Łatwe, zdrowe przekąski zalecane przez dietetyków

Czy kiedykolwiek próbowałeś zdrowo się odżywiać, ale jakoś zostałeś sprowadzony na boczny tor przez biurową szafkę z przekąskami? Wszyscy tam byliśmy. Zamiast tego, oto kilka zdrowych, niedrogich przekąsek do jedzenia na biurku lub w podróży.

Kluczowymi składnikami zdrowej przekąski są białko i błonnik – co najmniej pięć gramów, doradził dr Sonali Ruder, który bloguje w “The Foodie Physician” i jest ambasadorem amerykańskiej Rady ds. Borówki wysokiej. “Ma więcej siły trzymającej. Będzie ci towarzyszyć – wyjaśnił Ruder, dodając, że białka roślinne (nasiona grochu, konopi i nasiona chia) są modnymi składnikami, które pasują do rachunku (pomyśl: chipsy ze słodkich ziemniaków lub jarmużu).

Bonnie Taub-Dix, zarejestrowana dietetyk i twórczyni BetterThanDieting.com, idzie o krok dalej i zaleca przekąski z trzema kluczowymi składnikami. “Głównym celem jest tutaj, aby przekąski, podobnie jak posiłki, zawierały białko, węglowodany i tłuszcz” – powiedział Taub-Dix. “W ten sposób uzyskujesz długotrwałą energię”. Pomyśl o tym jak o trójnogim stołku, gdzie brak przywiązania do jednego może spowodować brak równowagi w diecie.

Keri Glassman, licencjonowana dietetyk i założycielka NutritiousLife.com, nazywa przekąski z białkiem, węglowodanami i tłuszczem “przekąską z przekąskami”, ponieważ “kombinacja jest tym, co pozwoli Ci być pełnym i zadowolonym”. Powiedziała również, że “czas na przekąskę to także doskonały czas na zakradanie się w porcji warzyw, które nie muszą pojawiać się tylko w czasie kolacji”.

Oto siedem zdrowych przekąsek, w których możesz dobrze się czuć. Nie kosztują zbyt wiele.

1. Kind Bars (karmel, migdał i sól morska), 14 USD (opakowanie 12 sztuk), Walmart

DZISIAJ redaktorzy, pisarze i eksperci dbają o polecanie przedmiotów, które naprawdę lubimy i mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Tylko dlatego, że wiesz, DZISIAJ ma związki partnerskie. Tak więc, chociaż każdy produkt jest niezależnie wybierany, jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy uzyskać niewielki udział w przychodach.

Kind Bar (karmel, migdał i sól morska)

14 USDWalmart

Dostępne również w Amazon.

Batony te występują w różnych smakach – na przykład karmelu, migdałów i odmiany soli morskiej. “Nawet opakowanie jest przezroczyste” – powiedział Taub-Dix. “Możesz zobaczyć orzechy, możesz zobaczyć owoce. Nigdy nie wychodzę z domu, zwłaszcza na wycieczkę, bez nich. To powstrzymuje cię od zatrzymania się w piekarni na muffinki. “

2. Splitz Original Crunchy Split Pea Crisp Snacks, 20 USD (opakowanie 8 sztuk), Amazon

Splitz Original Crunchy Split Pea Crisp Snacks

20 USDAmazonka

Sprawa jest również dostępna za 34 USD w Walmart.

Ułóż te przekąski – wykonane z żółtego grochu i bez wypełniaczy lub dodatków – do torebki, aby poprowadzić cię między posiłkami. “Białko grochu jest bardzo bogate w białko i pomaga ograniczyć głód” – powiedział Ruder. Plus, mają ostry kryzys i są zdrowsze niż chipsy ziemniaczane.

3. Sabra Classic Hummus Singles, 5 USD (pakiet sześciu dwufazowych pucharów), Jet

Sabra Classic Hummus Singles

5 USDStrumień

Ta marka hummus to odwieczna podstawa zdrowej przekąski. “Zamiast brać krakersy, bo już masz węglowodany, możesz je mieć z marchewkami lub laskami jicama” – powiedział Taub-Dix.

4. Surowe orzechy włoskie, 18 USD, Amazon

Mamy orzechy dwa funty świeżych surowych orzechów włoskich

18 USDAmazonka

Dostępne również 24 USD w Walmart.

“Jestem wielkim zwolennikiem chwytania małej garści orzechów, aby trzymać cię do następnego posiłku .. Orzechy są wypełnione białkiem i zdrowym tłuszczem, a zawsze możesz zachować ciekawość przez zmieszanie go – macadamia, Brazylia, pistacje. Łatwo je przejadać, więc pilnuj swoich porcji – powiedział Glassman.

5. Smartfood Popcorn Sweet & Salty Kettle Corn Popcorn, 3 USD (10 uncji), Walmart

Smartfood Popcorn Kettle Corn Popcorn

3 USDWalmart

Różne smaki dostępne w Target.

Pre-popped popcorn ma teraz fajne smaki i przyprawy – i nadal jest zdrową przekąską. “Popcorn to całe ziarno” – powiedział Ruder. “Wiele osób o tym zapomina.” Ta torba Smartfood z pełnoziarnistego popcornu z powietrzem wystarcza na 10 porcji i jest wolna od sztucznych barwników, aromatów lub konserwantów.

6. Dang lekko solone chipsy kokosowe, 3 USD (zwykle 4 USD), Target

Dang Delikatnie Solone Kokosowe Chipsy

3 USDCel

Oryginalny smak dostępny za 8 USD w Amazon.

“Chrupki, naturalnie słodki i pomagający zaspokoić i zaspokoić tłuszcz oraz błonnik. Wybierz lekko osolone i niesłodzone, aby mieć pewność, że wybierasz zdrową, niskosłodzoną przekąskę” – powiedział Glassman.

7. Barney Butter Almond Butter Snack Pack, 19 USD (opakowanie 24 sztuki), Amazon

Masło migdałowe z masłem orzechowym Barney

19 USDAmazonka

Dostępne również za 29 USD w Jet.

To mobilność tych, którzy wygrywają Taub-Dix. “Jeśli w samolocie rozdają ciastka lub chipsy, wyciśnij masło migdałowe na precle” – powiedziała. Albo rozsmaruj masło migdałowe między dwiema kromkami chleba pszennego i zapakuj je na wynos. “To wspaniałe jedzenie, które nie wymaga chłodzenia. Dosłownie zajmuje to mniej niż minutę – wyjaśnił Taub-Dix.