Shannen Doherty ujawnia, że ​​zostanie poddana operacji

Shannen Doherty ujawniła we wtorek, że będzie poddawana bliżej nieokreślonej operacji.

Aktorzy “Beverly Hills, 90210” i “Charmed” napisali na Instagramie, że jest “bankową krwią” na nadchodzącą procedurę, termin używany do opisania przechowywania i zachowania krwi w razie potrzeby transfuzji krwi w późniejszym czasie.

“Mój lekarz kazał mi zabrać trochę krwi na zbliżającą się operację” – napisała 47-letnia aktorka.

Na zdjęciu Doherty uśmiecha się obok człowieka, który wydaje się pracować dla Amerykańskiego Czerwonego Krzyża; “Był cierpliwy, miły i naprawdę dobry” – napisała.

47-letnie Doherty zdiagnozowano raka piersi w 2015 roku. W kwietniu 2017 roku powiedziała, że ​​jest w remisji.

W swojej najnowszej aktualizacji Doherty wyraziła również wdzięczność za tych, którzy oddają krew.

Shannen Doherty ogłasza raka piersi w remisji: “Jestem błogosławiony”

29 kwietnia 2017 r00:33

“Więc dwie z nich przychodzą co 2 tygodnie i przekazują płytki krwi, co zajmuje 2 godziny” – napisała – “inna dziewczyna przychodzi tak często, jak pozwala się na oddanie krwi. Powiedzenie, że jestem poruszony hojnością ludzi, jest niedopowiedzeniem.

“Przysięgam, że tak długo, jak będę oczyszczony w przyszłości, zacznę dawać, dziękuję tym bezinteresownym ludziom, którzy przekazują darowiznę.Dziękuję Marsowi i wszystkim w klinice w Woodland Hills za twoje uśmiechy i ciężką pracę. “

Doherty powróciła do pracy, od kiedy ogłosiła w sierpniu, że jest częścią ponownego uruchomienia telewizyjnego filmu “Heathers” z 1988 roku, po dwuletnim leczeniu raka..

Jej najnowsza aktualizacja zdrowia pojawia się po piętach teledysku Instagrama z 4 kwietnia, w którym powiedziała, że ​​wciąż pozostaje w remisji mimo podwyższonego markera nowotworowego, który okazał się niezwiązany z jej typem raka.

Na początku opublikowała film wideo z informacją, że jeden z jej testów znacznika nowotworu wrócił na wyższy poziom i powiedział, że “pozostaje pozytywny”, ale później usunęła ten post i przygotowała nowy film wyjaśniający, że pozostaje w stanie remisji.

“Wciąż w stanie remisji” – napisała w podpisie. – Wyobrażam sobie, że zawsze będę się martwić do pewnego stopnia, ale myślę, że wszyscy martwimy się o coś. Rak jest bestią, która zmienia jedną. “

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.