Mika Brzezinski: Dlaczego celowo nabrałem dwa rozmiary strojów

Pewnego wieczoru, po przyjęciu pigułki nasennej, Mika Brzezinski znalazł się w kuchni z rękami w głąb Nutelli. Drobny współgospodarz “Morning Joe” MSNBC powiedział Savannah Guthrie z TODAY, że chociaż jest szczupła, zmagała się z jej ciężarem przez całe życie – jak wielu innych Amerykanów.

“Nie ma dużej różnicy między mną a czyjąś walką z jedzeniem, które może mieć inny wynik” – powiedział Brzeziński TODAY. “Wygląda na to, że alkoholizm, wygląda na uzależnienie od narkotyków, a ja zajmuję się tym w książce i patrzę na rosnącą ilość nauki związanej z uzależnieniem od soli, cukru i tłuszczu”.

Po całym życiowym objadaniu się, oczyszczaniu i nadmiernym ćwiczeniu, Brzeziński uświadomił sobie, że cierpi na uzależnienie od jedzenia i napisał historię swoich kłopotów w nowej książce “Obsesja”. Opowieść zakorzeniła się po rozmowie z jedną z jej osób. przyjaciele, Diane Smith, która zyskała około 100 funtów w trakcie ich przyjaźni. Podczas gdy mówiła Smithowi, że martwi się o jej zdrowie z powodu przyrostu masy ciała, Brzeziński zdał sobie sprawę, że ona również podzielała te same złe nawyki żywieniowe, co jej nadwagą.

“Odkryliśmy, że nawet w jej wadze i we mnie robiliśmy to samo z jedzeniem. Przyciągnęliśmy te same rzeczy i otrzymaliśmy tę samą reakcję mózgu, którą popiera nauka. Jest to prawdziwa nagroda, gdy jesz pewne pokarmy, które wskazują na uzależnienie “- powiedział Brzeziński GODZIODNIU DZIŚ.

Smith zachęcał Brzezińskiego do napisania książki i przybrania na wadze, podczas gdy Brzeziński zachęcał Smitha do utraty 75 funtów.      

“Powiedziałem, że powinieneś dołączyć do mnie i musisz stracić 75 funtów do czasu napisania tej książki i mam zamiar dowiedzieć się, jak zyskać 10 i być z tym w porządku. Więc dzisiaj jest o 75 funtów lżejsza, jestem o dziesięć funtów cięższa, trochę w porządku, wciąż pracuję nad nią, i przeszedłem od rozmiaru drugiego do rozmiaru szóstego. Oboje jesteśmy zdrowsi – powiedział Brzeziński TODAY.

Aby dowiedzieć się więcej o Brzezińskim i Smithu, sprawdź fragment “Obsessed”.