Chcesz, żeby mężczyzna zaproponował? 5 zasad dotyczących relacji, o których należy pamiętać

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co sprawia, że ​​mężczyzna chce poślubić konkretną kobietę? Czy chodzi o czas? Seks? Pieniądze? W swojej nowej książce “Why Men Marry Bitches: Przewodnik dla kobiet, by zdobyć serce mężczyzny”, Sherry Argov pokazuje kobietom, jak przekształcić zwykłą relację w zobowiązującą się osobę..

Wyjaśnia, że ​​bycie miłym dla twojego mężczyzny nie sprawi, że będzie bardziej oddany. W rozmowach z mężczyznami Argov odkrył, że mężczyźni chcą angażować się w kobiety, które wyrażają zaufanie i kontrolują ich życie. Oto fragment.

Właśnie married sign on car, marriage week on TODAY
Rocznika ślubny samochód z właśnie zamężnym znakiem i puszkami dołączającymi; Shutterstock ID 130862363; PO: małżeństwo-tydzień-dziś-stock-tease-150821; Klient: DZIŚ DigitalShutterstock

Rozdział pierwszy

Wyrzucanie regulaminu. Dlaczego silna kobieta wygrywa w sercu

Przedstawmy teraz jedną z podstawowych prawd o małżeństwie: żona jest odpowiedzialna. Bill Cosby

Wytyczne społeczeństwa dla dobrych dziewcząt

Wyobraź sobie świat, w którym role się odwróciły, mężczyźni gotowali dla kobiet, podnieśli skarpetki i nie mogli się doczekać, by wyjść za mąż. Udawaj, że miałeś chłopaka, który był właścicielem skrzyni nadziei z sześcioma lawendowymi kokardkami wewnątrz, które chciał, aby jego drużbowie nosili na weselu. Wyobraźcie sobie, jak go dusi za każdym razem, gdy przechodziliście obok Baby Gap. I że przywitał cię przy drzwiach w jedwabnych bokserkach i kowbojskich butach, więc mógł zrobić dla ciebie taniec na rurze. Następnie dodaj kilka ultimatum: “Gdzie jest mój pierścionek?” “Dlaczego nie wyjdziesz za mnie?”

Choć brzmi to przerażająco, właśnie takie podejście kobiety uczą się jak złapać męża. To trudna sytuacja każdej “miłej dziewczyny”, która stawia wszystkich na pierwszym miejscu, stawia na zawsze swoje własne potrzeby i nie sądzi, że jest godna dotknięcia dolnej części spodni swojego mężczyzny..

POWIĄZANE: Myślisz o randkach internetowych? 4 zasady gwoździowania idealnego zdjęcia profilowego

Kiedy wypytałem ludzi, wszyscy powiedzieli Pewne kobiety są w bardzo krótkim stanie. I że pewna siebie kobieta jest tym, co uważają za seksowne. Czy można się dziwić, że pewne kobiety są trudne do zdobycia? Rozejrzeć się.

Przeciętny magazyn o modzie mówi kobietom, żeby zachowywały się jak służący, tak jakby randki były pracochłonną aplikacją: “Czy możesz podać zimne piwo w tandetnej bieliźnie? Czy pozostawiasz ostre jak brzytwa zmarszczki w swoich koszulach jak pracownik miesiąca w motelu Jolly Roger? Czy nosisz dla niego celofan? Czy uprawiasz ogrodnictwo w szpilkach? Czy rezygnujesz z psiego stylu? Jeśli tak, opada na jedno kolano i proponuje …

Para gets married during snowstorm
Para bierze ślub podczas śnieżycyDavid Pyle

To, czego kobiety uczą się z tego wszystkiego, to jak zachowywać się desperacko. Kiedy jej postawa brzmi: “Wybierz mnie! Wybierz mnie! “Uderza w przełącznik zabijania na jego pragnienie. To ludzka natura. Byłbyś tak samo wyłączony przez faceta, który przyniósł dwie tuziny róż na pierwszą randkę z kawą i powiedział ci, że przez pierwsze pięć minut czuł się jak najszczęśliwszy SOB na planecie.

