Czego chcą mężczyźni w wieku 20, 30 i 40 lat

To jest fakt. Jeśli przechodzisz obok grupy facetów, fizycznie nie są w stanie oprzeć się pokusie patrzenia. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego mężczyźni są takimi chłopcami? Czy oni kiedykolwiek dorastają i zauważają wewnętrzną kobietę? W końcu piękno jest tylko głębokie i chcemy, aby mężczyzna podziwiał nas bardziej niż uwodzicielski układ części ciała. Jako służba publiczna przeprowadziłem ankietę z prośbą o mężczyzn na różnych etapach ich życia, co przyciąga ich do kobiety. Ich odpowiedzi były bardzo … edukacyjne.

 20: WIĘCEJ MERRIERA
“Jestem człowiekiem nogi i tyłek”, mówi Andrew, 23-letni makler giełdowy. Wyjaśnia: “Moja pierwsza myśl, kiedy widzę kobietę, brzmi:” Czy chcę uprawiać z nią seks? ” To odcina 70 procent od razu, na tym etapie mojego życia nie szukam niczego trwałego. ” Pewnie dlatego, że większość mężczyzn w wieku dwudziestu lat ma jedno palące pragnienie: zbudować udaną karierę. Jeśli chodzi o kobiety, cóż, im więcej, tym weselej. Mężczyźni po dwudziestce chcą ładnej kobiety, ozdoby na ramieniu, aby pokazać swojemu szefowi i światu: “Hej, muszę być naprawdę fajna, by przyciągnąć tak gorącą babę”.

Na końcu tego półpłaskiego tunelu młodości jest nadzieja: jako mężczyźni w wieku dwudziestu lat zaczynają uczyć się z doświadczenia. “Kilkukrotnie przewracają cię kobiety z dużymi kołatkami i zdajesz sobie sprawę, że ładna twarz to nie wszystko” – mówi 27-letni Peter, konsultant marketingowy. “Ale na początku jestem pociągnięty do czyjegoś spojrzenia, więc każda busty blondynka czytająca to może skontaktować się ze mną poprzez stronę internetową, ale chcę też kobietę wrażliwą, ponieważ, hej, mam uczucia.”

30: STABILNOŚĆI SANITY

Jim, komiks, wspomina: “Kiedy miałam siedem lat, chciałem mieć dziewczynę, która mogłaby zrobić porządny zamek z piasku, w wieku 17 lat po prostu musiała być ułożona w stosy, w wieku 27 lat nie mogła być moją żoną. “M 30 Chcę kogoś przy zdrowych zmysłach i stabilnych.” Dolna kreska: Podczas gdy urocza trzęsawka nadal sprawia, że ​​mam odwracaną głowę, to szara sprawa sprawia, że ​​jestem zainteresowany.

W wieku trzydziestu lat smak mężczyzny na pewno się zmienia. Po początkowym etapie eksperymentu, w którym spotyka się z wieloma ludźmi, szuka kobiety, która wypełni określone role, takie jak żona i matka. Innym sposobem, aby to ująć: On udoskonala swój gust. Wie, że nie może spędzać całego swojego czasu w łóżku. Pół wieku do późnych lat trzydziestych to okres, w którym mężczyźni ulegają pragnieniu osiedlenia się. W wieku 39 lat, Paul, konsultant komputerowy, już nie patrzy w przyszłość, ale na partnera. “Chcę kogoś, kto wygląda jak dobry opiekun dziecka, a nie anorektyczka, która boi się włożyć ciasteczko do ust.”

40: COMPANIONSHIP

Mężczyźni w tym przedziale wiekowym wciąż uważają, że rolka w sianie jest przyjemna, ale teraz są bardziej spragnieni substancji. Chcą się wychować. Jeśli jesteś gotowy do pracy, człowiek lat 40. może być twój do wzięcia. Wielu z nich jest wypalonych, zarabiających mnóstwo pieniędzy i samotnych jak diabli, ponieważ nie mają nikogo, kto mógłby podzielić się sukcesem. Nadal nie jesteś przekonany? Posłuchaj 41-letniego Stuarta, wiceprezesa ds. Systemów komputerowych. “Teraz, kiedy mam już czterdziestkę, bardziej interesuje mnie charakter tej osoby niż paczka, którą ona otrzymuje. Czy ona jest troskliwa? Czy ona daje to, co ona bierze?” Są to pytania, które zadaję sobie kobiety, które spotykam. “

Afrodyzjak dla Stuarta, podobnie jak dla wielu ponad 40 mężczyzn, jest kompatybilnością. Jeśli na tym etapie życia mężczyzny nie ma pewnego poziomu komfortu z kobietą, związek może być bardzo frustrujący. Bob, 41-letni kierownik reklamy, zna tę frustrację. “Byłoby mi łatwiej spotkać kogoś, gdyby moje główne zainteresowanie wyglądało, ale jeśli nie łączę się z kimś w sensie mózgowym, szybko tracę zainteresowanie. Chcę być z kimś, kto śmieje się z moich żartów, kto weźmie troszczyć się o mnie, kiedy jestem chory, i pozwól mi się nią zaopiekować.

Tak, człowiek lat czterdziestych jest wrażliwy, ale jest też podatny na kryzysy w średnim wieku i na ciężkie płatności alimentacyjne. Znajdź to przygnębiające? Pamiętaj, że niektóre z najbardziej zgodnych dopasowań do miłości są między starszymi kobietami i młodszymi mężczyznami. Czemu? Te dwa rowki wiekowe są najbardziej seksualnie zsynchronizowane z jakąkolwiek kombinacją. Coo-coo-ca-choo, pani Robinson.

Wersja tej historii pierwotnie pojawiła się na iVillage.