Data trzech mężczyzn na raz, aby znaleźć “Miłość w 90 dni”

Trudno sobie radzić z jeden facet, z którym się spotykasz? Podnieś jeszcze kilka! W swojej nowej książce “Miłość w 90 dni” dr Diana Kirschner mówi, że spotykanie wielu mężczyzn jest kluczem do znalezienia prawdziwej miłości. W tym fragmencie dzieli się tym, dlaczego ta metoda działa i jakie wytyczne powinieneś wykorzystać do osiągnięcia sukcesu.

Rozdział trzeci: Dating trzy, aby znaleźć ten
Jeśli chodzi o randki, Bard miał rację. Moderacja jest kluczowa. Nie pozwala ci się poruszać zbyt szybko ani zbyt wolno, kiedy poznajesz nowych ludzi i to, co przynoszą na stół. A najskuteczniejszym sposobem na osiągnięcie umiaru jest skorzystanie z programu randkowego dla trzech osób.

Program Trzech jest dokładnie przeciwieństwem miejskiej legendy “zasada trzech dni”, która nakazuje, abyś zdecydował się do trzeciego dnia, jeśli facet jest potencjalnie Jedynym i uprawia seks lub traci go na zawsze. W tym programie randkowym unikasz tej presji i jej następstw: Płomienia, który zazwyczaj zabija związek. Zamiast tego umawiasz się z trzema mężczyznami w tym samym czasie, bez seksu z żadnym z nich. Nie widząc nikogo zbyt często, odnajdujesz mężczyzn, którzy naprawdę są w tobie i którzy pozostaną na polu. Dodatkowo, wyrywasz się z więzienia Deadly Dating Patterns i bardziej umiejętnie manewrujesz w świecie randek. Postępując zgodnie z tym programem, budujesz poczucie własnej wartości i odnajdujesz mężczyzn, którzy są bardziej spełnieni.

Chociaż pomysł na znalezienie, a tym bardziej nie żonglowanie, trzech facetów może zabrzmieć wyzwaniem – jeśli nie wręcz niemożliwym! – w tym momencie, pozwólcie, że was uspokoję: nie będzie, gdy zaczniecie używać wszystkich narzędzi, których nauczyliście się w tym Programie.

Dlaczego to działa
Istnieją uzasadnione biologicznie powody, dla których program randkowy trzech skał!

Przede wszystkim pomaga uniknąć błędu numer jeden, który robią pojedyncze kobiety: uzależniającego moth-to-flame, który jest nadpobudliwy, z nowym facetem, który jest podobno “One”, który teraz znasz jako Death-Dating Wzór. Helen Fisher, znana antropologka, opisuje w swojej fascynującej książce “Dlaczego kochamy, romantyczna miłość jest prawdziwym uzależnieniem. To jak strzelanie do kokainy lub heroiny, co oznacza, że ​​często wychodzi z okna. Kiedy “zakochujemy się”, nasze mózgi wytwarzają duże ilości dopaminy i norepinefryny, co również dzieje się, gdy przyspieszasz! Te chemikalia mózgowe tworzą podekscytowany, radosny i skoncentrowany stan, który pozwala nam mieć ośmiogodzinną randkę i pamiętać każdy szczegół o tym, co zrobiła i powiedziała nasza nowa przystań. Te podobne do prędkości chemikalia mogą również podnieść poziom testosteronu, który zwiększa pożądanie seksualne.

Po drugie, kiedy się zakochujemy, poziom serotoniny spada i przypomina poziomy występujące u osób z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi. Więc mamy tendencję do ruminacji, fantazjowania i obsesji na punkcie naszych nowych (podobnych do narkotyków) chłopaków. Nowa miłość jest w naszych myślach przez cały dzień iw naszych snach w nocy. Twój mózg mówi: Skoncentruj się na nim, skup się na nim, skup się na nim.

