Jakie amerykańskie małżeństwa naprawdę są w 2017 roku

Zapytajcie każdą parę, która od dziesięcioleci jest żoną, jaka jest tajemnica szczęśliwego małżeństwa, a oni prawdopodobnie powiedzą wam: nie rozwodzą się. Lub zawsze popularnego banału: szczęśliwej żony, szczęśliwego życia. Według Centers for Disease Control and Prevention ponad 2 miliony amerykańskich par jest zamężnych, ale statystyki nie mogą nam powiedzieć, ile z nich jest szczęśliwy.

TODAY połączył siły z SurveyMonkey, aby dowiedzieć się, jak to jest być małżeństwem w 2017 roku i jak zmieniło się nasze obecne podejście do zaangażowania i partnerstwa. Pytaliśmy zamężnych i rozwiedzionych dorosłych, co naprawdę myślą. Oto kilka najbardziej zaskakujących odkryć:

Katie Connelly

Oto kilka statystyk, które możesz udostępniać znajomym:

  • Prawie 3 na 10 Amerykanów zgadza się, że instytucja małżeństwa jest przestarzała
  • Tylko 17 procent żonatych powiedziało, że poszli do poradnictwa małżeńskiego
  • Wśród rozwiedzionych osób 28 procent mężczyzn twierdziło, że nie jest ich wybór na rozwód
  • Oprócz niewierności innymi powszechnymi przyczynami rozwodów był brak komunikacji (15 procent) i nadużycia (13 procent)

Małżeństwo 101: Millenialsi biorą udział w kursie college’u, jak pozostać w związku małżeńskim

26 czerwca 2017 r04:02

W tym tygodniu DZISIAJ będzie bliżej przyjrzeć się każdej części małżeństwa (jak pozostać w związku małżeńskim, sekretach najszczęśliwszych par i nie tylko), tak dostroić się!

* Wyniki z próby krajowej obejmującej 3 116 dorosłych w wieku 18 lat i więcej. Aby dowiedzieć się więcej na temat ankiety, przeczytaj tutaj.