Shannen Doherty pozostaje w remisji po otrzymaniu wyników testu guza

Shannen Doherty wyjaśniła, że ​​wciąż jest w remisji z powodu raka piersi, pomimo otrzymania wyników testu z wysokim odczytem dla markera nowotworowego.

47-letnia aktorka, która ogłosiła w kwietniu 2017 r., Że jest w stanie remisji po walce z rakiem piersi przez prawie dwa lata, napisała na Instagramie, że pozostaje w remisji po usunięciu z poprzedniego dnia wiadomości o jej zmartwieniach nad markerem nowotworowym test.

“Rozmawiałem z moim lekarzem dziś rano i mój skan PET jest jasny, więc wciąż jestem w remisji” – powiedziała.

“W przyszłości będę bardziej odpowiedzialny i będę robić więcej badań, nie wiedziałem wiele o markerach nowotworowych w czasie, który opublikowałem wczoraj.”

Doherty mówił o niewłaściwej interpretacji wyników testu markera nowotworowego.

“Test, który powrócił na podwyższony poziom, nie jest nawet specyficzny dla mojego raka” – powiedziała – “To ta, która wydaje się być nieco bardziej niekonsekwentna, ponieważ może mieć na nią wpływ wiele różnych rzeczy.”

Obraz: Shannen Doherty
Doherty powiedziała, że ​​”bierze zapas”, ponieważ nadal jest monitorowana pod kątem nawrotów raka. Getty Images

Zakończyła swój post dodając #cancerslayer.

Kilka godzin wcześniej Doherty zamieściła zdjęcie przedstawiające siebie podwójnie kciukiem obok matki, która szykowała się do badania gęstości kości.

“Poszedł dziś do lekarza na badanie markerów nowotworowych i skanowanie gęstości kości” – napisała. “Tak, to moja mama … Pomyślałem, dlaczego nie, ona też zrobiła test kości”.

Doherty, u którego zdiagnozowano raka piersi w 2015 roku, i stwierdził, że testy kontrolne nadal wywołują niepokój.

“Następują nawroty. I nie mogę sobie wyobrazić, jak to musi być, aby pokonać raka tylko po to, aby powrócił “- napisała -” Na razie pozostaję pozytywna, zachowuję zdrowie i robię co mogę, aby pomóc w promowaniu badań, tak aby można było pobić raka raz i na zawsze.”

Shannen Doherty ogłasza raka piersi w remisji: “Jestem błogosławiony”

29 kwietnia 2017 r00:33

W styczniu Doherty wyraziła wdzięczność za możliwość ponownego podjęcia pracy, zamieszczając zdjęcie podczas pracy nad serialem telewizyjnego reboot “Heathers”, kultowego filmu z 1988 roku, w którym zagrała.