Najgorsze linie odbioru kiedykolwiek … i dlaczego faceci z nich korzystają

“Ile waży niedźwiedź polarny? Wystarczy, by przełamać lody!”
“Ta linia ostatnio robi rundy. Może uznać ją za zbytnią, ale jest wystarczająco zabawna, by dać ci niezbędną przerwę “- mówi Christopher Brya, autor WTF Czy mężczyźni myślą?, która informuje, że 48 procent mężczyzn regularnie korzysta z linii odbioru.

“Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia … czy powinienem chodzić wokół ciebie trzy lub cztery razy więcej?”
Bądźmy szczerzy. Większość kobiet nadal chce wierzyć w miłość od pierwszego wejrzenia, mówi autor i trener randkowy David Wygant.

“Gdybym powiedział, że masz wspaniałe ciało, czy trzymasz to przeciwko mnie?”
Ta jest ogólnie zarezerwowana dla “pijanej dziewczyny w barze o 2 nad ranem”, mówi Jordan Harbinger, współzałożyciel “Sztuki uroku”. Z drugiej strony, większość kobiet lubi być uważana za piękną?

“Dalej, daję ci pozwolenie na odebranie mnie”.
Faceci myślą, że myślisz, że zaufanie jest dobre. Oni po prostu nie zdają sobie sprawy, że istnieje “cienka linia” między zaufaniem a arogancją, a większość mężczyzn i kobiet powołuje się na cockiness jako ich pierwszy zjazd – mówi Brya.

“Zapomniałem numeru telefonu, czy mogę mieć twoje?”
“Nie spodziewałbym się, że to zadziała … ale to nie jest presja i nieco zabawny sposób na pytanie o jej numer” – mówi Harbinger..

“Próbowałem spędzić wieczór z chłopakami i po prostu totalnie to zepsułeś, będąc tak uroczym”.
Dlaczego faceci uważają, że jest dobry? “Niespodzianka to sprawdzony stymulator przyciągania i urok … cóż, co jeszcze trzeba powiedzieć o uroku?”, Mówi Dave Singleton, autor Za każdą wspaniałą kobietą jest wspaniały gej Man.

“Wow, musisz dużo ćwiczyć!”
Ten jest w pewnym sensie pochlebny i jednocześnie obraźliwy.

“Czy mogę zrobić ci zdjęcie, żeby pokazać Santa, co chcę na Boże Narodzenie?”
“Mężczyźni są zastraszani przez ideę zbliżania się do kobiet, istnieje lęk przed odrzuceniem lub głupotą” – mówi Patty Brisben, założycielka Pure Romance. Używając humoru, “jeśli to nie zadziała, będzie mógł się z tego śmiać.” A jeśli to zadziała, będziesz mieć zdjęcie z pierwszego spotkania … ahhh.

“Co lubisz jeść na śniadanie?”
Ponieważ czasami wystarczy trochę pewności.

[Facet wyciąga rękę] “Czy wytrzymasz to, idąc na spacer?”
Poważnie? Jak to nie jest trochę urocze? “Ta linia wprowadza formę intymności, zanim jeszcze poprosisz o jej imię” – mówi Brya. To jest dobra gra.

“Czy to jest lustro w twojej kieszeni, bo widzę mnie w twoich spodniach?”
Jest to dobry przykład podwójnej linii standardowej: zwykle działa tylko wtedy, gdy jesteś dziewczyną, która podrywa faceta. Poza tym “95% chłopaków twierdzi, że lubią dziewczynę, która wykonała pierwszy ruch” – mówi Brya. Ale faceci wciąż próbują, bo to takie śmieszne, że to zabawne.

“Wyglądasz jak kłopoty!”
Trochę dokuczania może przejść długą drogę. I nic nie sprawia, że ​​zalotne soki płyną szybciej niż małe wyzwanie.

“Założę się, że za 50 $ nie będziesz ze mną rozmawiał.”
Ten jest bardzo ryzykowny, ale jeśli facet jest GORĄCY, a on mówi to z uroczym uśmiechem, być może jest to zakład, którego nie można?

“Miss, myślę, że porzuciłeś coś … moje serce.”
Ta linia czasami działa, ale, jak sugeruje Singleton, prawdopodobnie lepiej, jeśli byłeś na meczu z jeźdźcem w porównaniu do czarnego remisu.

“Musiałem przyjść i zobaczyć, czy twoja osobowość jest tak niesamowita jak twój uśmiech.”
“Zbadaliśmy 1000 kobiet, które chciały zapytać mężczyzn, jeden z najczęstszych:” Co jest ważniejsze: wygląd czy osobowość? “- mówi Brya. Ludzie to wiedzą. “Ta linia zachowuje równowagę między oboma.” To całkiem sprytny ruch.

“Jesteś z Tennessee? Bo jesteś jedyną dziesiątką, którą widzę!”
Ten jest gwarancją dobrego śmiechu.

“Równie dobrze możesz mnie pocałować, ponieważ powiem wszystkim, że to zrobiliśmy.”
Prawda zawsze działa.

[Facet gestykuluje na jego koszulkę] “Przepraszam, czy wiesz, jaki to jest materiał?” “Jestem właściwie pewien, że to materiał dla chłopaka”.
“To niewinne. Jest interaktywny. To jest zabawne. I łatwo jest je śledzić “- mówi Brya. “Ta linia może nawet sprawić, że kobieta się uśmiechnie, co jest celem … oprócz zmuszenia jej do mówienia”.

“Jeśli pójdę za tobą do domu, zatrzymasz mnie?”
Chłopaki myślą, że to urocze. Uważamy, że jest to część booty, część tylko rodzaju – sprytna i 100 procent przerażająca.

“Witaj, czy bierzesz aplikacje dla chłopca / dziewczyny?”
…ponieważ najważniejszą rzeczą, którą chcesz robić, gdy jesteś poza domem, jest przeprowadzanie wywiadów zaimprowizowanych.

Wersja tej historii pierwotnie pojawiła się na iVillage.