Oto część małżeństwa Dax Shepard pragnie, aby ludzie więcej rozmawiali

Dax Shepard i Kristen Bell sprawiają, że małżeństwo wygląda na zabawę, z randkami na wrotkach i bezczelnymi filmami z wakacji – ale to wymaga wysiłku, aby utrzymać ich małżeńskie szczęście.

“Gdybym musiał to podsumować jednym słowem, to jest praca”, Shepard ujawnił w dziale “Jedna mała rzecz” DZIŚ, zapytany o przyczynę ich sukcesu. “Nie inaczej jak twoje ciało, które nie tylko pozostanie w formie z własnej woli, naprawdę musisz utrzymywać związek i to jest praca. I często jest to niewygodna praca, ale wymaga ona działania lub nie będziemy razem. “

View this post on Instagram

📹⛸️🚀 @officialmoonlightrollerway

A post shared by kristen bell (@kristenanniebell) on

W rzeczywistości jest to temat, o którym Shepard życzy, aby ludzie mówili więcej.

“Myślę, że wszyscy konsumowaliśmy wiele baśni i komedii romantycznych i komedii” – powiedział aktor, który rozmawiał z nami, promując swoją nową rolę jako rzecznik Charmina. “W tej architekturze wydaje się, że twoim głównym zadaniem jest wybranie właściwej osoby i nie sądzę, że to jest główna praca. Myślę, że to chyba najmniej ważny aspekt tego. Myślę, że to dużo więcej o pracy, która się do niej nadaje, aby była dobra. “

Shepard i Bell, którzy związali węzeł w 2013 roku, również mówili o sile terapii par.

“Myślę, że pary mają tendencję do wdawania się w wzory, które po prostu powtarzają się bez końca, chyba że masz obiektywnego outsidera, który rozpozna, na jakie wzorce się wpadłeś, a następnie zasugeruje narzędzia, które powstrzymają cię przed popadnięciem w ten wzór” – powiedział Shepard.

Podczas gdy para żartobliwie zaciekła się nad tematami, takimi jak umieszczenie fotela La-Z-Boy, Shepard na poważnie ujawnił swoją strategię radzenia sobie z argumentami.

“Osobiście lubię oderwać się od tego i zastanowić się, dlaczego jestem emocjonalnie zainteresowany tym tematem” – powiedział. “Moglibyśmy spierać się przez cały dzień o to, jakie dania powinny być w menu dla dzieci, ale to nie wywołuje żadnego z moich obaw. Zawsze mogę stwierdzić, kiedy coś wyzwala moje obawy, kiedy zmienia się moje oddychanie i zmienia się moje tętno. Te, dla mnie, są czerwonymi flagami, które muszę wymyślić, co jest wyzwalane. Możesz spierać się o logikę czegoś lub szczegóły czegoś, ale zwykle unikasz tego, co wywołuje emocje, które powodują cały epizod “.

NBC's
Dax Shepard i Kristen Bell przybywają na 74. coroczną nagrodę Złotego Globu 8 stycznia 2017 r.Getty Images

Shepard powiedział, że komunikacja jest kluczem do utrzymania żywej namiętności w małżeństwie.

“Myślę, że ten temat w relacjach jest najtrudniejszy dla par, z którymi rozmawiamy, ponieważ jest to rzecz, na którą jesteśmy najbardziej narażeni” – powiedział. “Jak atrakcyjni jesteśmy?” Jak atrakcyjne są dla nas nasi partnerzy? Mamy bardzo silne emocje związane z tym wszystkim i myślę, że im bardziej jesteście wrażliwi w wyrażaniu swoich pragnień lub potrzeb, tym mniej go wyzwala. Będę dla twojego partnera, ponieważ nie chcesz, żeby twój partner czuł się tak, jak mówisz, to to, że nie spełniają twoich pragnień lub nie są dla ciebie wystarczające.

DZISIAJ kocha … Kristen Bell i Dax Shepard

17 lipca 2017 r01:01

Przywołał także silną osobowość Bell’a jako ważny czynnik w związku # goli pary.

“Jest z natury życzliwa” – powiedział. “Ona jest naprawdę, naprawdę, miłą, miłą, wspaniałomyślną osobą. A ona, podobnie jak wszyscy inni, ma wiele wad charakteru, ale w jej sednie jej intencje są zasadniczo całkiem solidne. I to jest wspaniała rzecz wiedzieć o swoim partnerze, ponieważ w gorączce bitwy możesz iść “Zaczekaj chwilę, znam tę osobę. Ta osoba jest naprawdę miła i są troskliwi, więc coś się tutaj dzieje, poza tym, że ma wadliwą postać “.

Dodał: “To, co pozwoliło mi być z nią bezbronnym, to zaufanie, że jest dobrą osobą i wiem o tym, więc mogę zaufać tej osobie z moimi uczuciami, obawami i obawami”.