Pechowy w miłości? Skorzystaj z porady tego matchmaker, aby znaleźć idealnego partnera

Wyobraź sobie, że jesteś z najlepszymi dziewczynami i cudownie jest w nich mnóstwo odpowiednich ludzi. Niezauważalnie przeglądasz pokój, ale rozczarowany, gdy zdajesz sobie sprawę, że żaden z nich nie wydaje się być tym, czego szukasz…

Podświadomie odnosisz się do listy mentalnej (fizycznej), którą skompilowałeś w swojej głowie. Wiesz, cechy, które powinien posiadać twój idealny partner. Chociaż dobrze jest mieć świadomość tego, czego szukasz, być może lista, do której powinieneś się odnosić, to ta, która ilustruje typ partnera, którego potrzeba zamiast.

Jak rozpoznać toksyczne związki (i co z nimi zrobić)

Jan 05.201804:31

Panie, byliśmy uwarunkowani, aby szukać wysokiego, przystojnego, inteligentnego, zdrowego finansowo i pewnego siebie człowieka, który sprawi, że nasze rodziny będą szczęśliwe, a przyjaciele omdleją. Oto, co znalazłem: Zamiast skupiać się tylko na uroczych, wysokich i wysokich ludziach IQ, zacznij szukać “wysokich GHQ” mężczyzn, mojego terminu dla mężczyzn, którzy mają wysokie cechy dobrego męża. To działa.

Lista facetów marzeń

Rozszyfrowałem sprawę GHQ we wczesnych latach dwudziestych, po tym jak poznałem jeden za dużo uroczych, wysokiego napięcia, łamiących serce typów – i naprawdę pomyślałem o tym, co muszę być szczęśliwe. Zrobiłem dwu-kolumnową listę, którą uważam za pomoc w znalezieniu tego, czego potrzebowałem, a czego tylko chciałem.

Teraz robię to dzisiaj ze wszystkimi moimi klientami. Na pierwszym spotkaniu rozpoczynamy zabawne marzenia (a czasem trochę wina!). Wyciągam kartkę papieru podzieloną na dwie kolumny. Mówię: “Rachel, opisz szczegółowo swojego wymarzonego mężczyznę – nie ma zakazu. Wszystko.”

Patrzy na mnie z niedowierzaniem, myśląc: “Och, to jest niesamowite!” Potem uśmiecha się, siada, bierze łyk i strzela z listy tak szybko, że moje pióro ledwo nadąża. Piszę “Lista marzeń” w lewej kolumnie:

 • Wysoki
 • Inteligentny
 • Spontaniczny
 • Blond
 • Bezpieczne finansowo
 • Śmieszne
 • Z klasą

Suzanne Somers na jej 50-letnim związku seksualnym z mężem

14 listopada 2017 r05:57

Kto sprawia, że ​​jesteśmy najszczęśliwsi

W następnej kolumnie przełączamy całkowicie przekładnie. Mówię Rachel, aby pomyślała o ludziach w jej życiu, którzy sprawiają, że jest najszczęśliwsza. To są nasi ludzie “windy”, ponieważ nas wychowują. Siada, zastanawia się przez kilka minut i mówi: “Mam pięciu ludzi z windy: mój tata, Diana, Sophie, Matthew i Bennett.”

Po prawej stronie listy, zaczynam notować, dlaczego tak ją uszczęśliwiają – i wymyślić następujące tematy:

 • Wspieraj moje marzenia bez względu na wszystko
 • Zawsze uczciwy ze mną, dobry lub zły
 • Zawsze patrz we mnie dobro i weź mnie
 • Zachowajcie mnie pokornego
 • Zachęć mnie

Oto jak Nick i Vanessa Lachey pracują dla małżeństwa

28 stycznia 2017 r01:24

Mówię Rachel, że moim celem jest pomóc jej w rozpoczęciu randkowania (i ostatecznie osiedlenia się) z kimś w jednym celu: kimś, kto sprawia, że ​​jest JESZCZE szczęśliwa. Aby zilustrować mój punkt widzenia, piszę słowo “WANTS” nad kolumną “dream guy”, a “NEEDS” po przeciwnej stronie.

Nie szukała miłości we wszystkich niewłaściwych miejscach – patrzyła na lewą kolumnę przeciwnie do prawej. Zdarzyło się to każdemu z nas w pewnym momencie. Ścigamy coraz więcej tych pragnień, nie zastanawiając się, co naprawdę nas uszczęśliwia. Zwykle nie jest to jego spontaniczność, wygląd czy praca. Ścigamy lewą stronę i za każdym razem brakuje nam jej.

W miarę postępów naszych sesji sformalizowaliśmy listę “wysokiej GHQ” Rachel – w formie pisemnej, maszynowej i pojedynczej. Znalazła swojego wyjątkowo wysokiego przedstawiciela GHQ i wychodzi za mąż w listopadzie! Ścigając prawą stronę, dostała wszystko, czego potrzebowała. Jak większość szczęśliwie żonatych osób powie, że nasi partnerzy przyjechali w innym pakiecie, niż się spodziewaliśmy – ale nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni.