Co zabrać faceta w zależności od tego, gdzie jesteś w związku?

Wszyscy tam byliśmy. Zbliżają się nowe urodziny beau, ale nawet z sześcioma randkami pod twoim pasem, ledwo znasz faceta – nie mówiąc już o tym, gdzie zmierza związek. Czy naprawdę oczekuje się, że rozwiniesz papier i wstążki??

Oczywiście problemy nie kończą się, gdy już zapieczętujesz umowę. Kiedy jesteś z kimś od ponad dwóch lat, stary prezent z krawatem i zapięciem na guziki zacznie czuć się stary … szybko.

Zdrowy rozsądek może rozwiązać wiele bolesnych prezentów, to prawda. Ale miłość powoduje zmętnienie zmysłów, prawda? Dlatego poprosiliśmy eksperta ds. Relacji i autora “Napisz własną bajkę”, Siggy Flicker, aby pomóc nam zrozumieć, kiedy, jak i jak zdobyć nowego lub nie tak nowego faceta w swoim życiu.

“Powinieneś dać to, na co możesz sobie pozwolić.” “Ogólnie rzecz biorąc,” powiedziała w wywiadzie telefonicznym TODAY.com. “I zawsze rób to, czego pragnie twoje serce, nawet jeśli to głupie.”

Jest zauroczony, ale jesteś całkiem pewien, że uczucie jest odwzajemnione

DZISIAJ
Ashkahn

CO NA PREZENT: Jak powiedział nam Flicker, “zawsze uważam, że najbardziej wyjątkowym prezentem, jaki możesz dać, to kupić czystą kartę i wypełnić ją czymś, co pochodzi z twojego serca.” Zachowaj spokój, wrzuć dowcipny żart, a ta pierwsza randka jest praktycznie gwarantowana. Może jednak zapisać pełny 12-stronicowy wiersz miłosny do osobistego pamiętnika. W końcu celem jest “zdrowa osoba”. “Koszmar ubrany jak marzenie?” Nie tak bardzo. (6,00 USD, ashkahn.com)

Przeszedłeś trzy terminy, ale nadal jesteś praktycznie obcy

DZISIAJ
Niebieski fartuch

CO NA PREZENT: Prezent “tylko dlatego” może być trochę nie na miejscu na tym etapie związku. Ale jeśli jest to tydzień jego urodzin, offer, by podnieść kartę obiadową, albo, jeszcze lepiej, ugotować romantyczną kolację dla was dwojga. Tak, nawet najgorsze kucharki mogą wykonać ten słodki gest za pomocą usługi subskrypcji posiłków, takiej jak Blue Apron. “Proste i z serca” – przypomniał nam Flicker. “To się liczy”. (Usługi zaczynają się od 59,94 USD, BlueApron.com)

Umawiasz się, ale to jeszcze nie jest poważne

DZISIAJ
Amazonka

CO NA PREZENT: Czytanie jest dla miłośników. Zakładając, że twój mężczyzna ma solidną głowę na ramionach, książka będzie stanowić doskonały prezent na każdym etapie twojego związku. Upewnij się, że przeczytałeś książkę, zanim ją podarujesz; niezręczny podtekst, umyślny lub niezamierzony, prawdopodobnie nie pozostanie niezauważony. (“Miasto w ogniu: powieść”; 20,26 USD, Amazon.com)

Tylko się umawiasz

DZISIAJ
Rhum Clement USA

CO NA PREZENT: Zgodnie z nieco irracjonalnymi, uświęconymi standardami społecznymi, w tym czasie można w końcu rzucić ostrożność na wiatr i pokazać, że w rzeczywistości bardzo zależy na tobie. Brawo! Rozkoszuj się tym faktem, wybierając bardziej przemyślane prezenty dla jego osobowości, jak małą butelkę jego ulubionej whisky. (70 USD, rhumclementusa.com)

Jesteś parą i poznał twoją mamę

DZISIAJ
Załoga J

CO NA PREZENT: Mamy nadzieję, że znacie jego rozmiar koszulki, ponieważ w ciągu najbliższych kilku lat otrzymacie mnóstwo przypadkowych, ale eleganckich upominków z koszuli na guziki (zakładając, że wszystko pójdzie tak, jak zaplanowaliście na ślubnej tablicy na Pintereście, chytry pies, ty). Jeśli jego mama jest na zdjęciu, idź dalej, daj się ponieść. (79,50 USD, JCrew.com)

