Jestem żonaty z dziećmi, ale tęsknię za moim byłym

W tym tygodniu jeden czytelnik zmaga się z brakiem jej ex, a inny czuje się zraniony brakiem uczucia swojego chłopaka. Dr Gilda Carle, ekspert w dziedzinie relacji seksualnych, radzi sobie z tą miłością w “30-sekundowym terapeucie” TODAY.com.

P: Jestem żonaty i mam dwoje małych dzieci. Jestem szczęśliwy, ale ciągle myślę, śnię i życzę, by mój były był w pobliżu. Kocham go i wiem, że to on miał spędzić z nim życie i wiem, że on czuje to samo. Jest żonaty, ma jedno małe dziecko. Wiem, że nie jest zadowolony ze swojej żony, ale jest typem faceta, który nie chce się rozwieść. Byłem młody, kiedy zaczęliśmy się umawiać. Był moją pierwszą miłością, moim pierwszym wszystkim. Nie było nic złego w naszym związku, poza poczuciem, że tracę życie jako nastolatek. Oszukałem go, a on mnie zdradził. Miałem 16 lat, gdy zaczynaliśmy nasz związek, a 21 kiedy się skończyło. Myślałem, że poprzez randkowanie i doświadczanie nowych związków, będę w stanie wypełnić pustkę, ale 10 lat, dwoje dzieci i małżeństwo później, pustka wciąż tam jest. Próbowałem z nim porozmawiać kilka lat temu, ale szybko oświadczył, że nie powinniśmy nigdy więcej rozmawiać. Właściwie to on i jego narzeczony tak stwierdzili. Z całym szacunkiem stwierdziłem, jak bardzo jestem dla niego szczęśliwy i poradziłem obu, że nigdy więcej się z nim nie skontaktuję. Wszystko, co teraz robię, to myśl o nim i czuję się zablokowany!

Mój mąż umrze, jeśli pozna moje uczucia. Kocham mojego męża i jesteśmy wspaniali razem, ale to nie jest miłość, którą czuję do swojego byłego. – Żonaty z dziećmi

Dear Married with Kids,

Ach, fala pierwszej miłości i beztroskiej młodości! Bez płaczących dzieci, brudnych pieluszek czy połamanych komód. Czekać! Co to za obraz przedstawiający twoje życie? To nie jest rzeczywistość!

Mówisz, że “wiesz”, że twój były nie jest szczęśliwy. Gdyby tak było, nie kazałby ci się spieprzyć na zawsze. Wczorajsza fantazja o “miłości” zawsze kończy się szczęśliwie. Ale prawdziwe miejsce, w którym żyjesz, nawet ze sporadycznymi uderzeniami prędkości, szczyci się niezawodną niezawodnością.

Każdego dnia stwórz “Moje życie z moim mężem jest wspaniałe, ponieważ …” dla każdego “Moje życie nie jest tym, czym chcę być”. Wasze dwoje dzieci i małżonek liczą na to, że będziecie emocjonalnie obecni, a nie obskurowani w snach. Czy chcesz ich zawieść? -Dr. Gilda

P: Mój chłopak przez rok przybrał na wadze i był bardzo rozdrażniony. On nie będzie uprawiał ze mną seksu, bez względu na to, co spróbuję. Zawsze jestem odrzucony. Mówi też, że chciałby, abym się wprowadził, ale jego działania pokazują mi inaczej. Nie będzie mówił o tym, dlaczego chce, abym się wprowadził, o to, dlaczego nie chce uprawiać seksu, itp. Ma 36 lat i nie było to problemem w pierwszych siedmiu miesiącach naszego związku. Nie jest dobrym komunikatorem i zalecałem terapię, ale on nie pójdzie. Wsparcie! -Nie wiem gdzie się udam

Drogi Nie wiem, gdzie się udam,

Przedstawiasz swojego chłopaka roku jako niechlujnego, niegodnego i powstrzymującego miłość, komunikację i seks. Nawet rozważacie życie z tym?

Jedyny powód, dla którego rozważasz tę “możliwość”, wyjaśniony jest w pieśni “Ten czas”, śpiewanej przez Connie Britton. “Nie możesz trzymać się z daleka od kogoś, bo nie ma nikogo innego, kto przebije twoje marzenia.” Czy ten facet jest twoją jedyną opcją? Nie ma słodkiej strony dla faceta z tymi ogromnymi problemami. I jak moja Gilda-Gram ™ ostrzega: “Niecierpliwa miłość przyspiesza jej opóźnienie.” Zamiast kontaktować się z poruszającą się furgonetką, zadzwoń do doradcy, aby dowiedzieć się, dlaczego jesteś zdesperowany z miłości- Dr. Gilda  

Chcesz, żeby dr Gilda odpowiedział na twoje pytania dotyczące związku? Wyślij je!

Dr Gilda Carle jest ekspertem w dziedzinie relacji z gwiazdami. Jest emerytowaną profesorką, napisała 15 książek, a jej najnowszym jest “Do not Bet on the Prince!” – Second Edition. Doradza i trenuje przez Skype, e-mail i telefon.