Dołączyliśmy do Rockettes na trening i dowiedzieliśmy się, że nasze wysokie kopnięcia wymagają pracy

Radio City Rockettes są spektakularne. Jest na miejscu w ich słynnym na cały świat programie świątecznym “Christmas Spectacular”. Są utalentowani, skoordynowani i mają uśmiechy, które mogą oświetlić choinkę.

Nigdy nie pomyliłbym się z Rockette. Nie jestem utalentowany ani skoordynowany i oceniam mój uśmiech jako OK. Poza tym jestem ledwie wystarczająco wysoki, aby być Rockette. (Na 5 stóp 6 cali wzrostu, I właśnie ustal minimalną wysokość.)

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest być Rockette? 3 odważnych mężczyzn się dowiedzieć

20 grudnia 2017 r01:40

Mimo wszystko, Rockettes byli wystarczająco mili, by gościć mnie i dwóch mężczyzn w sali prób w Radio City Music Hall – domu “Christmas Spectacular”, zaledwie rzut kamieniem od 30 Rock – gdzie nas przeprowadzili kilka ćwiczeń i nauczył nas swoich podpisów wysokie kopnięcia.

The Rockettes, których spotkaliśmy, są weteranami precyzyjnej firmy tanecznej i mają zróżnicowane środowiska pracy. Wiedzą, co robią i robią to od lat.

Są również w szczytowej formie. Muszą być, biorąc pod uwagę rygorystyczny harmonogram występów: kilka pokazów dziennie, każdego dnia, w okresie świątecznym. (Trzydzieści sześć z 80 Rockettes wykonuje na scenie na scenie w tym samym czasie.)

Moim celem było dotrzymanie im kroku – i nie zawstydziłem się zbytnio.

Trening rozpoczął się serią kopnięć, po których następowało kilka innych ćwiczeń, które kopały moją pupę, w tym martwy ciąg (bez ciężarów) i wciągnięcia z piłką do ćwiczeń.

Czułem niewielki ból w mięśnie czworogłowe i dużo bólu w większości innych miejsc. Ale najważniejsze jest to, że zachowałem swój uśmiech jak prawdziwą Rockette!

Na wielki finał, moi koledzy i ja ustawiliśmy się razem z Rockettes, aby wykonać wyzywające kopnięcia. Przynajmniej kopnięcia Rockettes były imponujące. Mój był w talii, jeśli to. Poza tym mój czas był wyłączony. Sposób poza.

Możesz zobaczyć Rockettes dla siebie w ich spektaklu “Christmas Spectacular” do 1 stycznia.

Zobacz 2 Rockettes ujawniają swoje poranne rutyny

12 grudnia 2017 r04:29

Śledź Shane Lou na Twitterze.