Potrzebujesz mamy? Nowa usługa pozwala wypożyczyć go na poradę, domowy posiłek

Kiedy problemy na świecie wydają się przytłaczające i chcesz, by Twoja mama była blisko, aby ulżyć w problemach, nowa usługa może po prostu zarekomendować to doświadczenie – lub nawet je poprawić – za opłatą.

Poznaj Ninę Keneally, założycielkę Need A Mom. Za 40 dolarów za godzinę, ona będzie słuchać twoich problemów, wydawać rady (jeśli o to poproszą), gotować zupę kurczaka od zera, prasować koszulę, trzymać cię w towarzystwie na wizytę u lekarza i robić różne inne “mamusie”, które 20- i 30-cali może pragnąć.

Potrzebujesz mamy? Ta usługa wypożyczy Ci jedną!

10 listopada 2015 r01:24

Wszystko to, jednocześnie obiecując NIE kwestionowanie wyboru stylu życia lub porównywanie cię z rodzeństwem. Jej motto biznesowe: “Kiedy potrzebujesz mamy … po prostu nie TWOJEJ mamy”.

“To matka bez bagażu”, powiedział Keneally, 63. DZISIAJ. “Empatia i słuchanie ludzi przychodzi do mnie naturalnie, a ja naprawdę lubię młodych ludzi”.

Nina Keneally is the founder of
Nina Keneally jest założycielką “Need A Mom” ​​w Nowym Jorku.Dzięki uprzejmości Niny Keneally

Podkreśla jednak, że usługi są ograniczone.

“Nie zamierzam sprzątać waszej łazienki, nie zamierzam robić prania. Nie jestem twoją służącą, jak każda dobra mama powiedziałaby – zauważyła Keneally.

Z doświadczenia wynika, że ​​wychowuje dwóch synów, którzy mają teraz 27 i 30 lat, a także w teatrze i szkoleniach jako doradca ds. Rehabilitacji narkotykowej i alkoholowej wśród wpisów w swoim życiorysie. Przestrzega, że ​​nie jest profesjonalnym terapeutą, ale może skierować cię do jednego.

Keneally oficjalnie wystartowała w “Need A Mom” ​​w zeszłym tygodniu, dwa lata po przeprowadzce do Nowego Jorku z mężem z Connecticut i zamieszkała w modnej dzielnicy Bushwick w Brooklynie.

Nina Keneally
Służba Keneally zyskała tak wiele uwagi, że niektórzy zapytali ją, czy planuje franchising firmy do miast poza Nowym Jorkiem. Na razie nie ma na to żadnych planów.Dzięki uprzejmości Niny Keneally

Pomysł na służbę przyszedł jej, gdy zaczęła poznawać swoich sąsiadów. Biorąc udział w zajęciach jogi, wolontariacie i chodzeniu po psach, zaczęła spotykać się z wieloma młodymi ludźmi, którzy z nią rozmawiali i po krótkim czasie zwierzyli się jej, gdy mieli problemy, powiedział Keneally.

Często też mówili jej, jak kochają swoich rodziców, ale stwierdzili, że oceniają swoje wybory dotyczące stylu życia, np. Będąc weganinem lub wybierając nieortodoksyjny kolor włosów..

Wielu z nich było po prostu przytłoczonych życiem w wielkim mieście – daleko od rodziny i brakowało emocjonalnego wsparcia.

“Nowy Jork może być czasem najbardziej samotnym miastem” – powiedziała Keneally, która mieszkała w Wielkim Jabłku po dwudziestce i trzydziestce i pamięta dobrze to doświadczenie.

“Jest tak pełen ludzi, ale czasami wydaje się, że wszyscy są tak zajęci, że świetnie się bawili i nikt nie ma czasu na rozmowę. Potrzebujesz kogoś, kto będzie tam dla ciebie. “

Need Mom momentalnie przyciąga uwagę mediów, ale jak dotąd tylko garstka klientów, powiedział Keneally. Towarzyszyła jednemu klientowi w kolonoskopii, poprawiła życiorys innej osoby i pomogła trzeciemu napisać list do właściciela, który odmówił zwrotu depozytu.

Nina Keneally
Keneally jest mamą dwóch dorosłych synów.Dzięki uprzejmości Niny Keneally

Uważnie przygląda się potencjalnym klientom, odmawia spotkania z kimś, kto powiedział, że chce “sesji nienawiści” w pamięci swojej matki.

“Jestem całkiem niezły w wybieraniu dziwaków” – powiedział Keneally. “Mam dobry radar i mam dobre granice.”

Pomysł na zatrudnienie postaci podobnej do matki najwyraźniej dotknął nerwów, zauważyła, ale uważa się za osobistego mentora, który pomaga innym w sprawach związanych z życiem, podobnie jak profesjonalny mentor może pomóc pracownikom w ich karierze..

Tymczasem prawdziwa rodzina Keneally jest rozbawiona całą uwagą, jaką otrzymała, ale nie mają nic przeciwko dzieleniu się nią z nieznajomymi. Wiedzą, że zawsze będzie miała dla nich czas, powiedziała.

Obserwuj A. Pawlowskiego w Google+ i na Twitterze.