Model fitness w ciąży pokazuje płaski brzuch, walczy z krytykami

Jej niesamowicie stonowany brzuszek byłby przedmiotem zazdrości większości kobiet, ale w wieku 6 miesięcy, ledwo widoczny model fitnessu i bielizny zamiast tego rysuje krytykę i niepokój.

Teraz Sarah Stage, która wywołała podobny zarzut podczas pierwszej ciąży, walczy z powrotem.

“Jestem w miejscu, w którym moje szczęście, pokój i radość są dla mnie priorytetem”, napisała w środę na postie na Instagramie przedstawiającym ją na plaży ubrana w top i spód bikini, który pokazywał jej napięty abs.

“Zwłaszcza jeśli chodzi o # 6 miesięcy, nie ma miejsca na żadne negatywne nastawienie, więc proszę, weź to gdzie indziej. Dziecko # 2 jest zdrowe i dobrze się mierzy “- napisała.

Etap zauważył również, że odkąd jej pierwsze dziecko urodziło się zdrowe i ważyło prawie 9 funtów, pomyślała “ludzie będą bardziej wyrozumiali podczas ciąży i zachowują swoje ignoranckie komentarze do siebie”.

To jest najświeższa okazja. Etap odpowiedział jej krytykom. Dwa tygodnie temu, po opublikowaniu wideo o swojej pracy, odpowiedziała na internetowe komentarze, które nazwały ją “obsesją” swoim ciałem i nakłoniły ją do “ukoszenia się” z powodu jej stanu.

“Dziecko jest w porządku w moim brzuchu ładne i bezpieczne, podczas gdy ja ćwiczę. Mój lekarz dał mi OK, aby kontynuować ćwiczenia w czasie ciąży, ale jeśli się spodziewasz, sprawdź u swojego lekarza. po pierwsze, ponieważ każdy jest inny! “- napisała.

Na scenie doszło do podobnej reakcji w 2015 roku, kiedy nosiła swojego syna i zamieszczała zdjęcia siebie w ostatnich miesiącach ciąży, wyglądając szczuplej niż wiele kobiet w dobry dzień.

Ona również przyciągnęła uwagę po tym, jak opublikowała swoje zdjęcia w dziewięć dni po porodzie, pokazując napięty brzuch.

Inni fanatycy fitness w ciąży również odczuli palenie krytyków po pokazaniu swoich stonowanych ciał. W ubiegłym roku australijska blogerka i położna Hannah Polites została oskarżona o “zabicie dziecka” za nadmierną aktywność fizyczną w czasie ciąży.