Gwiazda kraju, Jo Dee Messina, zdiagnozowano raka

Gwiazda country Jo Dee Messina walczy z rakiem. Zespół piosenkarki podzielił się wiadomością środową na jej oficjalnej stronie internetowej.

“Przez lata Jo Dee budowała bliskie relacje ze swoimi fanami, więc nasi członkowie Team JDM chcieli być pierwszymi, którzy dadzą ci znać, że niedawno zdiagnozowano raka” – czytamy w komunikacie. “To było trudne lato, ale jej serce zostało napełnione wdzięcznością za wiele okazji, w których musiała zobaczyć działanie Boga w pracy.”

Muzyk i mama dwojga dzieci, która w sierpniu skończyła 47 lat, zdobyła szereg hitów country pod koniec lat 90. i na początku XXI wieku, w tym trzy kraje z listy Billboardu – pierwsze trafienia z rzędu – “Pa, pa”, “W porządku” “i” Stand Beside Me “- w 1998 roku.

O ile w oświadczeniu nie ujawniono rodzaju raka, z którym zdiagnozowano Mesinę, to fani wiedzą, że piosenkarka zostanie poddana leczeniu tej jesieni.

Dzisiaj - Season 62
Peter Kramer / NBC

“Nie wiemy nic konkretnego na temat planu leczenia w tym momencie, ale Jo Dee ściśle współpracuje z zespołem, aby zbadać wszystkie opcje” – czytamy w komunikacie. “Zdobyła semestr z zajęć na The King’s University, a jej ostatnia trasa koncertowa w tym roku przypada na 7 października (wszystkie inne daty w 2017 r. Są odkładane), ponieważ jesienią rozpocznie leczenie raka.”

Przesłanie mówiło także, że Mesyna zwracała się do Boga po moc.

“Jak wielu z was wie, Jo Dee jest wierzącą, która czuje się pobłogosławiona tym, że jest otoczona miłością Boga – miłością, która przyniosła jej wewnętrzny spokój” – czytamy w przesłaniu.

“Na najniższym z niskich dni” – kontynuowała – “widziała Bożą dłoń w pracy i odczuwała Jego miłość, gdy kontynuuje swój spacer, dzięki miłości naszego Ojca mogła odnaleźć piękno w dni, które mogły przynieść jej największy strach, wdzięczność w chwilach, które większość z nich nazywałaby nieuczciwym, i towarzystwo w chwilach, kiedy czuła się najbardziej samotna.

Wiadomość zakończyła się obietnicą “dalszego informowania fanów o podróży Jo Dee”.