Nieznajomi gromadzą się wokół kobiety, która została okaleczona w Dairy Queen

Nieznajomi gromadzą się wokół kobiety, która zamieściła wiadomość wideo o tym, jak została okaleczona na złość poza Dairy Queen w Illinois.

W wirusowym wideo na Facebooku, Shauna Arocho wyjaśniła, że ​​ona i jej mąż udali się do Dairy Queen w Springfield w poniedziałek na “Free Cone Day”. Arocho powiedziała, że ​​przestrzega ścisłej diety i rutynowych ćwiczeń, a od stycznia straciła 40 funtów, ale to dzień, chciała się wyleczyć.

“Zdecydowałem się usiąść na zewnątrz, ponieważ było naprawdę ciepło dzisiaj, mimo że nie jest bardzo słonecznie, a gdy siedzę tam, ciesząc się lodem, samochód pełen ludzi zatrzymał się w środku ruchliwej drogi, tak aby mogą przewracać się przez okno i mówić: “Jedzcie lody, ty gruby BITCH” – powiedział Arocho w filmie.

“I po prostu nie rozumiem, co ludzie robią z rozdarcia innych ludzi,” kontynuowała. “Nic nie wiesz o moim życiu lub okolicznościach.”

27-letnia Arocho powiedziała DZISIAJ, że jest często celem okrutnych uwag na temat jej wagi, ale ta była szczególnie bolesna.

POWIĄZANE: Fat-shamed w czasie ciąży? Ta kobieta walczyła z łobuzami

“Byłem tak wstrząśnięty”, powiedziała. “Trzymałem głowę w dole. Bałem się spojrzeć w górę, bo myślałem, że inni będą się ze mnie nabijać. “

“Mój mąż wciąż był w środku” – dodała. “Wyszedł i po prostu zacząłem płakać. Pobiegłem do samochodu i prawdopodobnie płakałem przez 20 minut. “

Shauna Arocho, Dairy Queen
Shauna Arocho, która wypowiedziała się po tym, jak została okaleczona na złość poza Dairy Queen w Springfield w stanie Illinois.Dzięki uprzejmości Shauna Arocho

Od kiedy opublikowała film w poniedziałek, była oglądana prawie 11 milionów razy.

Teraz Arocho jest bombardowany wiadomościami innego rodzaju: od życzliwych dziękując jej za szczerość i łaskę w okrutnej sytuacji.

“Dziękuję, że jesteście wystarczająco silni, aby się dzielić” – napisała jedna z kobiet. “Trzymaj kurs, to jest trudne, ale zainspirowałeś mnie”.

POWIĄZANO: Byłem zawstydzony na Facebooku, ale teraz się śmieję

“Trzymaj głowę wysoko, dziewczyno,” powiedział inny. – Jak widzisz, na świecie jest mnóstwo dobrych i przyzwoitych ludzi, którzy cię wspierają, nie pozwól, by ci niepewni ludzie cię sprowadzili, to oni potrzebują naszej litości, nie ty.

Arocho nazwał wszystkie odpowiedzi “przytłaczającymi”.

“Nie mogę uwierzyć, ile wsparcia jest”, powiedziała.

Opowiedziała swoją historię w nadziei, że dotrze ona do innych osób, które przeszły przez podobne sytuacje, a także do poinformowania swoich prześladowców, że to, co zrobili było złe.

W filmie zapytała, dlaczego mężczyźni na nią krzyczeli. “Co masz z tego?” Zapytała. “Jaką zabawą jest wyśmiać kogoś?”

“Nie mam do nich pretensji”, powiedziała TODAY. “Modlę się za nich i mam nadzieję, że zobaczą (wideo) i zobaczą, jakie szkody mogą wyrządzić swoim słowom.”

Arocho oferuje teraz zdrowe przepisy i aktualizacje na temat odchudzania, dzięki czemu jej nowi przyjaciele mogą śledzić przebieg jej podróży. Jest zachwycona całym wsparciem. “Nie mogę nawet wyrazić, ile wszystkie słowa dla mnie znaczą”, powiedziała na Facebooku.