Po przejściu tego procesu stajesz się jak uzależniony od koksu. Tracisz kontakt z rzeczywistością, widząc tylko pozytywy w hottie. Tracisz panowanie nad sobą. Zamiast tego jesteś zamknięty na celu, w tym, że jest on gorącym przewodnikiem i gotowy do robienia oburzających rzeczy, czasem samodestrukcyjnych rzeczy, niezależnie od tego, ile trzeba z nim być. Wystarczy jedno spojrzenie, jedno słodkie słowo. Nawet jeśli tak naprawdę go nie znasz. Nawet jeśli nie leży to w Twoim najlepszym interesie. A gdy będziesz spędzać więcej czasu razem, nałóg się nasila. Jak pisał Homer, padłeś ofiarą “żaru Miłości, pulsującej pośpiechu Tęsknoty, szeptu kochanka, nie do odparcia – magii, która sprawi, że najmądrzejszy człowiek oszaleje”.

Jeśli poruszasz się zbyt szybko w pulsującym pędzie miłości, narażasz się na ryzyko bolesnego wycofania, jeśli ten człowiek cię odrzuca. Potem bezsenność, płaczliwe wyuzdanie, nadmierne lub niedobór jedzenia, obsesyjne i niepokojące myśli, wszystko z bałaganem z chemią mózgu jeszcze dalej.

Program randkowy Trzech zabezpiecza cię przed wszystkimi tymi niebezpieczeństwami uzależnienia miłosnego. W tym programie zobaczysz nową hottie rzadziej i mierzysz zbliżającą się. Będziesz mniej skłonny do blokowania go w pojedynkę, co naraża cię na ryzyko. W ten sposób elegancko unikasz zderzenia z fizjologią i emocjami, jeśli okaże się, że jest on graczem lub zupełnie nie pasuje do ciebie.

Program Trzech uniemożliwia także przedwczesne uprawianie seksu. Dlaczego to jest takie ważne? Prosta biologia. Kiedy uprawiasz seks z kimś, twoje ciało podnosi poziomy oksytocyny zarówno podczas całego aktu seksualnego, jak i po opuszczeniu sceny. Oksytocyna, która została nazwana “przytulaniem”, wiązaniem lub skłonnością do przyjaźniania się z hormonem, tworzy silne przywiązanie biologiczne. Oznacza to, że twoje ciało może automatycznie rozpocząć proces przywiązania prawie z każdym, z kim chcesz się spać, bez względu na to, czy chcesz być z nim w związku, czy nie! Dodaj tę substancję chemiczną do wszelkich napływów dopaminy, a ty rozpaczliwie czekasz na jego tekst, e-mail lub telefon. Zbyt szybkie skakanie do łóżka oznacza, że ​​otwierasz się przed przedwczesnym zauroczeniem, zależnością i rodzajem pseudo-intymności, która prawie zawsze odpala. Następnie złapany w zupę chemiczną dopaminy i oksytocyny, prawdopodobnie stracisz siebie.

Inną zaletą programu jest to, że randki z wieloma mężczyznami zwykle powodują, że soki facetów płyną. Niektórzy mężczyźni (szczególnie ci, którzy osiągają sukces) są powołani, by rywalizować i wygrywać w grze o zaloty, więc konkurencja pobudza ich do działania. Kiedy jego nagroda (ty) nie jest łatwo zdobyta, jego mózg wypompowuje coraz więcej entuzjastycznej dopaminy chemicznej. Dodatkowa dopamina intensyfikuje jego poczucie bycia porwaną przez miłość. Jak ujął jeden z badaczy miłości: “Ci, którzy chcą wywołać romans u potencjalnego kochanka, mogą zręcznie stworzyć pewne tajemnice, bariery i niepewność w związku.” Kiedy jesteś w programie randkowym Trzech, nie musisz udawać ta jakość nie jest tak dostępna; program automatycznie osiąga ten pożądany stan. Jak zauważyła jedna z moich ukochanych w latach 90. studentów: “Teraz nie muszę udawać. Ciężko mi się dostać. ”

Dating trzech facetów pomaga wyjaśnić, co chcesz i potrzebujesz w człowieku, ponieważ można łatwo i natychmiast porównać i porównać. Na przykład, kiedy piątek się rozejdzie, a “Sean” będzie tani i skąpy, sobotnia randka z “Randym” będzie wyraźniej pokazywała jego charakter darczyńcy. Kiedy przychodzisz z obfitości w krainie ludzi, możesz dać sobie wiele możliwości, a nie tylko jedno.

