Para z zespołem Downa twierdzi, że bycie “uczciwym” podtrzymuje ich 23-letnie małżeństwo

Tommy i Maryanne Pilling nie pozwalają sławie zmienić ich związku.

To znaczy Facebook. W zeszłym roku, gdy para podzieliła się wskazówkami na szczęśliwe małżeństwo, ich strona na Facebooku, Maryanne i Tommy, zyskała zwolenników. Dziś ich konto ma ponad 30 000 fanów.

W tym roku para, która ma zespół Downa, będzie świętować 23 lata małżeństwa – a Tommy właśnie skończył 60 lat. Są jak zakochani jak zawsze.

Po 23 latach małżeństwa ta para nadal wygrywa

Mar.20.201800:53

“Ich rada jest wciąż taka sama – szczerze mówiąc i spędzać razem tyle czasu, ile się tylko da” – powiedziała Lindi Newman, siostra Maryanne, która zarządza jej stroną na Facebooku.

Obie spotkały się ponad 23 lata temu i zaczęły się spotykać. Po 18 miesiącach Tommy wiedział, że chce poślubić Maryanne. Ale Tommy nie miał dość pieniędzy, aby kupić pierścionek. Tak więc, stał się twórczy i kupił plastikowy pierścień z automatu, by zaproponować Maryanne.

Kiedy mama Maryanne, Linda Martin, zdała sobie sprawę, że Tommy planuje użyć plastikowej opaski, zabrała go do sklepu jubilerskiego, aby pomóc mu kupić pierścionek.

Maryanne and Tommy Pilling believe that communication and enjoying time together keeps their marriage strong and happy.
Maryanne i Tommy Pilling wierzą, że komunikacja i wspólne spędzanie czasu sprawiają, że ich małżeństwo jest silne i szczęśliwe.Dzięki uprzejmości Maryanne i Tommy

Ta propozycja spowodowała, że ​​Maryanne “skakała z radości”. W tym czasie niektórzy krytykowali Martina za umożliwienie małżeństwu małżeństwa, ponieważ nie sądzili, że ludzie z zespołem Downa powinni lub mogą mieć poważny związek. Ale rodzina Maryanne nie zgadzała się.

“Moja mama wspierała w 100%” – powiedział Newman. “Każdy powinien mieć prawo do poślubienia miłości swojego życia bez uprzedzeń i dyskryminacji”.

Mama Maryanne nadal jest największą zwolenniczką pary. Niedawno Tommy przeszedł operację usunięcia zaćmy, a para przeprowadziła się z nią na trzy tygodnie po powrocie do zdrowia.

“Nasza mama wspierała je od pierwszego dnia … Tommy nie ma żadnej rodziny” – powiedział Newman. “Otrzymują od nas całodobową pomoc”.

Maryanne and Tommy Pilling enjoy bowling, cooking and trying new activities together.
Maryanne i Tommy Pilling cieszą się kręgielnią, gotowaniem i próbowaniem nowych zajęć razem. Dzięki uprzejmości Maryanne i Tommy

Para wciąż przeciwstawia się krytykom, którzy wierzyli, że małżeństwo nie przetrwa.

“To, co utrzymuje ich małżeństwo tak silne, to to, że nigdy nie ma ukrytego planu. Kochają się całym sercem i są ze sobą szczerzy – powiedział Newman.

W tym miesiącu para gościła imprezę z okazji Tommy’ego, który skończył 60 lat, co jest zbieżne z Światowym Dniem Syndromu Dnia 21 marca. Przyjaciele, rodzina i sąsiedzi dołączyli do pary, by wznieść toast za Tommy’ego.

“On (miał) wielkie przyjęcie urodzinowe do świętowania” – powiedział Newman.

Ich małżeństwo opiera się na miłości i szczerości, ale odnosi również sukces, ponieważ dobrze się do siebie pasują. 46-letnia Maryanne uwielbia rozmawiać, a Tommy jest spokojny i cichy.

“Siedzi i słucha, a ona to lubi” – powiedział Newman.

Podczas gdy Maryanne pracuje jeden dzień w tygodniu w lokalnym sklepie charytatywnym, para spędza ze sobą wiele czasu. Mają misę, golf, oglądają filmy, chodzą do parków rozrywki, wychodzą na kolację i drinki i spędzają czas z rodziną. Niedawno stali się bardziej żądni przygód w kuchni.

“(Oni) robią więcej gotowania i pieczenia” – powiedział Newman.

Mieszkają we własnym mieszkaniu, które jest obok matki Maryanne i po drugiej stronie ulicy od Newmana i jej męża w Southend-on-Sea w Anglii. Tego lata wybierają się na niespodziankę do Euro Disney z Newmanem, jej mężem i dziećmi.

Jak 1 mała kawiarenka zmienia oblicze siły roboczej

16.16.201802:49

“Jednym z ulubionych filmów Maryanne jest” Frozen “,” Newman powiedział. “Obaj zawsze chcieli jechać, a to będzie dla nich spełnieniem marzeń.”

Newman ma nadzieję, że inni dowiedzą się od swojej siostry i szwagra.

“Wszystko jest możliwe z miłością i nie powinno być żadnych ograniczeń dla nikogo, bez względu na okoliczności” – powiedziała.

Loading...