Kirstie Alley mówi o wadze 50 funtów: “Tym razem jest inaczej”

Z biegiem lat Kirstie Alley zmagała się ze swoim ciężarem, a ona nigdy nie unikała tej walki z fanami. Ale teraz, po serii publicznych wzlotów i upadków, aktorka jest pewna, że ​​odkryła sekret sukcesu.

Jej rezolucja na 2014 rok miała spaść o 30 funtów, a ona spełniła to i więcej. Podczas poniedziałkowej wizyty w godzinach rannych ujawniła, że ​​w 2015 r. Zadzwoniła o 50 funtów lżej.

“Straciłem ją na Jenny Craig”, powiedziała Matt Lauer.

Powiązane: Stracić 10 funtów w tym miesiącu dzięki łatwemu planowi posiłków TODAY

Aleja jest płatnym rzecznikiem firmy odchudzającej i nie po raz pierwszy odniosła sukces, rezygnując z funtów na tym programie. Ale w przeszłości waga zawsze wracała.

W kwietniu ubiegłego roku Alley powiedział Lauerowi: “Mam łatwy czas na przybranie na wadze, a ja naprawdę łatwo tracę na wadze”.

Obraz: Kirstie Alley
Aktorka nigdy nie unikała dzielenia się swoimi wzlotami i upadkami, gdy chodzi o jej wagę.Dzisiaj

Najtrudniejszą rzeczą jest oczywiście to.

Przeczytaj więcej: Kirstie Alley pisze, że jest lżejsza “3 lemury”

W poniedziałek oświadczyła: “Tym razem jest inaczej, moim celem jest utrzymanie tego i utrzymanie tego przez całe życie … Czuję, że to teraz podbiłem.” Jestem trochę zawzięty. lekarstwa, zajęło mi trochę czasu, aby rzucić palenie, rzucić palenie, rzucić palenie – i wtedy to się stało, i czuję, że to miało miejsce dla mnie [teraz przy mojej wadze]. “

Obejrzyj: Kirstie Alley ujawnia oryginalną rozdzielczość: “Mam cel, aby stracić 30 funtów”

Obraz: Kirstie Alley and Matt Lauer
Dzisiaj

Tak więc, idąc w nowy rok i czując pewne obawy o jej wagę, Alley ma na myśli nową rezolucję, która zakłada mniej myślenia o swoim ciele, a bardziej o czyjejś – lub jak to ujęła: “Kirstie chce się zahaczyć w 2015 r. “

Śledź Ree Hines w Google +.