Jedna rzecz, którą trenuje ten trener “Biggest Loser” każdego ranka

Jen Widerstrom jest dobrze znana z roli jednego z trenerów i trenerów w filmie NBC “The Biggest Loser”. Jej podejście do diety i fitness opiera się na nauce i “stworzonej specjalnie dla ciebie”. Jej nowa książka “Dieta słuszna dla twojego rodzaju osobowości” oferuje plan zmaksymalizowania utraty wagi – i utrzymaj ją w dobrym stanie – poprzez jedzenie w odpowiedni dla Twojego rodzaju osobowości. Tutaj dzieli się jedną małą rzeczą, którą robi każdego dnia, aby zacząć zdrowy ton.

Moje dni są szalone zajęte i nigdy nie wiem, czego się spodziewać – szczególnie w tym tygodniu, ponieważ właśnie wyruszyłem na moją wycieczkę po książkach! Jest jednak jedna rzecz, którą robię każdego ranka, która pomaga mi się obudzić i czuć, że jest gotowa poradzić sobie z tym dniem: wypić dużą szklankę wody, zanim zrobi cokolwiek innego.

View this post on Instagram

Don't forget to S M I L E! Any big plans? #SundayFunday

A post shared by Jen Widerstrom (@jenwiderstrom) on

Nalewam ją poprzedniej nocy i kładę ją na blacie w łazience, gdy się obudzę. Wiem, że ludzie mają swoje teorie na temat picia ciepłej lub zimnej wody, ale osobiście wolę pić mój pierwszy poranny kieliszek H20 w temperaturze pokojowej.

POWIĄZANE: Czy po przebudzeniu należy pić ciepłą lub zimną wodę? Eksperci ważą

Nie lekceważ potęgi wody! Picie od 10 do 20 uncji po przebudzeniu ustawia cię na zupełnie inny dzień niż w innym przypadku. Nie tylko nadajesz ton nawodom i sukcesowi trawiennemu, ale kiedy to robisz, eliminujesz kilka innych poważnych problemów.

Jeśli myślisz, że potrzebujesz 8 szklanek wody dziennie, jesteś cały mokry

27 sierpnia 2015 r01:05

Bycie uwodnionym pomaga zminimalizować apetyt i głód w ciągu dnia, a także może pomóc w utracie wagi. Jedno z badań wykazało, że picie ponad litra wody dziennie pomaga w redukcji masy ciała, redukcji tkanki tłuszczowej i tłumieniu apetytu.

POWIĄZANE: Czy pijesz wystarczającą ilość wody? 3 sposoby na nawodnienie nawet w najbardziej ruchliwych dniach

Woda pomaga również regulować temperaturę ciała, więc jeśli nie pijesz wystarczająco dużo w ciągu dnia, twoje ciało staje się odwodnione, co może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych. Nie wiem jak ty, ale wolałbym po prostu wypić więcej wody, tak?

Aby uzyskać więcej informacji o Jen i diecie właściwych dla Twojego rodzaju osobowości, odwiedź jej stronę internetową lub śledź ją na Twitterze, Instagramie lub Facebooku. Aby uzyskać więcej porad dotyczących diety i fitness, zarejestruj się w naszym biuletynie One Small Thing.