Niegrzeczny: sztuczki, które rozgrzewają miesiąc miodowy

1. Nie spiesz się, aby nago

Jasne, teraz, kiedy jesteś już w związku małżeńskim, on wie, co dostaje – ale nie chce niczego więcej, jak tylko patrzeć, jak odsłaniasz towary, powoli i zmysłowo. Seksowny striptiz wymaga pewności, aby się podciągnąć, ale zrobione prawidłowo (podpowiedź: próba ukrycia więcej niż ujawnienia nie jest urocza) może wprowadzić was oboje w cudownie miłosnym nastroju. “Wcielasz w siebie szaliki lub długie rękawiczki, których możesz użyć, by łaskotać i wyśmiewać go, kiedy się rozbierasz”, sugeruje Joy Davidson, doktor psychologii z NYC i autorka “Fearless Sex”. Zacznij ćwiczyć teraz prywatnie, i będziesz zawodowcem, zanim wejdziesz na scenę. Aby uzyskać wskazówki, zobacz Strip To It: Core Moves i Fantasies Sexy Striptease, serowe DVD pełne inspiracji.

2. Odważ się chodzić

Tak, mówimy tutaj o twoich włosach. Wiele kobiet przysięga, że ​​łysy jest nie tylko piękny, ale także sprawia, że ​​seks jest jeszcze gorętszy. Jeśli nigdy wcześniej nie brałeś udziału w pełnym Brazylijczyku, zaplanuj dziewiczy rejs na miesiąc przed wielkim dniem, sugeruje Brenda Skermont, woskowa wychowawczyni dla linii produktów GiGi. “Dzięki temu Twoja skóra ma szansę się uspokoić i wszelkie zaczerwienienia znikną” – wyjaśnia. Następnie wróć do salonu na dwa dni przed ślubem, aby w ostatniej chwili dokonać korekty. Jeśli to wszystko nie jest dla ciebie, spróbuj zabawnego kształtu (serca, błyskawice i pasy lądowania są popularne) lub nawet zabawnego nowego odcienia.

3. Slip mu niespodziankę

Może to banał, ale kiedy ostatni raz przeprosiłeś siebie, żeby sprać nos w restauracji i wróciłeś bez bielizny? Włóż je do torebki, a następnie dyskretnie wsuń je do kieszeni pod stołem. Około 100 procent facetów twierdzi, że ruch “no-panties-in-public” jest bardzo ważny. Spróbuj tego podczas romantycznej kolacji i przygotuj się na zaskakującą reakcję – mówi Betty Dodson, autorka książki “Sex for One and Orgasms for Two”.

4. Spróbuj cienko zawoalowanej uczty

Być może nigdy nie będziesz miała okazji nosić swojej sukni ślubnej, ale twoja zasłona to zupełnie inna historia. “Spakuj to do walizki z seksownymi, sięgającymi nieba białymi obcasami” – sugeruje dr Davidson. “Więc połóżcie je na … i nic więcej.”

5. Bałagan z rtęcią

Ciepło jest gorące – ale lód też jest ładny. Dr Davidson zaleca, aby trochę wsunąć do repertuaru ustnego. Miej w pobliżu parujący kubek ciepłej herbaty (lub wody), a także mroźny kieliszek lodowej wody. Najpierw weź łyk ciepłego, połóż go na ustach i połknij tuż przed udaniem się na południe. Pozwól mu cieszyć się tym uczuciem przez chwilę, a następnie powtórz z zimną wodą, zastrzegając mały kawałek lodu w ustach dla zwiększenia intensywności. Zmieniaj gorącą i zimną, aż nie będzie mógł już tego znieść, a potem upewnij się, że odwzajemnił się.

6. Zaspokój swoje słodycze

Zadzwoń do obsługi pokoju, aby zamówić lody z dodatkami z boku, sugeruje twórczy zespół za SweetSlap.com, stroną internetową pełną pomysłów na zbliżenie par. Pomyśl o syropie czekoladowym, bitej śmietanie, truskawkach, sosie karmelowym i innych przekąskach. Gdy pojawia się deser, na zmianę zawiązujcie sobie oczy i degustujcie towary, lub zamień ciało partnera na talerz i polizajcie go w czystości. Piękno tej sztuczki? Po tym czasie nie będziesz musiał myć prześcieradeł. (Ale pamiętaj, aby zostawić gospodyni miłe napiwki!)

7. Skorzystaj z widoku

Jeśli twój pokój hotelowy ma wystarczająco duży balkon, udaj się na zewnątrz, by poczuć ekscytującą atmosferę. “Szczególnie jeśli jesteś blisko oceanu, szum wody i zmysłowość powietrza mogą być bardzo podniecające” – mówi dr Davidson. Jedna rada: Wyłącz światła w pokoju (i na balkonie), chyba że chcesz publiczności.

8. Odkryj tajemnice wewnętrzne

Jak dobrze ty i twój nowy mąż naprawdę się znacie? Miesiąc miodowy to świetny czas, aby się tego dowiedzieć – grając w Strip Trivia. Bat Sheva Marcus, Ph.D., dyrektor kliniczny Medical Center for Female Sexuality w Nowym Jorku, sugeruje, że każdy poświęca pół godziny na zapisanie 10 do 20 osobistych pytań, na które chciałbyś odpowiedzieć partnerowi. Mogą być oswojone (“Jakie było imię mojego pierwszego zwierzaka?”) Lub rasistowskie (“Co to jedna z moich seksualnych fantazji?”). Odpowiadaj na zmianę; jeśli coś złego ci się stanie, zdejmiesz coś. “Najlepszą rzeczą w tej grze”, dodaje dr Marcus, “jest to, że nikt tak naprawdę nie przegrywa.”

Ta treść pierwotnie pojawiła się w magazynie Modern Brides. Aby uzyskać więcej porad ślubnych, odwiedź Brides.com.