Jesteście razem od sześciu miesięcy

koncert-bilet-para-dziś-160308
Para puste czerwone koncertu wydajności bilety samodzielnie na białym tle .; Shutterstock ID 180581276; PO: dzisiajShutterstock / Mega Pixel

CO NA PREZENT: Kiedy jesteś zapchany, nadszedł czas, by wydłubać większe pistolety; mianowicie bilety sportowe i koncertowe. Widząc, że te wycieczki wymagają trochę wcześniejszego powiadomienia, a czasem nawet podróży poza miasto, będziesz chciał poczekać do 6-miesięcznego znaku, zanim wyskoczysz na parę. (Ceny są różne, Ticketmaster.com)

Przechodzisz przez szczególnie szorstką łatę

DZISIAJ
Tweed Wolf

CO NA PREZENT: Nic nie może wyleczyć bluesa zupełnie jak osobisty, myślny prezent, który przypomina Twojemu chłopakowi o szczęśliwszych czasach. Użyj usługi takiej jak Tweed Wolf, aby utworzyć album ze zdjęciami o jakości projektowej, zawierający zdjęcia z najlepszych wspomnień. Po prostu prześlij swoje zdjęcia; będą edytować każdego z nich, dodawać im odwagi i układać dowody na piękny, luksusowy album w twardej oprawie, który możesz dostarczyć. (295 USD, TweedWolf.com)

Jesteście razem od roku

para-jadalnia - dziś-160308
ręce pary opiekania kieliszki do wina nad stolikiem w restauracji podczas romantycznej kolacji .; Shutterstock ID 172083698; PO: dzisiajShutterstock / Lucky Business

CO NA PREZENT: Wróć do podstaw. “W każdym momencie twojego związku, kolacja, w której atmosfera jest odpowiednia, i po prostu mówiąc” Hej, przebieramy się “będzie zdziałać cuda”, powiedział Flicker. Noc z datą poza zwykłą pizzą za rogiem może rozpalić stare płomienie, a jeśli zwykle nie robisz daty “pytając”, to jest twoja szansa. Jeśli budżet jest trochę napięty, sprawdź Groupon, aby uzyskać niesamowite zniżki w pobliskich restauracjach.

Jesteście razem od trzech lat

boarding-pass-pair-today-160308
Shutterstock

CO NA PREZENT: Weekendowy wyjazd – czy to na daleką wyspę, czy tylko dwa miasta – pozwoli Ci wydostać się z rutyny, w której się znalazłeś. Po trzech latach razem uważamy, że taki wydatek nie jest już ryzykowny … Poza tym możesz sprawić, że wycieczka będzie ekstrawagancka lub prosta, jak sobie życzysz.

Po prostu wprowadziłeś się razem

DZISIAJ
Williams Sonoma

CO NA PREZENT: Praktyczność może tkwić w twoim mózgu w tym punkcie, ale to nie znaczy, że musisz być nudny o tym. Od dzielenia się nazwą gry, urozmaicaj swój kolektywny dom za pomocą ciekawych narzędzi do gotowania, z których możesz korzystać. (Zestaw do grillowania, 39,99 USD, WilliamsSonoma.com)

Jesteście razem na zawsze

DZISIAJ
CaroFaktur / Etsy

CO NA PREZENT: Z “na zawsze” wynurzającym się przed tobą, będziesz musiał stać się kreatywny. Niezależnie od tego, czy chodzi o dziesięciolecia zaślubionej błogości, czy po prostu byłeś z tym samym partnerem od tamtej pory, te “tylko dlatego” prezenty mogą nadal mieć ogromny wpływ na twoje codzienne szczęście i uznanie dla siebie nawzajem. Podoba nam się idea czegoś spersonalizowanego; Kalendarz zdjęć po stronie biurka, który wprowadza do gry zarówno najbardziej cenne wspomnienia, jak i zawsze romantyczne elementy czasu, jest doskonałym wyborem. (20,38 USD, Etsy.com)