Chip Gaines pokazuje 10-funtową utratę wagi podczas treningu maratonu

Chip Gaines pokazuje swoje straty.

Gwiazdka “Fixer Upper” rzuciła 10 funtów treningu, aby poprowadzić swój pierwszy maraton 6 maja w wydarzeniu zorganizowanym przez Gainesa i jego żonę, Joannę, w ich rodzinnym mieście Waco w Teksasie.

Maraton rejonowy w Silo, półmaraton i 5K to JEDEN miesiąc od dzisiaj! Nasza połowa zbliża się do maksymalnej pojemności, więc teraz jest czas, aby się zarejestrować i zapewnić sobie miejsce. Pamiętaj, że Chip rozdaje nagrody w wysokości 88 000 $ dla trzech najlepszych mężczyzn i kobiet, którzy ukończyli półmaratony maraton! #SiloDistrictMarathon (magnolia.com)

Post udostępniony przez Magnolia (@magnolia) na

Ojciec czterech (z numerem piątym w drodze) pokazał swoją odchudzoną figurę (i uroczysta pompę pięści) na Instagramie, aby w przyszłym miesiącu przebiegł 26,2 milę w maratonie District Silo.

“To jest najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek przeszedłem, ale dla mnie bieganie jest grą umysłową”, powiedział Gaines Światowi Runnera, zauważając, że stracił 10 funtów.

Chip Gaines przygotowuje się do maratonu (z pomocą Joanny i dzieci)

30 stycznia 2017 r00:34

“Nauczyłem się, że jeśli uda mi się przekonać samego siebie, że nadal stawiam jedną stopę przed drugą, to mogę biegać tak daleko, jak chcę.”

Gaines ogłosił w styczniu, że pokonał swój pierwszy maraton przy wsparciu żony i mnóstwo “Masz to!” wiadomości od jego dzieci.

“Chodzi o zaangażowanie i trzymanie się tego bez względu na wszystko” – powiedział – “Ufajcie mi, że” nie ważne co “jest prawdziwym kopnięciem w spodnie … szczególnie o piątej rano.

“Ale moja rodzina wspiera to wszystko – moje dzieci są podekscytowane, kiedy wychodzę na dłuższą metę, i nie mogą się doczekać, kiedy zapytam, jak to się skończy, kiedy wrócę. ja uważam się za odpowiedzialnego. “

Pierwszy trening prowadzony przez Gainesa wyniósł 1,7 mili i okazał się być otwieraczem do oczu. Od tego czasu walczył z biegami tak długo, jak 11 mil.

W finale “Fixer Upper” Chip i Joanna Gaines składają emocjonalne pożegnanie

04.04.201803:15

“Myślałem, że to będzie bułka z masłem” – powiedział o pierwszym biegu. “Nie tylko nie był to bułka z masłem, ale właśnie w tym momencie zdałem sobie sprawę, że mogłem nie dopuścić do tego. Cieszę się, że następnego dnia zawiązałem buty i spróbowałem ponownie. Kilka porad od początkującego: nigdy nie oceniaj swojego pełnego potencjału w oparciu o pierwszy bieg. “

Zainspirował się do przeprowadzenia pierwszego maratonu przez Gabe Grunewalda, zawodowego biegacza na średnim dystansie, który opowiedział Gaines swoją historię kontynuowania trenowania przez cztery ataki raka, gdy spotkali się w zeszłym roku w Nowym Jorku..

Zyski z wyścigu inauguracyjnego zostaną przeznaczone na sfinansowanie badań nad rzadkimi nowotworami.

“Sądzę, że można powiedzieć, że słuchanie jej historii było tym, co w końcu popchnęło mnie przez krawędź” – powiedział Gaines.

“Przezwyciężyła tak wiele i biorąc pod uwagę to, przez co przeszła, nie miałem wymówki, aby nie dać tej szansy.”

Śledź TODAY.com pisarz Scott Stump na Twitterze.