To ludzka natura. Powiedzenie kobiecie, by pracowała ciężej, by ją zadowolić, jest jak mówienie dziecku, aby w pierwszym dniu szkoły podejść do szkolnego łobuza i powiedzieć: “Proszę, weź moje pieniądze na lunch. I możesz też mieć moje babeczki. Wrzucę nawet swój lunchbox, ponieważ go nie masz. “Lub, w randce,” Weź moje ciało. I zrobiłem ci ciasto. Proszę bądź miły. Proszę wyjdź za mnie. Nawet podniosę swój tyłek ładnie i wysoko, jak w jodze. To takie wygodne odwrócenie głowy. Naprawdę. Po prostu to uwielbiam!”

To, że mężczyzna śpi z tobą, nie oznacza, że ​​myśli o przyszłości. Aby mógł myśleć o wieczności, musi być coś, co szanuje w ciągu ty. Jak silny dowcip … i silny umysł.

Zasada relacji 1

W romansie nie ma nic bardziej atrakcyjnego dla mężczyzny niż kobieta, która ma godność i dumę z tego, kim jest. Ponadto musisz znać swój własny umysł. Im bardziej skoncentrujesz się na podnoszeniu, tym bardziej będzie on pracował nad tym, aby być na szczycie listy priorytetów. Uważa, że ​​masz długoterminową perspektywę, gdy dodasz kluczowy składnik: Poszanowanie. A szacunek to klej, który trzyma wszystko razem.

Kara jest doskonałym przykładem tego, dlaczego mądre, pewne siebie kobiety wychodzą na szczyt. Bardzo wcześnie jej narzeczony próbował dać jej dwa centy na to, jak powinna się ubrać. Wyjeżdżała na spotkanie, a on kazał jej nosić sukienkę zamiast spodni, którą miała na sobie. Potem powiedział jej, że ma zbyt dużo makijażu. To, co zrobiłaby miła dziewczyna, zabraknie i kupi nową garderobę. Ale Kara żartobliwie postawiła go w szachu: “Słuchaj, Versace. Ten strój zawsze był w porządku. I nie miałem żadnych skarg na temat makijażu. Ale jeśli chcesz, dam ci znać, kiedy noszę to z góry. W ten sposób, jeśli nie chcesz mnie widzieć w tym, nie musisz przychodzić. “

POWIĄZANE: Flirt, komplementy i oczekiwanie na seks: 6 zasad na randki po 50

Aby spojrzeć na to inaczej, musisz myśleć różnie. Musi zobaczyć, że nazywasz swoje własne strzały i że nie potrzebujesz nikogo, abyś wiedział, jak założyć skarpetki. To mówi: “Jestem bezpieczny”. Największym zabójcą przyciągającym jest potrzeba i niepewność. Suka nie przesłuchuje ani nie próbuje być “najlepszym pokazem”. Zamiast “gdzie jest mój pierścionek” lub “dlaczego nie wyjdziesz za mnie”, myśli: “Jaka jest przewaga posiadania tego gościa?” Jak mam się czuć, gdy jestem w jego towarzystwie? “” Co mam w sobie? “

A potem dzieje się coś zabawnego: Upadł na siebie, aby być z nią.

Kim Basinger powiedziała coś ciekawego: “Nie mam czasu, aby zostać uznanym za trudnym i nie mam czasu na opiekę”. Mężczyźni mają tendencję do czucia się swobodnie z kobietą, która nie przejmuje się tak bardzo, ponieważ wtedy robi muszą być w pełni odpowiedzialni za czyjeś szczęście. Kiedy mężczyzna widzi, że jesteś z nim zadowolony ale możesz być równie szczęśliwy, nie mając z nim nic wspólnego, wtedy nie będzie chciał opuścić twego boku. Kiedy jesteś szczęśliwy, jesteś sexy.

Pojedynczy, happy woman on her couch
Piękna kobieta, czytanie na kanapie relaksując się z bosymi stopami nad ramieniem mebli, obracając się, aby dać uśmiech promienny aparat; Shutterstock ID 155218391; PO: TODAY.comShutterstock

Nie tylko to, suki mają więcej zabawy. Moja przyjaciółka Angela miała randkę z facetem w piątek i poszli na chińskie jedzenie. Próbowali kilku dań i mieli mnóstwo resztek, więc Angela zabrała do domu wszystkie torby z psami. Następnego wieczoru miała randkę z innym facetem i postanowiła zostać “gospodynią z najdroższymi”. Ponownie ogrzała chińskie resztki, “zreorganizowała” składankę na ładnym talerzu i podała ją swojemu gościowi honorowemu. Cookie z fortuny powiedziały: “Pokochany din-din był porażającym sukcesem”.

