Kochaj swoje selfie: kotwice DZISIAJ otworzą się na temat niedoskonałości swojego ciała

Zbyt często wszyscy jesteśmy uwikłani w negatywne odczucia na temat naszego wyglądu. A kotwice DZISIAJ nie są wyjątkiem. W tym tygodniu z serii “Love Your Selfie” obnażają własną niepewność co do wyglądu, rosnących cierpień i tego, co dla nich znaczy piękno.  

Matt Lauer
Matt LauerDzisiaj

Matt Lauer: Moje ciało? Mam dokładnie ciało, które miał mój tata.

Czasami, gdy byłem małym dzieckiem, problemem było brak wagi. Byłem chudy, nie tylko chudy, byłem chudy.

Włosy niepokoiły mnie przez krótki czas. Miałem ludzi, którzy zwykli żartować ze mnie od tyłu: “Cóż, zawsze możesz wybrać Matta. Tam jest Matt, ten z łysiną.

Myślę, że jeśli masz coś o sobie, okazujesz się niesatysfakcjonujący, że musisz sobie z tym poradzić lub się z tym pogodzić. Więc pewnego dnia obudziłem się i powiedziałem: “Odetnijmy to”. Myślę, że to najzdrowsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem, jeśli chodzi o mój wygląd.

Kiedy dochodzimy do tego, jesteśmy tym, czym jesteśmy w środku i koncentruję się na tym.

Savannah Guthrie
Savannah GuthrieDzisiaj

Savannah Guthrie: Moje ciało? Moje ciało jest zdrowe, na szczęście.

Kiedy byłem młodszy, nie podobało mi się, że jestem taki wysoki. Próbowałem wypić kawę, bo słyszałem, że hamuje twój rozwój. Oczywiście, nie wyszło mi to tak dobrze, ale mam uzależnienie od kawy przez całe życie.

Myślę, że jestem jak każda kobieta w Ameryce, która ma rzeczy, których nie kocha w swoim ciele. Jest wiele rzeczy, których nigdy nie pokochamy. I kogo żartujemy, możemy udawać przez cały dzień, że wiesz, że podoba nam się, że mamy cellulit. Nigdy mi się to nie spodoba, ale wiesz co? Staram się nie nosić kostiumów kąpielowych w miejscach publicznych. To mój dar dla Ameryki.

To zabawne, teraz podoba mi się mój wzrost. Podczas występu DZISIAJ przez cały czas góruję nad wszystkimi i po prostu z tym idę.

Kiedy myślę o pięknie, myślę o tym, co kryje się za oczami. Coś, co wydziela się z serca i duszy. 

Glin Roker
Al RokerDzisiaj

Al Roker: Moje ciało? Średni.

Waga to poważny problem i zawsze byłam ciężka, a gdy dorastałam, stawałam się coraz cięższa.

Kiedy myślę o pięknie, myślę o mojej żonie.

Natalie Morales
Natalie MoralesDzisiaj

Natalie Morales: Moje ciało? Silny i zdrowy

Kiedy dorastałem, miałem poważny przypadek zębów. Mój uśmiech był czymś, jak sądzę, zawsze byłam niepewna.

Kiedy masz już dwa C-sekcje, niektóre rzeczy po prostu nie wracają tak, jak powinny. Więc czasami mam trochę poo. Nadal rodziłam dwa piękne, szczęśliwe, zdrowe dzieci i to właśnie dało mi to ciało, więc jestem wdzięczny.

Willie Geist
Willie GeistDzisiaj

Willie Geist: Moje ciało? Mam czoło, na którym mógłbyś nakręcić film w napędzie. 

Byłem wysokim, chudym dzieciakiem. kiedy osiągnąłem dojrzałość wyglądałem dokładnie tak, jak Anthony Michael Hall w “Sixteen Candles”. 

Myślę, że osiągasz pewien wiek i mówisz … że to jest ciało, które mam, wykorzystajmy je w pełni; bawmy się z tym. Zagrajmy w koszykówkę. Zagrajmy w piłkę nożną. 

Pod koniec dnia prawdopodobnie mam rację co do odpowiedniej wysokości – 6 “4” to dobra wysokość, na której jesteś wysoki, ale niezbyt wysoki.

Carson Daly
Carson DalyDzisiaj

Carson Daly: Moje ciało? Subpar. 

Kiedy dorastałem, miałem dużą głowę. W liceum nazywali mnie jughead.

Naprawdę nie myślę zbyt wiele o sobie. Wiem, że to prawdziwy świat selfie, prawda? Staram się skupić na pięknie u innych ludzi.

Tamron Hall.
Tamron Hall.Dzisiaj

Tamron Hall: Mój ciało? Sportowy. 

Jako dziecko nosiłam aparat ortodontyczny przez sześć lat. Dzieci zawsze mówią duże zęby lub zęby królika.

To nie był magazyn, który ukształtował moją opinię o sobie, to właśnie powiedziała mi moja matka … to właśnie powiedziały mi ciotki. Wszyscy mamy coś [nie lubimy o sobie], ale dlaczego się na tym skupiamy?

Moja ulubiona część ciała? Moje ręce. Mam ręce mojej matki. Mój bratanek mówi: “Masz ręce babci” i to właśnie dotknęło mojego serca i stało się moją ulubioną częścią mojego ciała.

Hoda Kotb
Hoda KotbDzisiaj

Hoda Kotb: Moje ciało? W porządku. To nie jest dobre i nie jest straszne. W porządku.

Byłem dzieckiem z szalonymi kędzierzawymi włosami. Okulary ze znakiem stop i dziwne imię. Jak, to jest trójka woof.

Byłem ciężki, a potem straciłem na wadze, ale nigdy nie czułem się jak dziewczyna, która straciła na wadze.

Piękno jest na wylot. To wtedy, gdy twoje oczy zapalają się i kiedy wydzielasz radość. Dla mnie patrzysz na kogoś i odchodzisz, to jest piękne.

Kathie Lee Gifford
Kathie Lee GiffordDzisiaj

Kathie Lee Gifford: Moje ciało? Starzenie się!
Mieliśmy coś w naszej rodzinie, nazwaliśmy ich “woogiami”. Woogies to takie małe miejsce na samej górze ud. Masz trochę za dużo, żeby kochać, wiesz.
Gdybyś mnie o to poprosił, zanim miałbym moje dzieci, powiedziałabym, że mam uda, ale od dwóch C-części brzucha.

Moja ulubiona część ciała? Mam ładne uszy, ładne i zbliżone do głowy. Nigdy nie sprawiał mi problemu w moim życiu. Świetne uszy.

Przez cały tydzień DZISIAJ będzie odkrywać nasze skomplikowane postawy dotyczące obrazu ciała, mając nadzieję, że pomoże ci to zmienić sposób, w jaki postrzegasz siebie. Wszyscy od Cameron Diaz do Michelle Obama będą ważeni. Śledź serię w Love Your Selfie

Chcemy również, abyś wszedł w akcję. Udostępnij swoje zdjęcia bez makijażu na Twitterze, Instagramie i Facebooku, wykorzystując hashtag #LoveYourSelfie, i nastroisz cały następny tydzień na serię, która – mamy nadzieję – pomoże każdemu poczuć się nieco bardziej komfortowo we własnej skórze.