Program “Trzy randki” jest trudny, ale naprawdę daje siłę. Pozwala to na bycie długo widzącym i pilnowanie nagrody: trwała, satysfakcjonująca relacja, która jest właśnie dla Ciebie. Pomaga ci zakończyć Deadly Dating Patterns, uwalnia cię od “reguły trzech randek” i chroni cię przed wszystkimi scenariuszami zaprojektowanymi, by złamać ci serce. Oczywiście istnieją przeszkody w tworzeniu Programu Trzech, ale pomogłem już tysiącom kobiet zrobić to już i możesz to zrobić! Oto wszystkie sekrety, dzięki którym możesz rozpocząć swój własny Program Trzech.

                                ***

To nie jest tak trudne, jak się wydaje. Drew, czterdziestodwuletni singiel z problemami z wagą, był najwyżej licytującym na aukcji charytatywnej, podczas której odbyła się sesja mentorska ze mną w czasie lunchu. Oto, co przesłała mi e-mailem około roku później:

Szczególnie uważałem, że kwestia “randkowania z trzema facetami na raz” była początkowo zabawna, ale wtedy … działało. Chociaż czasami zdawałem sobie sprawę, że jakiś facet nie byłby miłością mojego życia, wciąż było to dla mnie zbytnim wyzwaniem, aby nie angażować się zbyt szybko w innego gościa, zanim dowiedziałem się, że to jest właściwe. Uważam, że jest to najlepsza porada, jaką kiedykolwiek otrzymałem i przekazałem ją kilku moim znajomym. Zeszłego lata dołączyłem do eHarmony i spotkałem naprawdę miłego faceta, choć w pierwszej chwili niekoniecznie to, co myślałem, że tego szukam. Wspaniale się dogadujemy, łączy nas mnóstwo i jest to zdecydowanie najdojrzalszy i zdrowy związek, w jakim kiedykolwiek byłam. Zaangażowaliśmy się w ostatni październik podczas wakacji we Florencji. Zaproponował przed Fontanną Neptuna na Piazza della Signoria. Planujemy ślub na przyszły czerwiec w Martha’s Vineyard.

Pozbądź się śmierdzącego myślenia
Aby pracować nad programem, musisz ograniczyć negatywną samo-rozmowę. Jestem za gruby, za stary, za nieśmiały, mam za dużo cellulitu – bla bla bla. Większość kobiet nosi także negatywny sposób mówienia oparty na niedostatku. Ten rodzaj śmierdzącego myślenia zmusza ich do złapania tego, z którym są. Myślą, że równie dobrze mogę wskoczyć, bo nie ma dobrych ludzi, Jest za dużo kobiet i za mało ludzi! albo muszę go zatrzymać, ponieważ muszę wziąć wszystko, co mogę! i inne przygnębiające, samobójcze myśli. Zaangażowanie się w Program randkowy Trzech wyklucza to cuchnące myślenie.

Nie ma nic lepszego niż posiadanie trzech mężczyzn, aby zwiększyć poczucie własnej wartości. Uczestnictwo w programie pomaga w praktykowaniu tego rodzaju samolubnego wewnętrznego dialogu, który jest ważnym kluczem do stworzenia trwałego związku miłości.

Oto, jak Joan, trzydziestodwuletnia Realtor, która wyszła z pustego małżeństwa na rok przed rozpoczęciem kursu, opisuje pracę Programu:

To przerażało do tej pory trzech mężczyzn, ponieważ nigdy nie spotykałem się z tak wieloma osobami naraz. Ale pomaga mi pozostać mniej przywiązanym do tego, kim myślę, że jest “tym”. I z tak dużą uwagą, to jest dziwne, ale dopiero zaczynam odczuwać: “Zasługuję na to, by mnie zalecać. Jestem tego warta, żeby chłopaki się tam trzymali i pracowali dla mnie.

Bycie selektywnym
Kiedy korzystasz z dwóch serwisów randkowych, a także portali społecznościowych, aby spotkać wielu mężczyzn, zaczniesz sortować i wybierać mężczyzn dla siebie w oparciu o to, czego chcesz i potrzebujesz. To tak, jak przeglądanie i przeprowadzanie wywiadów z wieloma różnymi firmami, aby sprawdzić, czy praca jest odpowiednia dla Ciebie. Czasami pojawia się kwestia wierności i poczucia winy, które trzeba przepracować. Tylko pamiętaj: po prostu obracasz stolikami. Wielu mężczyzn pełni tę rolę od lat; podążali oni za patriarchalną tradycją spotykania się z więcej niż jedną kobietą naraz. Innymi słowy, dokonali sortowania i selekcji.

