Mama z Las Vegas traci prawie 80 funtów bez operacji lub dołączenia do siłowni

Shannon Fleming zmieniła swoje ciało, nie stawiając stopy na siłowni.

Mama z Las Vegas straciła prawie 80 funtów w ciągu roku po podjęciu decyzji o pominięciu operacji odchudzającej i samodzielnego odchudzenia. Ona ma dużo ćwiczeń, ale w miejscach, których możesz nie oczekiwać.

Fleming, który ma 5 stóp i 6 cali wzrostu, utrzymywał wagę około 145 funtów, gdy była młodsza. Ale po ślubie i narodzinach córki stała się znacznie cięższa, nie zdając sobie z tego sprawy.

“Chodziliśmy jeść i jadłem cokolwiek, a nie ćwiczyć. Stopniowo zaczęło się z czasem “, powiedział Fleming, 33. DZISIAJ.

POWIĄZANE: Przeczytaj więcej inspirujących opowiadań na stronie Moja DZIŚ

Shannon Fleming weight loss
Shannon Fleming, przed jej utratą wagi.Dzięki uprzejmości Shannon Fleming

Przy jej najcięższej masie ważyła 248 funtów, nosiła dżinsy w rozmiarze 18 i ubrania w rozmiarze 2-3X. Zdenerwowany, była gotowa poddać się chirurgii rękawów żołądkowych, aby zmniejszyć jej brzuch w 2013 roku. Ale obawiając się, że nie będzie w stanie kontrolować jej utraty wagi, wycofała się na tydzień przed zabiegiem.

“Zadzwoniłem do nich i powiedziałem, że spróbuję zrobić to samemu,” przypomniał sobie Fleming.

Jedną z jej największych motywacji było jej złe plecy, które zraniła wiele lat temu. Po dwóch operacjach kręgosłupa uznała, że ​​odchudzanie pomoże jej poczuć się lepiej.

W końcu rozpoczęła swoją podróż, na serio, 2 stycznia 2016 r. Oto, jak straciła 77 funtów w ciągu jednego roku:

1. Zmiany w planie posiłku

Początkowym celem Fleminga było zgubienie 20 funtów. Wymieniła dwa posiłki na koktajle proteinowe, a następnie zjadła lekką kolację: zazwyczaj grillowana pierś z kurczaka z warzywami jak groszek i marchew, kukurydza lub zielona fasolka.

“Straciłem 20 funtów w ciągu dwóch miesięcy” – powiedziała. “Trzymałem się tego i nie oglądałem się za siebie.”

POWIĄZANE: 8 kroków, które pomogły tej pannie młodej stracić 110 funtów przed ślubem

Shannon Fleming weight loss
Fleming ogląda to, co je i robi dużo chodzenia dla jej utraty wagi.Dzięki uprzejmości Shannon Fleming

Fleming obliczył, ile powinna jeść z pomocą aplikacji My Fitness Pal, która zalecała spożywanie 1550 kalorii dziennie. Zachowała ten limit w miejscu, odkąd zaczęła, chociaż czasami je 200 lub 300 kalorii mniej niż ten cel.

Trzyma się diety o niskiej zawartości sodu, niskowęglowodanów, nisko nasyconych tłuszczów i nie je wielu słodyczy. Aby to zmienić, czasami będzie miała płatki owsiane lub przekąski na małych opakowanych chipsach, batonach musli lub puddingu.

“Nie mam żadnych zachcianek i zauważyłem, odkąd zaczęłam swoją podróż, że nie mogę jeść tak dużo jak kiedyś” – powiedziała.

POWIĄZANE: Czy czas posiłków może pomóc w zrzuceniu wagi??

Kobieta traci 183 funtów w ciągu 2 lat

Feb.02.201701:00

2. Chodzenie

Z powodu problemów z plecami i operacji Fleming nie może wykonywać żadnych innych ćwiczeń poza chodzeniem. Ona też nie może podnieść niczego powyżej 4 funtów.

Więc stała się chodzącym koneserem, często biorąc ponad 100 000 kroków tygodniowo. Ma bieżnię w domu, ale jej ulubionym sposobem na zrobienie kroku jest chodzenie po galeriach i sklepach, kiedy ona jest. Jeśli pójdzie na przykład do celu, może przejść obrzeża dużego detalisty, jednocześnie chwytając przedmioty, które musi kupić.

Shannon Fleming weight loss
Fleming przed i po jej utracie wagi.Dzięki uprzejmości Shannon Fleming

Ona i jej mąż również lubią spacerować po Las Vegas Strip i Fremont Street. Tempo jest zwykle energiczne, ponieważ Fleming próbuje osiągnąć swoje tętno powyżej 150, kiedy idzie. Nazywa ona aplikację S Health na swoim telefonie Samsung “wielką motywacją”. W pewnym momencie Fleming tak bardzo chodził, że stała się jednym z 2% wszystkich użytkowników śledzących swoje kroki w aplikacji, powiedziała.

POWIĄZANE: chodzenie jest pożywieniem fitness, mówią eksperci

3. Pozostań zmotywowany

Największą motywacją Fleminga była świadomość, że jest niezdrowa i musi się zmienić ze względu na swoją 13-letnią córkę i jej męża, powiedziała. Ona waży się dwa razy dziennie – kiedy budzi się i zanim idzie do łóżka – aby upewnić się, że pozostaje na dobrej drodze. Teraz nosi dżinsy rozmiaru 6 i małe lub średnie ubrania.

“Kiedy zacząłem dostrzegać wyniki, nie tylko na skalę, ale również zmiany fizyczne, po prostu motywowało mnie to i nie przestałem, odkąd zacząłem” – zauważył Fleming. “Czuję się o wiele lepiej.”

Śledź A. Pawłowskiego na Facebooku, Instagramie i Twitterze.