Nastoletnia baletnica Lizzy Howell to niesamowite zakręcie w wirusowym wideo inspiruje innych

Chcesz poczuć się leniwym, nieskoordynowanym i … dziwnie zainspirowanym?

Obejrzyj wideo, które 15-letnia Lizzy Howell z Milford, Delaware wysłała na Instagram w zeszłym miesiącu, która niedawno stała się wirusowa. Powell tańczy od dziesięciu lat, więc jej piruetowa gra jest (dosłownie) punkt – a wielu nazywa ją “inspiracją” i “wzorem do naśladowania” dla pewności i różnorodności ciała.

Howell obecnie trenuje cztery noce w tygodniu plus próby w weekendy – więc dla niej media społecznościowe były naturalnym sposobem na utrzymanie przyjaciół i rodziny w pętli.

“To był sposób, aby moi szkolni przyjaciele zobaczyli, co robię”, powiedziała DZISIAJ przez e-mail.

POWIĄZANE: Męski tancerz baletowy przeciwstawia się stereotypom z pozytywnym przesłaniem ciała

Ale w zeszłym tygodniu pirackie wideo Howell stało się bardzo popularne, z ponad 177 tysiącami wyświetleń w prasie – a jej następca skoczył z około 1000 prawdziwych znajomości do ponad 54 000 znajomych z internetu..

https://www.instagram.com/p/BOkdwLUBdiK

Komentarze na temat oryginalnego filmu są w większości niezwykle pozytywne. Wielu zdaje się dostrzegać własne zmagania w Powell i oklaskiwać jej zaufanie do sportu, w którym często brakuje różnorodności ciała:

  • vix1pal napisał: “YAY! Twoja forma jest świetna … balet z klatką piersiową … trochę do bani … po prostu znaczy, że jesteś lepszy i pracujesz ciężej! Moja młoda siostrzenica to taniec Jestem TAK TAK, wdzięczny, że kobiety wszystkich rozmiary pokazują wszystkim, jak to się robi! Kiedy byłem dzieckiem, natychmiast mnie sterroryzowali, gdy moja klatka piersiowa wciąż rosła, a ja dostałem zakręty! Kochanie, jesteś MÓJ BOŻE, jesteś AMAZINGU XOXOXO. “
  • antoinette_515 napisał: “Mam obsesję !!!! @ emilyirisxo ona jest tak wdzięczna i utalentowana! Sprawia, że ​​chcę uderzyć tatę za powiedzenie, że nigdy nie mógłbym robić baletu, ponieważ byłem” zbyt duży “.
  • Rosemageddon napisał: “Jestem tancerką o dużych rozmiarach, a ja mam na nią tak dużo nienawiści, ale to naprawdę zainspirowało mnie do kontynuowania tego.”
  • alliemary617 napisał: “Jesteś niesamowity, byłem tancerką w rozmiarze plus i nawet nie wyglądałem jak wszystkie inne dziewczyny, to nie powstrzymało mnie od robienia tego, co kocham.” Jesteś niesamowita, nigdy nie przestajesz tańczyć ! “

Aha, a potem był ten klejnot:

POKREWNE: Najnowsza reklama sportowa firmy Nike na Instagramie zyskuje “pozytywne nastawienie do ciała” online

https://www.instagram.com/p/BPLTu90Bz9V

“Dobrze być wzorem do naśladowania dla wszystkich kobiet”, powiedział Howell. “W świecie tańca nie powinno mieć znaczenia, jaki jestem, jedyną rzeczą, która powinna mieć znaczenie, jest moja technika.”

I chciałaby wysłać wiadomość do tych, którzy identyfikują się z jej wideo. “Nie pozwól nikomu powstrzymać cię od robienia tego, co kochasz”, powiedziała. “Jeśli ludzie nienawidzą cię, nie znają ciebie ani twojej opowieści, więc nie powinno ci to przeszkadzać.”

Oczywiście, brawa i kręgi na najwyższym poziomie!

Misty Copeland osiąga historyczne wysokości jako baletnica

Jul.01.201500:31