Chcesz spalić więcej kalorii? Ćwicz na mrozie

Pomimo powszechnej opinii, twoje ciało nie przechodzi w tryb głodu zimą. Poza słodkim bufetem świątecznym, innym ważnym powodem, dla którego ludzie przybierają na wadze w miesiącach zimowych jest to, że często spędzają dużo mniej czasu na joggingu w parku i dużo więcej czasu na jedzeniu ciasteczek na kanapie.

Ale mamy dobre wieści. Jeśli zdołasz zmotywować się do robienia małych ćwiczeń na świeżym powietrzu, dostaniesz znacznie więcej zwrotu za swoje kłopoty.

Oglądaj Megyn Kelly i idź na randkę, aby uzyskać odpowiedni trening

Jan.04.201804:45

Według ostatnich badań 53 mężczyzn i kobiet, którzy brali udział w intensywnym programie National Outdoor Leadership School w Wyoming, ćwiczenia na zimach spala więcej kalorii niż ćwiczenia w cieplejszych temperaturach, co ułatwia schudnięcie.

W rzeczywistości, badanie wykazało, że uczestnicy programu spalili o 34 procent więcej kalorii podczas wędrówki w warunkach pogodowych 14-23 stopni niż w temperaturach w bardziej komfortowych połowie lat 50. Średnio mężczyźni w szkole outdoorowej spalili w sezonie zimowym 4 787 kalorii dziennie, w porównaniu z 3 822 wiosną na wiosnę; dla kobiet, jak zwykle, wyniki były mniej rozbieżne, z 3880 kaloriami spalanymi zimą w porównaniu do 3,081 na wiosnę.

W rezultacie uczestnicy zajęć na świeżym powietrzu stracili na wadze w programie zimowym, spalając 2 000 kalorii więcej niż spożywali dziennie w zimie, w porównaniu do 1000 na wiosnę.

Zobacz, jak Savannah Guthrie i Jenna Bush Hager są kumplami treningu

Jan.04.201806:10

Rozumowanie związane z dodatkowym spalaniem kalorii to ten sam powód, dla którego szybki spacer do domu po pracy w chłodne dni może sprawić, że poczujesz się zmęczony i głodny w taki sposób, że to samo dojeżdżanie nie będzie przyjemne, ciepłe dni.

“Zimno jest o wiele bardziej metabolicznie drogie” – powiedziała Cara Ocobock z Uniwersytetu w Albany, który przeprowadził badanie w Wyoming. “Musisz spalić więcej kalorii poprzez tak zwaną termogenezę, aby utrzymać ciepło ciała”.

Oczywiście wadą jest to, że podczas ćwiczeń trzeba być trochę zmarzniętym, aby termogeneza zadziałała. Spakowanie się w ładną pufkę, która sprawia, że ​​jesteś tak przytulny jak przy kominku, nie zadziała.

Północno-wschodni topnienie po weekendzie ekstremalnego przeziębienia

Jan.08.201801:29

Kolejną wadą jest to, że ćwiczenia na mrozie często powodują, że jesteś głodniejszy niż w upale, a oczywistym wymaganiem dla utraty wagi jest to, że spalają się więcej niż zużywasz. Więc zjedzenie całej pizzy, a następnie trzech pączków po długiej porannej wędrówce prawdopodobnie nie pomoże ci osiągnąć swoich celów fitness.

A jeśli dreszcze na zewnątrz nie są twoją ideą dobrego czasu, istnieje przyjemny, łatwy sposób na spalenie kilku dodatkowych kalorii: spanie w zimnym pokoju, co podnosi twój metabolizm. Dobrą wiadomością jest to, że niedawne badania wykazały, że spanie przy otwartym oknie prowadzi do lepszej nocy snu, a inne badania wskazują, że uzyskanie dobrej nocy shuteye jest niezbędne do utraty wagi, więc jest to korzystne dla wszystkich. zdobyć.

A jeśli chcesz szybki trening w pomieszczeniu, możesz spróbować 15-minutowego treningu Bella Hadida.

Ta historia została pierwotnie opublikowana w Best Life.