Bethenny Frankel ujawnia poważne problemy zdrowotne z mięśniakami

Fani gwiazdy “The Real Housewives of New York City” Bethenny Frankel zastanawiają się, co jest chorego na dyrektora Skinnygirl. Po opublikowaniu tajemniczych wiadomości w mediach społecznościowych o kryzysie zdrowotnym, osobowość telewizyjna rzeczywistości otwiera się teraz na temat swoich doświadczeń.

Bethenny Frankel
Osobowość telewizyjna Bethenny Frankel chodzi po czerwonym dywanie na imprezie Hot Pink Party Fundacji Breast Cancer Research Foundation w hotelu Waldorf Astoria 12 kwietnia 2016 r. W Nowym Jorku.Getty Images

Najnowszy odcinek “The Real Housewives of New York City” kronikował straszną diagnozę, którą Frankel otrzymała w maju, a ostatnio otworzyła się w magazynie People o koszmarze.

Według ludzi, Frankel początkowo sądził, że jest po prostu wyczerpana i wyczerpana, ale jej objawy rozwinęły się w skurcze miednicy i ciężkie krwawienie, które wysłały ją na pogotowie. Tam sonogram ujawnił, że jej choroba mięśniowo-macicy, która została zdiagnozowana w 2013 roku, wymagała poważnej pomocy lekarskiej.

Bethenny Frankel mający naprawdę dobre randki, ma duże plany upadku

11 sierpnia 2015 r03:55

POWIĄZANE: Bethenny Frankel o rozwodzie z Jasonem Hoppym: “Czuję, że przeżyłem coś”

“Straciłem 10 procent mojej krwi, macica podwoiła się, a moje mięśniaki powiększyły się” – powiedział magazynowi Frankel.

Pod koniec maja Frankel usunął włókniaki i musiał być w szpitalu przez trzy dni – najdłuższy pobyt, jakiego kiedykolwiek doświadczyła.

“To było bardzo bolesne,” powiedział Frankel. “Spałem w łóżku przez tydzień, a ja skupiłem się na zdrowiu, piciu zielonych soków i jedzeniu wielu jasnych barw żywności, więc mogłem pomóc sobie jak najszybciej się wyleczyć.”

POWIĄZANE: Bethenny Frankel ujawnia, dlaczego nie spieszy się z ponownym małżeństwem

Na szczęście operacja przebiegła pomyślnie, a Frankel powróciła do radości życia.

https://www.instagram.com/p/https://www.instagram.com/p/BGX0pcUtPO9/

“Czuję się naprawdę dobrze”, powiedziała. “Nie mogę się doczekać chodzenia po plaży, jestem teraz w naprawdę szczęśliwym miejscu, było to ogólnie bardzo pouczające doświadczenie.