Jenna Wolfe żegna się z DZISIAJą, wspomina przez ostatnie 8 lat

Jak podsumować 8,5 roku zatrudnienia w jednej krótkiej notatce? Zacznij od szybkiego czytania, wykonując następujące czynności:

Whitewater rafting, utonięcie przy życiu, konkurencyjne pływanie synchroniczne, szkoła przetrwania na świeżym powietrzu na pustyni w stanie Utah, latanie odrzutowym strumieniem wody, latanie odrzutowym odrzutowcem, (jestem idiotą, który robił oba), Indy 500 wyścigi z Mario Andrettim (190 mph ), snowboard, surfing, narty wodne, trening Lester, latanie F18 z niebieskimi aniołami (700 mph), występowanie w podwodnym pokazie syreny, wspinanie się na drzewo o wysokości 50 stóp z profesjonalnymi drwalami, walka Kung Fu z prawdziwym mistrzem, coraz wpadli do ogromnego labiryntu kukurydzy, spędzili noc w nawiedzonym hotelu, jedząc kolację przy stoliku zwisającym na 100 stóp na niebie, chodząc po salach nawiedzonego więzienia, zwisając z najwyższego wolnego budynku na świecie, skalując się na 30 stóp maszt na żaglówce wyścigowej, heli-boarding (zrzucenie helikoptera z boku góry na snowboard), szybownictwo, jazda na rolkach, ratownictwo w oceanie, sądząc po “Iron Chef America”, podbiegając do Empire State Budowanie schodów, przestrzeń kosmiczna z Richardem Bransonem, wymyślając smaki Ben & Jerry’ego, ścigając się najdłuższą zjeżdżalnią na świecie, chodząc po wybiegu jako model balonowy, płynąc do Alcatraz z niewidomym kapitanem, odtwarzając scenę jeziora z “Dirty Dancing”, małego role w trzech epizodach “Prawo i porządek”, wędkarstwo muchowe, randki DNA, szalona dieta, publiczne karmienie piersią, posiadanie dwójki dzieci i wychodzenie z telewizji krajowej.

Jenna Wolfe
Samantha Okazaki / DZISIAJ

Whew!

Tu jest. Osiem niesamowitych lat. Śmiałem się. Kochałem. Nauczyłem się. Przegrałem. Czuję. Odbiłem się. Znowu upadłem. Zgarnąłem kolana, zraniłem moje ego, zgubiłem drogę i zgubiłem telefon. Dwa razy.

Ale ja też dorastałem, zaprzyjaźniłem się, zakochałem się, widziałem świat (pojechałem do Kanady), zbierałem nowe przygody, smakowałem nowe jedzenie, zawstydzałem się, Googled się, zapisałem na Instagram, sam siebie, pracowałem w weekendy, w dni powszednie i co minutę pomiędzy, przechodziłem przez zbyt wiele miast, by wymienić, byłem na zbyt wielu siłowniach hotelowych, żeby o tym wspomnieć, zapomniałem mojego NBC ID zbyt wiele razy, żeby je policzyć, i tak delikatnie zanurzałem mój palec w dorosłość (nie osądzaj mnie, to był tylko małym palcem).

Jenna Wolfe, Stephanie Gosk, and daughters Harper and Quinn
Jenna Wolfe, Stephanie Gosk i córki Harper i QuinnDzięki uprzejmości Jenna Wolfe

W całej tej przygodzie nie ma zbyt wiele miejsca. I choć nie było to nic bardziej ekscytującego, czas się teraz przenieść.

To prawda, życie byłoby o wiele łatwiejsze, gdybyśmy wszyscy pozostali na przydzielonej nam linii, ale grając bezpiecznie, tracimy wysokie wzloty i niskie tony, i tam wszystko się dzieje..

Tak więc dla mnie czas zawrócić poza moją strefę komfortu, niezależnie od tego, gdzie kończę. Dziękuję pracownikom NBC i ekipie za sprawienie, że będę wyglądać dobrze, rozsądnie i że pomogę mi opowiedzieć wszystkie moje historie.

Jenna Wolfe

Wybaczysz mi, jeśli wezmę ze sobą długą listę niesamowitych przygód … ponieważ oni SĄ mnie. To, co robię, to kim jestem i bez względu na to, jak daleko zajmie mnie ta kariera, która nigdy się nie zmieni.

Więc jeśli wpadniesz na mnie w “mieście”, przywitaj się. Jeśli nie, skontaktuj się i … osobiście, w mediach społecznościowych lub za pomocą skywritingu.

Mówiąc o pisaniu, moja nowa książka “Thinner in 30” wychodzi w styczniu. To wszystko, co wiem o zdrowiu i kondycji, posypane odrobiną życia i śmiechu. To w zasadzie ja … ułożyłem się w słowa … wepchnięte w twardą oprawę.

Jenna Wolfe
Jenna Wolfe pokazuje niektóre z jej ćwiczeń.Samantha Okazaki / DZISIAJ

Helen Keller kiedyś powiedziała: Życie jest albo odważną przygodą, albo niczym.

Ona miała rację. W końcu żałujemy jedynie, że nie wzięliśmy.

Powiedz tak.

Jenna

Świergot

Instagram

Facebook

jennawolfe.com