Joey Feek, tańce z oddanym mężem, Rory, “nie mogą już wstać z łóżka”

Nawet hospicjum nie może zaszkodzić Joey’owi Feekowi. Obłożnie przykuta do łóżka wiejska piosenkarka poprosiła, by poprowadziła swojego męża i towarzysza z zespołu, Rory, w tańcu w domu swojej matki.

Duchy Joeya Feka podniosły zabawę z córeczką

13.11.201500:42

“Kilka dni temu, w ostatnim dniu Joey szedł, wziąłem ją w ramiona w salonie i jeszcze raz położyłem jej rękę na mojej i tańczyliśmy” – napisał Rory na swoim blogu “To jest życie” w niedzielę. “Uspokoiła się laską, a ja delikatnie przeniosłem ją przez pokój, śpiewając jej w uchu” Ciesz się tak dobrze w miłości “George’a Straraita.

Rory napisał, że w środku piosenki Joey zapytał, czy mogłaby poprowadzić.

“I poszedłem za jej śladem, gdy powoli wkroczyliśmy na podłogę w salonie jej mamy”, powiedział Rory.

POWIĄZANE: piosenkarz country Joey Feek otwiera się na “znajdowanie spokoju” wraz z umierającymi w szczerym wywiadzie

W swoim szczerym eseju, najnowszym z serii poświęconej walce żony z rakiem szyjki macicy w stopniu IV, Rory zauważył, że Joey nie może już wstać z łóżka, ale żaden z nich nie jest przekonany, że to koniec.

View this post on Instagram

it's all about love.

A post shared by Rory Feek (@roryfeek) on

Opisał doświadczenie hospicjum jako “roller coaster”, dodając:

“W jednej chwili jej światło jest bardzo słabe, a ona cały czas śpi i boryka się z najprostszymi rzeczami. A my (razem z lekarzami i hospicjum) wierzymy, że czas musi być bardzo bliski … A potem obudzi się Dzień i zacznij mówić, a zobaczymy tę znajomą iskrę w oku, a ona będzie tak krystalicznie czysta w myślach, zgromadzimy się w sąsiednim pokoju i powiemy “może, może tylko …”.

Esej Rory’ego wypełniony jest szczerymi zdjęciami Joey’a w hospicjum. We wszystkich z nich uśmiecha się z pewnością siebie i osobowością.

“Gdy wszystko, przez co przechodzi, chcę tylko, żeby widziano ją w dobrym świetle, więc chociaż jestem amatorem z aparatem, staram się używać obiektywu i słów, by podnieść Joey’a” – napisał Rory. “Jak każda kobieta, moja żona jest świadoma tego, co rak zrobił jej … Kto widzi w lustrze te dni wygląda jak ktoś inny … nie kobieta, która czuje się jak ona jest w środku I to ją głęboko boli. wiem o tym. “

Joey Martin Feek,Rory Lee Feek
Para w 2009 roku.Plik AP

POWIĄZANE: “Joey jest spokojny”: piosenkarka wchodzi do hospicjum, spędza ostatnie dni kąpiąc dziecko z miłością

“Tak więc starannie wybieram to, co udostępniam, to złamałoby moje serce, aby tysiące” wcześniejszych “zdjęć, w których wyglądała pięknie i zdrowo przez te wszystkie lata … zostały zastąpione w umysłach i sercach przez jedno” po “zdjęcie tego, co zrobił rak “, napisał. “Ona chce być zapamiętana jako piosenkarka pieśni, oddana żona, kochająca matka, nie chory na raka”.

Powiedział, że będą nadal dzielili się swoją najbardziej osobistą podróżą ze społeczeństwem, ponieważ “dzielenie się tym, co przeżywamy z innymi, jest naprawdę wszystkim, co musimy dać”.