Jenna Bush Hager zastanawia się nad noworocznym postanowieniem 10-letniego ja, aby zrzucić wagę

Oto prawda: uwielbiam przeglądać moją sypialnię z dzieciństwa, znaleźć zabawne stare listy, zdjęcia i czasopisma zapisane w okropnych kursach, wszystkie wypełnione przeszłymi, cennymi wspomnieniami. W czasie wakacji odkryłem jednak coś, co złamało mi serce: mój dziennik czwartej klasy – jasny turkusowy numer z zamkiem i wszystkim.

Jenna Bush Hager odkrywa noworoczne postanowienie, które podjęła w wieku 10 lat

Jan.04.201601:38

Ostatnia strona została napisana 1 stycznia 1992 r., Aw niej napisałem (w ledwie czytelnym cursive) moje postanowienia noworoczne:

Numer 1: Lose (orkisz loes – być może poprawić pisownię powinienem zrobić listę?) 4 funty.

Jenna Bush Hager

Zostałem z jamą w moim żołądku z kilku powodów.

1. Chociaż byłem pucołowatym dzieckiem lat 80-tych, nie mogę uwierzyć, że myślałem o mojej wadze w wieku 10 lat.

2. Teraz, kiedy mam dwie córki, Nienawidzę myśleć o tym, że zapisują takie rezolucje.

POWIĄZANE: Weekendowy trening wojownika: wystaw test na umiejętności hula-hooping

Pomyślałem także o tym, ile lat mam, w jakiejś formie, myślałem o odchudzaniu na początku roku. Dwadzieścia lat? Dwadzieścia pięć? Czy utrata wagi jest celem końcowym? Tak być powinno?

Jenna Bush Hager as a young child
Jenna Bush Hager w dzieciństwie. Kopiąc ostatnio stary dziennik, odkryła noworoczną rezolucję od 10-letniej jaźni, aby schudnąć.Jenna Bush Hager

W tym roku zdecydowałem o decydującym “NIE!” – Chociaż mam 4 miesiące i ciężar do stracenia, nie wspominając o pracy, która publicznie dodaje dziesięć funtów. (Tak przynajmniej mówią!)

A z powodu mojej pracy mój wygląd jest otwarty na ciągłą dyskusję w mediach społecznościowych. Ale zdecydowałem, że żadna z tych rzeczy nie wystarczy, aby dodać “schudnąć” do listy celów, które uwielbiam robić dla siebie każdego roku.

ZWIĄZANE Z NIMI: Zajrzyj do porannej rutyny Jenny Bush Hager, będąc mamą i Kennym Rogers

Nie chodzi o to, że nie chcę dobrze wyglądać – bądźmy szczerzy – robię to. Ale wraz z narodzinami moich dziewcząt moje priorytety całkowicie się zmieniły. TERAZ więcej niż KIEDYKOLWIEK chcę poczuć się dobrze; Czuję się dobrze nie tylko dla siebie, ale także dla mojego męża i córek.

Jak wszystkie matki, posiadanie dzieci zmieniło wszystko. Na przykład uwielbiałem spędzać moje wtorkowe wieczory w klasie spin. Teraz czas poświęcony jest na to, aby moje dziewczyny spały.

Jenna Bush Hager with daughters Mila and Poppy celebrating Christmas.
Jenna z córkami Milą i Poppy w Boże Narodzenie.Jenna Bush Hager

Mam ciągłe wymówki, dlaczego nie mogę dostać się na siłownię, a mianowicie chcę być z Milą i Poppy na każdą sekundę, w której nie pracuję. Próbuję nauczyć się, jak być pracującą matką, a zatem moje priorytety zdrowotne cierpią.

Oto kolejna prawda: właściwie miłość ćwiczyć. Nie zawsze w trakcie aktu, ale jestem uzależniony od tego, co czuję później. Uwielbiam, w jaki sposób mogę kreatywnie myśleć, gdy jestem na rowerze spinowym lub gdy jestem na spacerze. Tęsknię za tym czasem dla siebie.

POWIĄZANE: styczeń to dobry czas na zakup sprzętu fitness, odzieży zimowej

Więc w tym roku pracuję z najlepszymi w świecie fitness, aby zrobić coś, co muszą zrobić wszystkie mamusie: sprawić, by nasze zdrowie i szczęście stały się priorytetem, a ja zajmuję się nauką, która stoi za tym, co naprawdę działa, aby to osiągnąć..

Tak więc, gdy rozpoczynamy nowy rok, rozpaczliwie chcę cofnąć się w czasie, aby powiedzieć tej pyzatej, zabawnej trzeciej równiarki, aby nie myśleć dwa razy o wadze.

POWIĄZANE: 3 treningi dla nowych mam: Jenna Wolfe’s Thinner in 30 ‘fitness challenge

Ale jestem również podekscytowany, że to 30-coś jest ustalenie, co się liczy: stać się zdrowszą mamą dla jej babes.

Dopasuj się w 2016 roku: Oto jak uzyskać formę i pozostać zmotywowanym

Jan 05.201606:06