Joy Bauer wykonuje ulubione potrawy z jednej rodziny

Joy Bauer dzieli się inteligentnymi zamianą, łatwymi poradami i pysznymi zdrowymi przepisami, które przygotowywała na dania dla zapracowanej rodziny. Dała swoim ulubionym jedzeniom Joyful makeover, aby pomóc im jeść bardziej pożywne, łatwe do przyrządzenia posiłki.

Lisa jest samotną mamą trzech chłopców z Lubbock w Teksasie. Podobnie jak wielu rodziców, Lisa ma niewiele do stracenia; ma dwie prace i żongluje nieskończonymi obowiązkami rodzinnymi. Lisa powiedziała, że ​​ma problemy z przygotowaniem posiłków, które są szybkie, proste, zdrowe i że jej dzieci będą jeść. Lisa poprosiła mnie o pomoc, więc pokazałem jej kilka pożywnych i oszczędzających czas sztuczek.

Joy Bauer pomaga samotnej mamie i jej 3 synom zacząć DZISIAJ od zdrowej żywności

Jan.08.201805:16

Śniadanie:

Śniadanie to jedyny posiłek, w którym cała rodzina zbiera się w kuchni i może cieszyć się jedzeniem razem. Lisa często serwuje porcje skrobiowe z masłem i syropem (lub gotowymi do spożycia słodkimi płatkami) rano.

Ponieważ to ważne dla dzieci, aby rozpocząć dzień od białka i błonnika, ten zdrowy i kreatywny spin pancake jest doskonałą alternatywą. Ciasto można przygotować dzień wcześniej i schować w lodówce, co może ułatwić życie. Ponadto, wkradłem się do kilku zaskakujących składników, aby podnieść poziom odżywiania: twarożek i banany. Te flapjacki sprawią, że chłopcy Lisy będą w szkole zadowoleni i pełni skupienia.

Uzyskaj przepis Joyful Pancake tutaj.

Zdrowy Banana and Cottage Cheese Pancakes
Zdobądź przepis

Zdrowe naleśniki z bananami i twarogiem

Joy Bauer

Obiad:

Kolacja wydaje się być trudniejsza, ponieważ Lisa często pracuje, więc jej mama ma ochotę. Niezależnie od tego, kto gotuje, rodzina uwielbia tradycyjne hiszpańskie smaki i posiłki..

Mając to na uwadze, wymyśliłem dwie proste opcje, które są pyszne i które można łatwo wykorzystać podczas gorących dni tygodnia:

1. 3-składnikowy powolny garnek wyciągnął kurczaka

Po pierwsze, zachęciłem Lisę do zaprzyjaźnienia się z powolnym kuchenka, ponieważ jest to wspaniałe oszczędzanie czasu i może dostarczyć pyszne obfite posiłki. Oczywiście ona może znaleźć google, aby znaleźć nieskończone przepisy online, ale ja specjalnie udostępniłem prosty, który wymaga tylko trzech składników: kurczaka, salsy i taco przypraw (to jest to!). Po prostu przygotuj go rano i twojego osobistego szefa kuchni … Mam na myśli powolną kuchenkę … wykonuje całą pracę za ciebie.

Gdy już zrobisz aromatyczny kurczak, możesz użyć rozdrobnionego mięsa, by przygotować chrupiące tacos, smaczne kanapki, tandetne enchilady – jest tak wiele kreatywnych sposobów, by go obsłużyć.

2. Radosny ryż i fasola

Następnie rozjaśniłem ulubione danie rodziny Ochos, ryż i fasolę. Ich oryginalna wersja wykorzystywała wiele niezdrowych składników, więc nadałem jej nowy wygląd dzięki kilku prostym i strategicznym zamianom. Wyciągnąłem masło i smalec i zamiast białego użyłem brązowego ryżu. Następnie podwajałem ziarna, a nawet zakradłem się do warzyw. Rezultat końcowy to pyszny remiks wypełniony pożywieniem i błonnikiem. I po saute w bajecznych przyprawach, dzieci Lisy szczęśliwie połknęły je (uff).

Jeśli szukasz pełnego planu, sprawdź plan posiłkowy Joy’s Start TODAY. Aby uzyskać więcej zdrowych wskazówek, śledź Joy na Twitterze, Facebooku i Instagramie i sprawdź jej książkę kucharską od Junk Food do Joy Food.

DZISIAJ ma powiązania partnerskie, więc możemy uzyskać niewielki udział w przychodach z Twoich zakupów. Przedmioty są sprzedawane przez sprzedawcę, a nie DZISIAJ.