Spotkaj się z Kenem i Lacey: On jest prawie wszystkim silikonem i ma piersi z kielichami Q-cup

Chirurgia plastyczna stała się obsesją na punkcie Lacey Wildd i Justina Jedlicy. Lacey Wildd zebrała 23 000 $ za pośrednictwem swoich fanów internetowych, aby powiększyć piersi, aby zabrać ją z kubka LLL do Q. Jej dzieci wyraziły zaniepokojenie możliwością wystąpienia zagrażającej życiu infekcji i łzawienia. Jej rozmiar LLL boobs waży 21 funtów i wymagały chirurgicznie wszczepionego biustonosza ze świniami, aby je podtrzymać – jej nowe implanty będą wynosić 42 funty i będą wymagać tego, kto wie co. A potem pojawia się zastraszanie, które otrzymują jej dzieci.

Wildd wyjaśnia, że ​​nie chodzi o nią. Wychowywała się biednie i chciała, aby jej dzieci miały lepsze życie. “Chcę zapewnić moje dzieci i zapłacić za naukę w college’u, więc mają możliwości, których nie miałem”, powiedziała.

W wieku 32 lat Justin Jedlica przeszedł 90 różnych operacji, by stać się opisaną przez siebie “ludzką lalką Ken”. Operacje, których łączna wartość przekraczała 100 000 USD, doprowadziły do ​​tego, co lekarze nazywają “zagrażającą życiu” ilością wszczepionego silikonu. Jedlica mówi o swoich operacjach: “Uwielbiam się metamorfozować, a im obcy operacja, tym lepiej.

Nasza kultura jest zafascynowana tym, czy to artykuły, filmy, czy nawet programy telewizyjne, takie jak Łabądź. Chcemy wiedzieć, jak duże będą jej piersi, jaką operację wybierze w następnej kolejności, co pomyśli po raz pierwszy, gdy zobaczy siebie po kilku operacjach plastycznych i liposukcji? Ludzie gdakają językami i zastanawiają się w komentarzach: “Co jest z nimi nie tak?”

Powiedziałbym, że to nie jest pytanie. Pytanie brzmi: “Co jest nie tak ze społeczeństwem?” Jest to produkt społeczeństwa, które mówi, że możesz zarobić więcej pieniędzy wykonując tę ​​samą pracę, jeśli masz większe cycki. To jest produkt społeczeństwa, które pomoże jej zapłacić za robotę boobową, o której wie, że jest niebezpieczna! To produkt kultury, która mówi, że plastikowa lalka jest najlepszym męskim pięknem. Jest to produkt kultury, który sugeruje, że walczymy z naturalnym procesem starzenia się przy użyciu bardzo nienaturalnego procesu wkładania krzemu i wysysania tłuszczu. Chodzi o społeczeństwo, które ma obsesję na punkcie młodzieży i jednego stereotypu piękna. Justin twierdzi, że jest “porywaczem normy” z “dziwnymi operacjami”, ale w rzeczywistości jest ekstremalnym przykładem dążenia do norm z operacjami, które stają się coraz bardziej popularne.

Wielu komentatorów sugerowało, że Lacey i Justin potrzebują pomocy. Myślę, że społeczeństwo potrzebuje pomocy. Moglibyśmy pomóc sobie i nam, powstrzymując tę ​​absurdalną obsesję stereotypowego zewnętrznego piękna, zamiast tego zdając sobie sprawę, że umiejętność postrzegania piękna jest umiejętnością, więc jeśli nie możemy zobaczyć piękna w kimś, to dlatego, że nasz zestaw umiejętności nie jest wystarczająco rozwinięty, nie dlatego, że nie są piękne. Moglibyśmy pomóc sobie, tworząc kulturę, w której to ostatnie zdanie nie spowodowałoby, że ludzie popadliby w sedno uzasadnienia status quo (Psychologia ewolucyjna! Symetria! Zdrowie!). Lacey i Justin są produktami kultury, a to kultura, a nie produkty, wymaga badań i krytyki.

Wersja tej historii pierwotnie pojawiła się na iVillage.