Candace Cameron Bure opowiada o menstruacyjnych miseczkach, podziela jej szczerą recenzję

Jeśli jesteś jak większość kobiet, prawdopodobnie zastanawiałeś się: o co chodzi z kubkami menstruacyjnymi?

Cóż, gwiazda “Fuller House” Candace Cameron Bure jest tutaj, aby opowiedzieć o nich wszystkim.

W sobotę aktorka wzięła udział w opowiadaniach na Instagramie, by dać jej szczery przegląd urządzenia (możesz spróbować samemu sobie poniżej), który jest elastycznym silikonowym kubkiem włożonym do pochwy, aby złapać krwawienie miesiączkowe..

Co więc pomyślała??

Krótko mówiąc: “Jak mi się podobała kielich menstruacyjny? Bardzo mi się podobało – powiedział Cameron Bure. “Kocham to.”

W opowiadaniu na Instagramie aktorka opisała swój pierwszy dzień z pucharem, wyjaśniając, że nawet po intensywnym ćwiczeniu podczas kręcenia odcinka “Fuller House”, “nie było wycieku, żadnego plamienia, niczego”.

Bure, która upewniła się, że jej stanowisko nie jest sponsorowane, opisała pierwsze przesłuchanie dotyczące miseczek menstruacyjnych i jej niechęć do wypróbowania jednego z nich. “To brzmi naprawdę nieprzyjemnie i nie chcę tam pucharu” – wspominała.

Ale odkryła, że ​​kielich menstruacyjny pracował dla niej.

“Musisz znaleźć markę, która pasuje do twojego ciała”, wyjaśniła, opisując internetowe quizy, które pozwalają kobietom oceniać różne marki. “Nie wracam do tamponów, tylko wiedząc, jak dużo lepiej czuje się w moim ciele”.

“Czuję się jak nauczycielka seksu” – roześmiała się.

Tampon and Menstrual Cup
Jeśli chodzi o zarządzanie okresem, istnieje wiele opcji, od tamponów i wkładek do “bielizny okresu” i kubków menstruacyjnych.Shutterstock

Jak każdy kobiecy produkt higieniczny, istnieją zagrożenia i względy. Jedno z badań wykazało, że kubki menstruacyjne są nieco bardziej ryzykowne niż tampony, jeśli chodzi o ryzyko zespołu wstrząsu toksycznego.

Dr Gerard Lina, profesor mikrobiologii na Uniwersytecie Claude Bernard w Lyonie we Francji, który był współautorem badania dotyczącego TSS, sugeruje nie więcej niż 6 godzin.

Podczas gdy kielich menstruacyjny może nie być dla wszystkich, jest to zmieniarka gry dla Bure.

Bure odpowiadała również na pytania, które otrzymywała w mediach społecznościowych, a jedną z najpopularniejszych była: Czy nadal jestem dziewicą, jeśli używam kubka menstruacyjnego?

“Odpowiedź brzmi tak.’ Twoja seksualność nie zależy od rodzaju używanego urządzenia do miesiączkowania “- odpowiedziała. “To nie ma wpływu na twoją seksualność, twoje dziewictwo”.

“Nie wstydź się tego spróbować” – zachęcała.

Produkty kosmetyczne z najmodniejszymi składnikami 2018: szamponem z olejkiem różanym i wieloma innymi produktami

Jun.11.201804:29

Ten artykuł został zaktualizowany, aby odzwierciedlić fakt, że kielich menstruacyjny nie jest nowym urządzeniem medycznym. Ponadto wcześniejsza wersja nie zawierała potencjalnych zagrożeń dla zdrowia związanych z korzystaniem z kubka menstruacyjnego.