Oczywiście nigdy bym nie polecił wybrać tak szybkiego i łatwego posiłku przez trzy godziny pocenia się i niewolnictwa w kuchni. Byłbym jednak zaniedbany, gdybym nie zawarł tej jednej specjalnej wskazówki dla smakoszy: nie trzymaj pietruszki. (Jeśli się roztopi w kuchence mikrofalowej, za każdym razem będzie to martwa gratka).

Zauważ, co łączyły Kara i Angelę: żadna z nich nie odczuła potrzeby nadmiernej rekompensaty. Zyskał on szacunek tego człowieka. Czemu? Oczekiwano, że znokautują, ponieważ zasady nakazują, że kobiety powinny. Kiedy odmówili, nad jego głową wyleciała żarówka. Wiadomość “Jestem coś warta” jest tym, co czyni go wierzącym.

POWIĄZANE: podróżowanie solo staje się nowym trendem randkowym

W filmie dokumentalnym z muzyką Tim McGraw powiedział coś bardzo intrygującego o swojej żonie, Faith Hill: “Z pewnością jest to strzelanka prosta. Ona nie przyjmuje nikogo od nikogo. “Nie zdecydował się wypowiedzieć się na temat swojego talentu, sukcesu, piękna, sławy czy innych rzeczy, które społeczeństwo świętuje. Zamiast tego skomentował atrybut, który mężczyźni najbardziej szanują: kręgosłup. Czy sądzisz, że jest dumny, że jego żona nie bierze B.S. leżeć? Założę się, że tak.

Zasada relacji 2

Poślubia kobietę, która nie będzie układać się jak linoleum. To doprowadza nas do definicji poślubionej dziwki – zwanej silną, porywczą kobietą, która potrafi przeciwstawić się sobie. Suka nie jest nieuprzejma ani szorstka, ponieważ jest wystarczająco inteligentna, by wiedzieć, że bycie uważnym jest bardziej skuteczne. Ale ona nie pójdzie na kompromis, by być w związku. Nie będzie pracować w nadgodzinach, żeby “złapać męża”. Z tego powodu nie klasyfikuje jej jako kobiety bezmyślnej, z której może skorzystać. Ma pewne obsesję na jej punkcie. Cukier i przyprawy … i nie zawsze taki miły – z tego powstają jego marzenia.

Ponieważ wiele “miłych” kobiet błędnie uważa, że ​​bycie silną kobietą (czyli suką) jest złe, przyjrzyjmy się niektórym kryteriom tak zwanej kwalifikującej się kobiety. Wtedy dowiemy się od mężczyzn, co oni naprawdę pomyśl o kobietach, które zachowują się w ten sposób.

Mit 1: Musisz być doskonały

Pomyśl, kiedy ostatnio byłeś szalenie zakochany. Szanse są takie, że facet nie był milionerem ani chirurgiem mózgu z sześciopakowym abs, który wisiał jak najeźdźca na Viagrze. Szanse są takie, że nie dostał cię pięć razy, zanim go dostał. Ale było w nim coś wyjątkowego. Miał kilka funkcji, które zrobiły to dla ciebie i pewną magię, która sprawiała, że ​​się mrowiłeś. Mężczyźni, którzy chcą dopasować się do związku, szukają tej samej magii.

para kissing
Szczęśliwa mieszana biegowa romantyczna pary całowanie w parku.Andy Dean Photography / featurePics

Zasada relacji 3

Nie poślubia kobiety, która jest idealna. Poślubia kobietę, która jest interesująca. Jest to jeden z największych mitów utrwalanych przez media: jeśli jesteś doskonały, piękny i bogaty, zyskasz szacunek i miłość, której pragniesz. Tak mówią. (A teraz wracamy do rzeczywistości.) Kiedy mężczyzna spotyka kobietę, która wydaje się zbyt idealny, zbyt słodki, lub zbyt przyjemny, bardzo szybko się nudzi.

