Przebudzenie głuchych, niemal niewidome nie spowalnia porannej rutyny Rebecki Alexander

Rebecca Alexander, 39-letnia psychoterapeutka z Nowego Jorku, urodziła się z Syndrom Ushera typ III, rzadka mutacja genetyczna, która powoli pozbawia ją zarówno wzroku, jak i słuchu.

Była zdiagnozowana w wieku 13 lat, ale nie pozwoliła, by stan ją spowolnił. Zaciekła konkurentka, wspięła się na Kilimandżaro i podpłynęła lodową Zatoką San Francisco z Alcatraz; ona również jest ambasadorem Lululemon Athletica. Jej książka z 2014 roku “Not Fade Away: Memoir of Senses Lost and Found” została wybrana do filmu.

Uwzględnienie tego stanu dało Alexander jasności, plus “ogromne znaczenie i cel”, powiedziała Megyn Kelly DZISIAJ. “Zmusza cię to do tego, aby być świadomym tego, jak bardzo masz szczęście, mając bardzo niewiele, nawet jeśli chodzi o widzenie i słyszenie”.

Zauważyła, że ​​z biegiem czasu jej “centralna wizja zaczęła stawać się bardziej ziarnista” Miałem trochę więcej kłopotów z kolorami, które są naturalnym progresją utraty wzroku, szczególnie w sposobie, w jaki ona się we mnie prezentuje. A mój słuch, jestem teraz implantowany ślimakiem po obu stronach. “

Alexander, którego brat jest korespondentem NBC Peter Alexander, pozostaje optymistą, że postępy medyczne mogą pewnego dnia pomóc tym z Usherem. “Życie nie jest możliwe bez nadziei, wszyscy musimy mieć nadzieję w jakiejś formie”.

Opowiada DZISIAJ o swojej wyjątkowej porannej rutynie.

Ta kobieta zyskuje perspektywę, gdy traci wzrok i słuch

11 kwietnia11:37

O której wstajesz?

Zwykle budzę swój alarm i wstaję około 7. Ale mam mini-złotego doodle psa Olive, który liże moją twarz i tuli się ze mną, więc w rzeczywistości jest bardziej jak 7:40. Nazywam ją “Małpą”.

Czy masz jakieś rytuały, które pomogą ci poruszać się po twoim dniu?

Jestem głuchy, kiedy wstaję – nie mam aparatu słuchowego ani implantu ślimakowego. To ostatnia rzecz, którą robię i wolę to w ten sposób. W mieście zawsze słychać syrenę, autobus lub hałas. Ale moje mieszkanie jest całkiem blisko metra, a kiedy leżę w łóżku, mogę poczuć, jak podskakuje mi pod nosem.

Rebecca Alexander with Monkey
Rebecca Alexander z psem, Olive (którego nazwała “Monkey”) Jaimie Baird

Jesteś poranną osobą?

Zgaduję, że jestem. Wstaję z Monkey i karmię ją. Wkładam moje kontakty, potem wrzucam moje ubrania i trampki do siłowni i idę na poranny spacer.

W dobry dzień idę do Central Parku przed 9 miesiącem z Monkey na godziny “off-leash”. Biorę dużą czerwoną gumową piłkę – jest bardzo celowa, więc kiedy ją wyrzucę, mogę ją łatwo znaleźć. Trzyma się blisko, ale czasami rozglądam się i nie mogę jej znaleźć. Wtedy zdaję sobie sprawę, że jest tuż u moich stóp.

POKREWNE: 31 wskazówek, które przyspieszą Twoją poranną rutynę piękności

Rebecca Alexander Running in the park with Monkey
Aleksander na joggingu w Central Parku. “Jedną z cech syndromu Ushera jest to, że sprawia ci niesamowitą pokorę i zmusza do bycia bardzo obecnym” – powiedziała ona DZISIAJ. Jaimie Baird

Jak przystosowujesz się do słuchu i utraty wzroku?

Mam wizję pączka, więc widzę wewnątrz i na zewnątrz pączka. Wiem, gdzie większość rzeczy jest za dotknięciem.

Moje szafy są skoordynowane kolorystycznie, aby ułatwić mi znalezienie tego, czego szukam. Jestem ambasadorem Lululemona, więc moja szafa jest dla nich sanktuarium.

Peter Alexander bierze How How See See It z zasłoniętym oczami zadaniem wsparcia siostry

23.2.201606:36

Jakie są najtrudniejsze zadania?

Jeśli w ogóle, próbuję znaleźć moje buty. Ale naprawdę nie martwię się tak bardzo o mój stan. Mam 37 lat i powiedziano mi, że będę całkowicie ślepa na poziomie 30. Mam 10 stopni widzenia, a normalna osoba 180 osób. Cieszę się, że mogę zobaczyć poranek.

Jedną z cech syndromu Ushera jest to, że czyni cię niezwykle pokornym i zmusza do bycia bardzo obecnym. Ludzie myślą zbyt daleko w przyszłość, w przeciwieństwie do tego, gdzie są teraz.

Czy możesz ugotować własne śniadanie?

Zwykle łapię baton proteinowy i idę zabrać lub nauczać zajęcia fitness. Chodzę religijnie o 9 rano. Mogę gotować, jestem po prostu leniwy. Po treningu robię masło migdałowe na grzance i kawie. Mieszkam na kawę. kocham to.

Krzyś and high intensity training
“Jednym z powodów, dla których robię (treningi o dużej intensywności) jest to, że nie wymaga on biegania w każdym miejscu” – powiedział Alexander. “Możesz wykonywać wszystkie ćwiczenia i wszystkie treningi aerobowe i siłowe, pozostając w jednym miejscu.”Jaimie Baird

Jaki jest twój trening??

Uczę klas spinowych i zazwyczaj prowadzę trening o wysokiej intensywności. Jednym z powodów, dla których robię klasy HIT, jest to, że nie wymaga on biegania w każdym miejscu. Możesz wykonywać wszystkie ćwiczenia i wszystkie treningi aerobowe i siłowe, pozostając w jednym miejscu. Dla kogoś, kto ma problemy z widzeniem, nie napotkasz niczego. Mam też trenera.

POWIĄZANE: Kathie Lee Gifford ujawnia poranne rytuały, wybiera śniadanie: “Jestem pyskatą dziewczyną”

Jakiego rodzaju przygotowujesz się do swojej pracy z psychoterapią??

Po mojej klasie HIT muszę dużo czytać na moim dialektycznym kursie terapii behawioralnej. Mam iPada, który powiększa tekst.

Mam również aplikację BookShare, która została stworzona przez okulistę. Możesz mieć dostęp do każdej książki, jaką można sobie wyobrazić. Odwraca kolory, gdy czytasz lub możesz przewijać jak teleprompter.

Rebecca Alexander with Monkey
Aleksander bawi się ze swoim szczeniakiem. Lubi sprowadzać ją do parku podczas godzin “off-leash”. Jaimie Baird

Jak dostać się do pracy na ruchliwych ulicach miasta?

Chodzę do pracy około 11. Moje mieszkanie jest blisko mojego biura i używam laski, kiedy jej potrzebuję, głównie w nocy. Moja wizja dnia jest dość silna.

Wygląda na to, że każdego dnia obejmujecie cel i radość.

Jedno wiem na pewno o sobie, jest to, że czuję się znacznie lepiej, gdy jestem produktywny. Staram się więc każdego dnia budzić się i wiedzieć, jakie są moje priorytety lub wyznaczyć cel lub dwa.

Siostra Petera Alexandra ma inspirującą historię

15 września 2014 r05:02

Ta historia została pierwotnie opublikowana 29 września 2016 r.