‘Niebezpieczeństwo!’ zawodnik umiera na raka zaledwie 8 dni przed epizodem powietrza

Cindy Stowell zawsze marzyła o byciu uczestnikiem konkursu “Jeopardy!” i wygrywanie pieniędzy na darowizny na rzecz organizacji związanych z rakiem.

Niestety, deweloper treści naukowych z Austin w Teksasie zmarł na raka jelita grubego w poniedziałek, na osiem dni przed Niebezpieczeństwem! odcinek z jej udziałem będzie w powietrzu.

Alex Trebek and Cindy Stowell
Po Jeopardy! zawodniczka Cindy Stowell zmarła na raka w poniedziałek, jej chłopak zachęca innych do obejrzenia jej występu w serialu 13 grudnia. Niebezpieczeństwo

Jej chłopak, Jason Hess, napisał na Twitterze wiadomości o swojej śmierci, jednocześnie zachęcając innych do obejrzenia jej odcinka, kiedy nadejdzie 13 grudnia i przekaże darowiznę Instytutowi Badań nad Rakiem w jej pamięci.

Stowell chorował na raka w IV stopniu zaawansowania i był na lekach przeciwbólowych podczas nagrywania jej odcinka 31 sierpnia. Według Hessa walczyła również z gorączką, która okazała się zakażeniem krwi..

ZWIĄZANE: Uczestnik konkursu jest przezabawny – i całkowicie błędny – “Jeopardy!” odpowiedź

“Konkurowanie na” Jeopardy! ” był dla Cindy marzeniem przez całe życie i cieszymy się, że była w stanie to zrobić. “Wszyscy w” Jeopardy! ” składamy kondolencje i najlepsze życzenia jej rodzinie i przyjaciołom, gospodyni “Jeopardy!”, Alex Trebek powiedział w oświadczeniu.

Inne dawne “Jeopardy!” zawodnicy zachęcają również do obejrzenia odcinka Stowella na jej cześć.

Zdała test online na początku 2016 roku, a następnie udała się na przesłuchanie osobiste w Oklahoma City. Tylko Trebek i wybrana grupa pracowników wiedzieli, że Stowell miał raka podczas tapingu.

“Cindy weszła na” Jeopardy! ” aby zagrać w tę grę, którą kochała iw ten sposób mogła wnieść wkład w badania nad rakiem mając nadzieję, że nikt inny nie będzie musiał przejść przez to, co zrobiła “, powiedział Hess we wspólnym oświadczeniu wraz z rodzicami Stowella, Greg i Carole Stowell.

Stowell początkowo sięgnął po “Jeopardy!” Producentka konkursu Maggie Speak z serdeczną wiadomością na temat jej nadziei na występ w programie.

“Czy masz pojęcie, ile czasu zajmuje zwykle rozmowa osobista i data nagrania?” Ona napisała. “Pytam, ponieważ właśnie dowiedziałem się, że nie mam zbyt wiele czasu, aby żyć.” Zgaduję, że lekarz ma około sześciu miesięcy, jeśli jest szansa, że ​​będę w stanie wciąż nagrywać odcinki “Jeopardy!” Gdybym został wybrany, chciałbym to zrobić i przekazać jakąkolwiek wygraną organizacjom charytatywnym zajmującym się badaniami nad rakiem Jeśli jest mało prawdopodobne, że czas realizacji byłby tak szybki, chciałbym zrezygnować z wypróbowania jeszcze.”

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.

Alex Trebek: “Niebezpieczeństwo!” jest teraz “częścią Americana”

28.2.201603:56