Konkursy piękności są dobrym przykładem na to, jak kobiety są wprowadzane w błąd, myśląc, że najważniejszymi zajściami w życiu są porady kosmetyczne i umiejętności “chwytania człowieka”. To prawda, że ​​oferują stypendia edukacyjne i stypendia, co jest bardzo ironiczne, ponieważ jedynymi obserwującymi mężczyznami są ci, którzy lubią naprawdę głupie kobiety. Inteligentni ludzie uważają, że jest to kłopotliwe, gdy kobieta pozuje i uśmiecha się, jakby zawsze była tym rozdrabniaczem. Wszyscy wiedzą, że przegrani chcą udusić zwycięzcę, a Southern Belle, która wygrała Miss Congeniality, umiera, aby powiedzieć sędziom: “Pieprzyć wszystko, wszyscy … ty brzydkie summaby”.

POWIĄZANE: Jennifer Lawrence mówi o randkach, małżeństwie i mężczyznach: “Faceci są dla mnie tacy źli”

Wszyscy udają dziewice do małżeństwa, a wszyscy są dobrymi dla biednych:

Drugi finalista: “Jestem młodszym na piątym roku w miejscowej szkole wyższej specjalizującej się w garncarstwie. Planuję zakończyć głód na świecie i znaleźć lekarstwo na raka. I raz na zawsze zamierzam położyć kres globalnemu niedoborowi doniczek. “

Pierwszy wicemistrz: “Mam zamiar wyżywić głodujących, bezdomnych, bezrobotnych i nędzarzy. W ten sposób wszyscy moi krewni mogą jeść. “

Królowa pszczół: “Zanim odwiedzę ubogie wioski w Afryce, naprawiam malowanie palców u nóg. Zaproś prasę. Mam na nogach moje buty Manolo Blahnik za tysiąc dolarów!

Jeśli kiedykolwiek zauważyłeś, konkursy piękności przypominają targi powiatowe. Rolnicy pokazują krowy w ten sam sposób. Idą swoją cenną bydlęcą krową przez scenę przed publicznością z sędziami, a może krowa nawet kręci się wokół niej kilka razy. Następnie zwycięska krowa otrzymuje satynową wstążkę, która ma tytuł i rok na niej. Mają nawet dwunastomiesięczne kalendarze z “krową miesiąca”.

Młody couple running;
Młoda para działa; atletyczny; chłopak; para; ćwiczenie; Płeć żeńska; dopasowanie; zdatność; przyjaciele; dziewczyna; przystojny; jogging; styl życia; męski; mężczyzna; Natura; na dworze; park; ludzie; praktykujący; ładny; związek; bieganie; sport; żartobliwy; odzież sportowa; sportowy; lato; razem; dwa; kobieta; młodyShutterstock

Spróbujmy więc zastosować zachowanie podobne do Barbie na pierwszą randkę, aby zobaczyć, dlaczego to się dzieje jak główny balon. Wyobraź sobie kobietę, która próbuje być “idealną dziewczyną”. Wchodzi do pokoju, jakby była na wybiegu. Torebka pasuje do przycisku buta. Chichocze na sygnał. Na kolację zamawia dwie oliwki z niskokalorycznym dressingiem (z boku). Nie zdając sobie z tego sprawy, ta kobieta już zaznaczyła siebie: chwilowy. W jego myślach? “Zdeponuj i idź.” Może uprawiać z nią seks, ale od tej pory jest to zjeżdżalnia zjazdowa. Czemu?

Kiedy jest sztuczna, staje się nieufna wobec tego, kim naprawdę jest i jakie są jej prawdziwe motywacje. Zazwyczaj mówi, że wystawia program, który go uwięzi. Więc nigdy nie przechodzi do następnego poziomu. Dlatego niektóre związki nigdy nie przechodzą na drugi bieg. Próbując być czymś, czym nie jest, kobieta automatycznie zostaje oznaczona “niezabezpieczonym” stemplem. “Ten będzie wymagał stałej uwagi i nic, co daję, nigdy nie będzie wystarczające. Zużyje mnie z całej mojej energii. Zanim się z nią spędzi, jest psychicznie następny.

