Kobieta zdiagnozowana z terminalną chorobą poślubiła miłość swojego życia w zaledwie sześć dni

Aktualizacja: Larissa Podermanski zmarła 10 maja. Przeczytaj jej nekrolog tutaj.

Uhonorowanie odwagi młodej kobiety po śmiertelnej diagnozie raka piersi

14 maja 2017 r02:35

Dla Larissy Podermanski wszystko wyglądało dobrze, która zaangażowała się w 2015 roku w miłość swojego życia na koncercie Mariah Carey i szykowała się do uruchomienia własnej organizacji non-profit.

Potem poczuła grudkę w piersi, biopsja ujawniła rak drugiego stadium i przeszła podwójną mastektomię, mając optymizm co do przyszłości i mając nadzieję, że pokonała chorobę.

Dwa tygodnie po zabiegu odczuwała silny ból w okolicach piersi i pleców. Lekarze zamówili badanie TK. I dostała niszczycielską wiadomość, że w rzeczywistości miała raka piersi z nieutwardzalnym rakiem piersi w stadium 4.. Podermanski próbował zaabsorbować wiadomości.

Kobieta, 31 lat, z rakiem piersi z przerzutami: “Nie chcę umrzeć i zostać zapomnianym”

30 października 2017 r10:10

“Byłem również bardzo skoncentrowany na małżeństwie, ale kiedy próbowałam zaplanować swój ślub, miałam przytłaczający ból wątroby i prawie zapadłam się w centrum handlowym, więc rak zawsze był na czele, nie ważne jak bardzo starałem się go ignorować”. powiedziała.

Nagle każda sekunda miała znaczenie, a Podermanski ożenił się w sześć dni na plaży w Old Lyme w stanie Connecticut.

“Wszystko, co rozwinęło się przez te sześć dni, było błogosławieństwem i byłem bardzo wdzięczny, nawet jeśli nie masz do czynienia z przerzutowym rakiem piersi, przypomnij sobie, jak cenne jest życie, ponieważ nic w życiu nie jest zagwarantowane. Moje wydarzenia życiowe dostarczyły mi Wielka rzeczywistość i najważniejsza część małżeństwa to mieć szczególny dzień z moim wkrótce mężem “- mówi Podermanski.

Dla niej był to dzień, a nie niekończące się szczegóły. Ona i jej narzeczony zastanawiali się, którzy przyjaciele będą gotowi pomóc im w tak krótkim czasie.

“Nie spodziewaliśmy się wielkiego ślubu w ciągu sześciu dni, ale mamy wiarę w waszą społeczność – w naszym przypadku zrobili wielkie rzeczy! Chociaż nikt nie chce przerzutowego raka piersi, to pilność mojej sytuacji sprawiła, że łatwiej poprosić o pomoc z rzeczami, o których wiedzieliśmy, że nie możemy sobie pozwolić “- powiedział Podermanski.

Hoda Kotb mówi Megyn Kelly o swoim raku piersi: “Świat staje się skupiony”

4 października 2017 r06:42

Ludzie gromadzili się wokół pary. Mama z liceum to kwiaciarnia, która podarowała bukiety ślubne. Fotograf postrzelił za darmo.

“Moja długoletnia fryzjerka, która sama przeżyła raka piersi, poświęciła swój czas na moje włosy i makijaż i pomogła moim druhenom, jeśli tego potrzebowały.” Mój wuj i jego syn byli DJ-ami na przyjęcie “- powiedział Podermanski.

Jej zdrowie stawia wszystko w perspektywie – mówi Podermanski. Patrzyła na nagrodę: spacerując w dół i ciesząc się jej magicznym dniem.

“Zdajesz sobie sprawę, że to proste może być dobre! Na szczęście wybrałam już suknię ślubną, a blizny po mojej podwójnej mastektomii dobrze się leczyły, więc suknia była zmieniona i gotowa do ślubu. wybrała kolor i druhny, każdy kupił sukienkę w tym kolorze w różnych stylach “, powiedziała.

Dziś Podermanski mówi, że czuje się “wdzięczna” za wszystko, ale “fizycznie walczę z obolałym ciałem, bólem wątroby, ciągłym zmęczeniem, drętwieniem w dłoniach i stopach i ciągłym niepokojem, jak długo może być moja przyszłość.”

Ta historia została pierwotnie opublikowana 30 października 2017 r.