Nigdy więcej. Kiedy zaczynasz spotykać się z trzema mężczyznami na raz, przesuwasz równowagę sił, by być bardziej sprawiedliwym. Zacznij już teraz, stań na stanowisku, które mówi, że zasługujesz na wspaniałego partnera. Nie spiesz się, dowiedz się, co jest możliwe w związku i zacznij odgrywać aktywną rolę w wyborze, z kim jesteś. Nie czekaj, aby zostać wybranym. Teraz, z wszystkimi dostępnymi online i fleme, masz mnóstwo ludzi na wyciągnięcie ręki; masz możliwość wyboru i wyboru dla siebie.

W porządku. Przejdźmy do zasadności działania Programu.

1. Skorzystaj z testu trzech pytań / studa
Użyj poniższego testu, aby ustalić, czy facet jest wart wpisania do twojego programu randkowego dla trzech osób. Te trzy pytania oddzielają DUD (zdecydowanie nieudany gość) od STUD (Seriously Terri fi c, Całkowicie Oddany Dude) i eliminują tych, którzy są łamaczami serc lub nie dobrymi zapałkami. Nie ma idealnego faceta. Ale możesz znaleźć wspaniałego faceta, który jest gotowy, aby stać się prawie idealnym STUD!

Kiedy spotykasz kogoś, zadaj sobie następujące pytania.

Czy to ten facet:

I. Crazy About Me? (Program trzech zawodników = Tak na przynajmniej 4 z poniższych)

 • Chętny do zobaczenia mnie
 • Niechętnie mnie opuścił
 • Interesuje mnie i moje życie
 • Chce być pomocny
 • Jest werbalnie i fizycznie uczuciowy
 • Chce być ze mną w stosunku seksualnym
 • Działa jak jestem bardzo wyjątkowy; tak naprawdę nie chce umawiać się z innymi
 • Chętnie się tam trzymam, ponieważ pracuję nad Programem Trzech

II. Chcesz się rozwijać? (Program trzech zawodników = Tak na co najmniej 2 z poniższych)

 • Przyjmuje sugestie lub porady
 • Jest samoodpływający
 • Jest gotów pójść na terapię lub coaching życia
 • Prowadzi kursy wzrostu
 • Medytuje lub modli się
 • Był lub jest w programie 12-etapowym lub grupie mężczyzn

III. Spotkanie z podstawami? (Program trzech zawodników = Tak na przynajmniej 4 z poniższych)

 • To dobry człowiek – niezawodny, mówi prawdę, troszczy się o innych
 • Chce prawdziwej, zaangażowanej relacji
 • Pragnąc mieć dzieci, jeśli ich chcę
 • Odnosi sukces – ma dobre dochody
 • Jest członkiem mojej wiary religijnej
 • Nie jest w związku z nikim innym
 • Pochodzi ze stabilnej rodziny pochodzenia
 • Jest geograficznie pożądane

Więcej na temat tych kryteriów przeczysz w następnym rozdziale, ale na razie chcę, abyś uzyskał przegląd trzech krytycznych pytań. Facet musi spełniać normy w każdej z kategorii do tej pory na bieżąco. Wybranie z tej puli ludzi zaoszczędzi ci wiele straconego czasu na ludziach, którzy nie są w tobie, na łajdaku, który cię zdradzi, lub na narcyzach, którzy obwiniają cię o każdy i każdy problem. Korzystanie z pokazu DUD / STUD zapewnia solidne, długotrwałe relacje miłosne. Oznacza to, że twój partner jest twoim najlepszym przyjacielem, ale z doskonałym seksem.

Wiem, wiem – nie możesz nawet dostać jednego dobrego faceta do tej pory. Tak, możesz i będziesz. Program Trzech zabierze cię tam.

2. Nie wolno przekazywać tych, które nie są w twoim typie
Jeśli gość przejdzie test trzech pytań, daj mu prawdziwą szansę, nawet jeśli jest łysiejący, brzuchaty, nerdowy lub nie jest szczególnie atrakcyjny. W rzeczywistości chcesz umawiać się na rodzaj. Nawet jeśli nie jesteś zdmuchnięty przez osobę w pierwszym dniu, pamiętaj, aby pozostać otwartym. Jeśli przejdzie test DUD / STUD, należy wybrać co najmniej drugą lub trzecią datę. Nie możesz wiedzieć, jakie sekretne gadżety są ukryte w kimś po prostu przez spotkanie z nim raz.

