Co to jest rabat? Ten nowy termin randkowy jest urzekający

Jeśli zaczynasz myśleć, że jest więcej trendów randkowych, niż możesz śledzić, nie jesteś sam.

Od chleba po zombie, wszyscy są zdezorientowani w tym momencie. A teraz jest “nowy”: rabat. Huh? Termin ten jest używany do opisania, kiedy dwie osoby wychodzą na randkę, a następnie jedna osoba pozwala drugiej wiedzieć, że nie są zainteresowani. Następnie przypuszczalnie odrzucona osoba (która zapłaciła) składa wniosek Venmo drugiej osobie za połowę kosztu daty.

“Najwyższy czas dorosnąć, ludzie”, powiedziała Kathie Lee, odpowiadając na nową kadencję. “To nowa rzecz, to się nazywa życie”.

Kathie Lee i Hoda nie mogą uwierzyć w najnowszy cyfrowy trend randkowy

Sep.04.201801:08

Jeśli potrzebujesz odświeżenia, oto wszystkie inne zwariowane terminy, które trafiły do ​​nowoczesnego leksykonu.

Breadcrumbing

Breadcrumbing szykuje potencjalnego partnera bez popełnienia, często wysyłając okazjonalne wiadomości tekstowe, ale nigdy nie pytając o rzeczywistą datę.

Breezing

Breezing oznacza bycie bezpośrednim i mówienie tego, co chcesz w związku. Przeciwieństwo następujących po randkach “zasad” lub grania w gry. Tak, ten jest w rzeczywistości dobry.

Amortyzacja

Posiadanie planu B na wypadek, gdyby twój obecny związek się nie powiódł. Amortyzacja może być jawnym oszustwem u wyłącznego partnera lub może być wysyłaniem zalotnych tekstów do wielu osób, tak, że jeśli ktoś się przewróci, masz kogoś, do kogo można się zwrócić o romans.

Gatsbying

Kiedy publikujesz coś – na przykład migawka twoich podróży za granicą lub wyjątkowo seksowne selfie – tak, żeby twój zakochany to zobaczył, zgodnie z modelem Matilda Dods, która ukuła termin. Innymi słowy, kiedy rzucasz imprezę na “gram”.

Ghosting

Ghosting to dokładnie to, na co wygląda: Znikające bez ostrzeżenia po serii dat lub romantycznych odpowiedników.

Kittenfishing

Prezentując się w zbyt pozytywnym świetle w Internecie, kłamiąc o swoim wzroście lub zamieszczając zdjęcie, na przykład gdy byłeś kilka lat młodszy. Kittenfishing nie jest tak ekstremalny jak catfishing, w którym ktoś zakłada całkowicie fałszywą tożsamość online.

Orbitowanie

Kiedy ktoś będzie podążał za tobą, nawet po tym, jak znikną. (Patrz wyżej.) Będą lubić twoje posty na Facebooku lub oglądać historie z Instagrama, na przykład, ale nic nie powiedzą.

Przechowywanie

Odmawiając wprowadzenia osoby, z którą spotykasz się z przyjaciółmi lub rodziną – trochę jak schowanie ich do szuflady.

Submarining

Przeskakiwanie z powrotem w związek lub rzucanie się po duchach. Zasadniczo okręt podwodny to … Zombie-ing. (Patrz poniżej.)

Zombie-ing

Uderzenie kogoś po długim okresie ciszy. (Lub, wiesz, wracający z martwych). Forma bułki (patrz wyżej).

Artykuł został pierwotnie opublikowany 2 maja 2018 roku.