POWIĄZANE: 4 błędy, które kosztują tego człowieka jego małżeństwo

Nie tylko to, ale gdy mężczyzna myśli, że kobieta jest słaba lub niepewna, nie odczuwa potrzeby pracy w związku. W tym momencie staje się “męską rozrywką”. Związek staje się sidehow. Odwróci się, popije piwo i pomyśli: “Stara się tak mocno, nigdy nie będę musiała się zlutować w tym związku”.

Zasada związku 4

Kiedy kobieta próbuje zbyt mocno, mężczyzna zazwyczaj sprawdza, jak bardzo jest gotowa na to pracować. Zacznie rzucać związek Frisbees, tylko po to, aby zobaczyć, jak ciężko będzie biegać i jak wysoko skoczy. Mężczyźni są do tego przyzwyczajeni. Próbują więc wciągnąć cię w to zachowanie. Po drugiej randce może ci powiedzieć, że lubi czerwony paznokieć u stóp. Lub, że lubi konkretny element ubioru. Jeśli natychmiast zaczniesz “pracować”, aby być tym, czego on chce, to zmniejsza to jego szacunek.

Aby lepiej zrozumieć, rzućmy okiem na stronę wewnątrz męski Księga zasad. Jest to tajne, wysoce tajne rzeczy.

Strona z podręcznika dla mężczyzn

Definicja niezapomnianej sexy: Kobieta, która może sama funkcjonować i dbać o siebie. Ona nie pozwala mi zawsze mieć przewagi. I może powiedzieć każdemu, żeby wskoczył do jeziora, kiedy tylko ma na to ochotę.

To kobieta, z którą będzie pracował ciężej. Ilekroć jesteś zbyt zaniepokojony czyimś aprobatą, ta osoba traci dla ciebie szacunek. Kiedy mężczyzna widzi, jak odrywasz się od skoku, ustawiasz się na koślawą relację, ponieważ wzmacniasz niewypowiedziane przekonanie każdego faceta: “Jeśli ją zignorujesz, ona będzie szukała twojej aprobaty i otuchy.” Zatwierdzenie staje się jego jedyny “wkład”. Kiedy potrzebujesz jego zgody, oślepia cię i szybko stajesz się osobą bezbronną w związku. Przyjęcie filozofii “zatwierdzenia nie pożądane ani wymagane”.

Obraz: happy women
Dwie wesołe dziewczyny, szczęśliwaShutterstock

W końcu zawsze znajdzie się ktoś, kto powie ci, że nie jesteś wystarczająco atrakcyjny, wystarczająco doskonały, lub że nie pochodzisz z prawej strony torów. Prawdziwe zaufanie rodzi się, gdy ty…

Zasada relacji 5

Nie wierz w to, co ktoś ci mówi o sobie. Sophia Loren powiedziała: “Piękno jest tym, jak się czujesz w środku i odbija się w twoich oczach. To nie jest coś fizycznego “. To właśnie czyni cię wspaniałą dla dobrego człowieka, ponieważ teraz przybywasz kompletnie. A to sprawia, że ​​mówi: “Ojej, zastanawiam się, jaka jest ta specjalna magia, którą ma?”

POWIĄZANE: Stereotyp jest prawdziwy! Badanie mówi, że gdy mężczyźni się ponownie ożenili, wybierają młodsze kobiety

Jak wpływa to na długoterminowe relacje? Kiedy mężczyzna nie może złamać twojego kodu lub dowiedzieć się, gdzie są twoje niepewności, nie jesteś już czytelny. Wtedy nie ma on 100-procentowego udziału w tobie, a on musi włożyć swój 50-procentowy udział, aby cię wygrać, zachować zainteresowanie i utrzymywać wzajemny i trwały związek.

Fragment z “Why Men Marry Bitches: Przewodnik kobiety, by wygrać jej serce”, autorstwa Sherry Argov. Copyright © 2006 Sherry Argov. Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej książki nie może być używana lub reprodukowana bez pisemnej zgody Simon & Schuster Inc.

Kotwice mówią płodność, małżeństwo: Czasami ludzie powinni dbać o swój biznes

29 września 2015 r02:45