Musisz pozwolić potencjalnemu partnerowi rozwinąć się i pokazać jego różne strony. Jeśli istnieje jakikolwiek związek z tą osobą, daj jej jeszcze jedną szansę. Nawet jeśli czujesz, że nie ma chemii. Chemia może się zdarzyć w mgnieniu oka.

Pamiętaj, że łamiesz swoje Deadly Dating Patterns, które doprowadziły cię do przyciągania do facetów, którzy nie byli dla ciebie odpowiedni. Miłość prawie zawsze pojawia się w pakiecie niespodzianki; większość ludzi nie kończy się na rodzaju osoby, którą sami sobie wyobrażają. Kobieta, która umawia się z głodującymi artystami, żeni się z bogatym, łysiejącym prawnikiem. Jedna z moich uczennic, która była głęboko zakochana w gorącym spojrzeniu George’a Clooneya, później stworzyła klejnot małżeństwa z krótkim, prostym facetem, który był jej mistrzem i uzdrawiającą siłą natury w swoim życiu..

3. Skorzystaj z technik otwierania (Otwieranie możliwości ćwiczeń teraz) z facetami, którzy nie są w twoim typie
Jeśli gość zdaje test DUD / STUD – wydaje się szalony w stosunku do ciebie, chce się rozwijać i jest dobrym facetem – użyj moich OPEN Techniques, aby zobaczyć, co może tam być. Najpierw pomyśl o nim jako o prezentie owiniętym w zagnieżdżone pudełka. Kiedy wchodzisz w interakcje z nim, rozpakowujesz teraźniejszość i odkrywasz coraz więcej rzeczy o nim, które mogą być cudowne i otwarte, cudowna chemia i połączenie!

Spróbuj użyć jednej lub dwóch z tych informacji przed każdą randką: dobrze się bawię z tym człowiekiem. Widzę ukryte możliwości w (jego imię). Ten człowiek jest prezentem dla mojej przyjemności. Więcej dowie się o tej osobie. Odkrywam i cieszę się wspaniałymi aspektami tego człowieka. Znajduję chemię z (jego imieniem). Ten facet jest hottie! (Jego imię) włącza mnie!

Po drugie, idź na randki ekscytujące, nowatorskie i poczuj adrenalinę. To symuluje szybką chemię mózgu miłości. Wybierz się na przejażdżkę kolejką górską w parku rozrywki, wspinaczkę po siłowni, przejedź helikopterem, spróbuj wędrować po wysokich, krętych szlakach lub wyczynach windsurfingowych, zrób szaleńczą wyprawę, aby złapać zachód słońca na plaży, krzyczeć głupio na piłkę nożną gra lub tor wyścigowy. Badania pokazują, że ludzie, którzy są pobudzeni emocjonalnie, czy to z powodu radości, strachu, czy jakiegokolwiek uczucia, łatwiej się zakochują. Jak napisali kiedyś dwaj kochający naukowcy, “Adrenalina sprawia, że ​​serce zaczyna się modlić”.

Po trzecie, zobacz go w swoim żywiole. Zaplanuj randkę na nartach, występy zespołu rockowego, degustację wina lub cokolwiek innego, na czym się wyróżnia. Złapiesz jego strony, których jeszcze nie widziałeś. Jego osobista moc i charyzma będą na swoim poziomie i mogą otworzyć wiele soczystych uczuć.

Po czwarte, aby otworzyć chemię, spróbuj się najpierw. Idź na randkę w swojej najseksowniejszej bieliźnie pod ubraniem. Flirtuj z nim, zacznij dotykać, szepnąć mu do ucha i może go pocałować. Jeśli nagle wróci z zmysłowymi, słodkimi, porywającymi ruchami, twój “eksperyment chemiczny” może okazać się świetnym sukcesem!

Fragment z “Love in 90 Days” autorstwa Diana Kirschner. Copyright (c) 2009, przedrukowany za zgodą Hachette Book Group.