 r05:20

Pomyśl o tym, jakie masz szczęście

“Mniej rzucaj, ludzie!” podsumowała bardziej zwięźle, używając australijskiego slangu do “skomleć”. “I pomagajcie sobie nawzajem więcej.”

Poradziła, aby powiedzieć ukochanym, że kochasz ich za każdą szansę; nie być zmuszonym do życia w oparciu o oczekiwania innych; kupić coś dla ukochanego przyjaciela zamiast sukienki dla siebie; nie mieć obsesji na punkcie “doskonałego ciała mediów społecznościowych”; usunąć kanały mediów społecznościowych, które sprawiają, że czujesz się negatywnie, nawet na ryzyko zranienia czyichś uczuć.

“Bądź bezwzględny dla własnego dobra” – napisała.

Każdy ma historię uhonoruje kobietę, która adoptuje chore i umierające dzieci

21 grudnia 2017 r04:00

Rób rzeczy dla innych

Zupełnie, Butcher zamknął ostatni wpis ostatnią wiadomością: wezwaniem do oddania krwi.

Jej słowa wyraźnie zainspirowały wielu, a post został udostępniony ponad 57 000 razy w poniedziałek.

“Holly była najbardziej niesamowitą, bezinteresowną osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem!” przyjaciel rodziny napisał w komentarzach. “Jej uśmiech rozświetlił każdy pokój, w którym weszła, rozświetliła moje życie, będę za nią tęsknić.”

“To, że w swoim życiu miałaś tę niezwykle pozytywną dziewczynę, to najlepsze wspomnienie z jej strony” – napisał do rodziców Butchera na Facebooku.

“Dziękuję za inspirujące słowa, Holly”, napisał inny z ponad 13 000 komentujących. “Już zainspirowałeś wielu ludzi, których nawet nie znałeś, jak ta dziewczyna z południowo-zachodniej Francji.”

Loading...