Czy on jest gotowy do popełnienia? 9 znaków, że nie jest ponad swoim byłym

Randka z facetem, który niedawno wyszedł ze związku, może być trudnym biznesem – podczas gdy on może twierdzić, że jest “całkowicie ponad nim”, jego serce może wciąż być na czasie.

Jeśli wydaje się, że po prostu nie jest to w tobie, może być nadal uzależniony od kogoś innego, według eksperta od randek i swatarki Susan Trombetti.

Zasługujesz na faceta, który koncentruje się na tobie w 100 procentach, a nie na jego ostatniej dziewczynie, więc aby pomóc ci ustalić, czy rzeczywiście się przeprowadził (i czy powinieneś), oto dziewięć znaków, że facet wciąż może trzymać się swojej dawny.

1. Jej imię pojawia się … dużo.

Trombetti mówi, że facet, który ciągle mówi o swojej byłej dziewczynie, wciąż ją odkłada. Niektóre z sygnałów świadczą o tym, że wyraźnie o nim myśli: “Jeśli dużo mówi o niej w rozmowie, jej imię stale pojawia się wraz z rzeczami, które zrobili lub wspólnie”.

I chociaż może zupełnie niewinnie nazywać cię swoim imieniem raz, może dwa razy, strzeż się faceta, który robi to w emocjonalnie naładowanych momentach, jak podczas seksu lub kłótni, mówi.

Hoda i Jenna dzielą najlepsze “śmieszne cele” z romcom

27 lipca 2016 r03:29

POWIĄZANE: Czy twój związek przetrwa “Test małżeński”? Wypróbuj ten eksperyment, aby zobaczyć

2. Nadal wydaje się być na nią zły.

Dawne rany w związku wciąż mogą żądlić, ale uczucia, które mamy na temat tych byłych partnerów, powinny z czasem ulec zmianie, zgodnie z dr Wendy Walsh, autorką “The 30-Day Love Detox”.

“Niektórzy faceci fizycznie się rozpadli, ale nie emocjonalnie puścili i pozostają w konflikcie”, powiedziała. “Więc jeśli wciąż mówi o złych rzeczach, które robiła w przeszłości, próbuje sobie przypomnieć, że nie jest jeszcze zakochany w niej – ponieważ wciąż jest w niej zakochany.”

3. Wciąż opłakuje związek.

To normalne, że smutno z powodu rozpadu, ale nie po tym, jak jesteś w innym związku. Trombetti mówi, że twój facet może nadal nie jest zakochany w swoim byłym, ale jeśli nadal zachowuje się przygnębiony tym, co między nimi zaszło, to nie umieścił go za sobą.

POWIĄZANE: Czy twój związek będzie trwał? Twoja ocena kredytowa może zawierać odpowiedź

W takim przypadku mówi, że musisz go unikać. “Nie chcesz być kurczakiem odbijającym się, zasługujesz na więcej i ta sytuacja nie jest dla ciebie zdrowa”.

4. Uważa ją za swoją najlepszą przyjaciółkę.

Nie ma nic złego w życzeniu urodzin z okazji urodzin na Facebooku lub napisaniu jej gratulującego tekstu, kiedy w końcu zaręczy się, ale to zły znak, jeśli facet ciągle wyciąga rękę do swojej byłej dziewczyny wkrótce po rozstaniu.

“Można zaprzyjaźnić się z byłym kochankiem, ale nie w ciągu roku od rozpadu – a już na pewno nie wtedy, gdy jego cenny osobisty czas powinien zostać poświęcony na budowanie bezpiecznej relacji z wami”, powiedział Walsh.

Trombetti dodaje, że naprawdę musisz uważać, czy ex nadal gra rolę swojego najlepszego przyjaciela. “Uważaj, jeśli jest pierwszą osobą, do której dzwoni, gdy dzieje się coś dobrego, jak promocja w pracy lub kiedy po prostu musi porozmawiać” – ostrzegła.

POWIĄZANE: 20 znaków, że twój związek idzie donikąd szybko (przepraszam)

5. Porównuje cię do niej.

Pewnie, miło by było usłyszeć, że jesteś o wiele bardziej zdumiewająca niż byłego faceta, ale jeśli on naprawdę jest nad nią, nie znalazłby potrzeby tworzenia takich skojarzeń, powiedział Walsh.

“Jeśli zauważysz, że zastanawia się nad tym, jak świetny jesteś i o wiele lepiej niż jego ex – w łóżku, w kuchni, w sporcie – to prawdopodobnie za nią tęskni, starając się jednak przekonać samego siebie, że jesteś jego przyszłością.”

6. Nie prowadzi cię wokół wspólnych przyjaciół.

Kiedy jesteś w związku z kimś, powinieneś chcieć dzielić się ze mną całym światem – a starzy przyjaciele to duża część. Jednak Walsh zauważył, że facet, który nadal tkwi w swoim byłym może próbować powstrzymać cię od pójścia na wydarzenia lub zobaczyć ludzi, którzy również znają jego byłego.

Jak radzić sobie z długimi związkami

Jan.15.201603:57

“Jeśli nie jesteś zaproszony na jakąś społeczną funkcję, ponieważ mówi ci,” to tylko garstka starych przyjaciół “, musisz się zastanowić, czy on rzeczywiście ma nadzieję, że natknie się na swojego byłego” – ostrzegła.

7. Wciąż jest blisko swojej rodziny.

Podczas gdy twój facet mógł poważnie związać się z rodziną jego byłego, w pewnym momencie musi odpuścić te więzi, powiedział Trombetti.

Głównym znakiem, że nie jest on ponad jego byłym, jest to, że nadal mieszka z rodziną społecznie, jak na mecz futbolowy z jej tatą lub na przyjęciu. Z jakiego innego powodu musiałby trzymać się tych związków, gdyby nie spróbować odzyskać jej?

8. Nie oddał jej rzeczy.

Okej, więc niektórzy z nas mogą nadal wisi na super wygodnej koszulce lub ładnej biżuterii eks, ale facet nie powinien gromadzić tony rzeczy swojej byłej dziewczyny.

“Jeśli jej zdjęcia lub jej osobiste rzeczy są nadal w pobliżu, on pozostaje w związku przez te obiekty”, powiedział Walsh. Z drugiej strony może być po prostu leniwy. Powiedz mu, że niepokoje jego sąsiaka zawracają ci głowę i poproś go, by przekazał je lub oddał jej. Jeśli się opiera, to wiesz, że nadal nie ruszył dalej.

9. Możesz po prostu powiedzieć, że nie jest nad nią.

Zaufaj swojej intuicji. Będziesz wiedział w swoim wnętrzu, czy twój facet nadal ma oczy na swojego byłego, bo zrozumiesz, że on nie jest w 100% zaangażowany w twój związek.

“Równie dobrze może widzieć inną kobietę za plecami, ponieważ wynik jest taki sam” – powiedział Trombetti. “Nie dostajesz go wszystkich, to jest jak emocjonalny romans, który niszczy lub utrudnia więź, którą dzielisz, ponieważ jest emocjonalnie związany z kimś innym”.

Ta historia została pierwotnie opublikowana w 2013 roku na iVillage.

Loading...