5 błędów miłosnych, które utrzymują cię w stanie samotności

Masz dość pierwszych randek, które nie prowadzą do związków? Chory ścigania facetów, którzy wyraźnie nie są gotowi do popełnienia? Jeśli dołożyłeś wszelkich starań, aby znaleźć swój mecz z niewielkim sukcesem, może nadszedł czas, aby przemyśleć swoje podejście do poszukiwania prawdziwej miłości. Tutaj znajdziesz pięć najczęściej popełnianych przez kobiety błędów w grze randkowej. Jeśli jedno lub dwa brzmi znajomo, nie bój się. Po prostu rozpoznaj, że zasługujesz na coś lepszego i zobowiązujesz się do dokonywania zmian na dobre.

1. Jeśli myślisz, że miłość cię nigdy nie znajdzie, to nie będzie. Otrzymuję wiele postów na tablicy randkowej Doyenne od kobiet, których romantyczne rozczarowania sprawiły, że przekonały się, że coś z nimi nie gra. Mówią rzeczy takie jak: “Kto i tak by mnie chciał, jestem pewien, że skończę sam”.

Oczywiście te kobiety są tak samo warte miłości, jak ty i ja. (Tak, jesteśmy godni!) Ale przyjechali z czymś tak okropnym, że mogą zachować je solo przez wiele lat: samospełniające się proroctwo lub SFP. SFP nie jest zakaźny, ale sprawi, że potencjalne daty będą przebiegać w odwrotny sposób. To podstępna choroba. Fizycznie pozostawia poszkodowanego nietkniętą. Ale im więcej chodzi, mówiąc: “Nigdy nie znajdę miłości”, tym większa szansa, że ​​te oczekiwania się spełnią. Wręcz przeciwnie, bardziej słoneczne myśli: “Jestem tak fajną, szczęśliwą osobą, że z pewnością znajdę miłość” – bardziej słoneczna prognoza na romantyczną przyszłość.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy rzucają sobie zbyt wiele litości dla siebie, zająć się: Rozpocznij dziennik. Każdego dnia zapisz coś miłego o sobie. Z czasem będzie łatwiej. Możesz nawet rozważyć telefonowanie lub wysyłanie e-maili do kilku bliskich przyjaciół lub krewnych, aby mogli dzielić się powodami, które według nich człowiek miałby szczęście mieć Ciebie. Wyjaśnij im, dlaczego wysyłasz tę prośbę, a oni z przyjemnością Ci pomogą. Kiedykolwiek negatywna myśl grozi zaatakowaniem twojego umysłu, zastąp ją pozytywną.

2. Wykop złego chłopca. Aktualności flash: Dobrzy faceci nie poszli w drogę z 8-track. Istnieją one w dużych ilościach. Sztuką jest nauczenie się rozpoznawać i pragnąć człowieka wartego. “Przez lata przyciągały mnie faceci, których misją było boleć mnie”, mówi zreformowana złodziejska kochanka Adelle Harris, 32-letnia projektantka sieci w Chicago. “To oczywiste, od początku, nigdy nie zadzwonią, kiedy powiedzą, że będą, ciągle grzęzną w głupich kłamstwach, mówią, że mnie kochają, a potem biegają z innymi kobietami, jeden próbował nawet uwieść mojego najlepszego przyjaciela. ” Przez te lata Adelle trzymała balustradę, że jej daty były najlepsze: wiele osób mogło być uprzejmych i wiernych. Potem poszła na ślub kuzyna. “Oblubieniec Naomi, Rick, był najsłodszym człowiekiem na świecie, oczywiście uwielbiał moją kuzynkę i żył, by jej się podobać” – mówi Adelle. “Widząc słodkie, pełne miłości światło w jego oczach, przysięgłem sobie, że pewnego dnia spotkam człowieka, który będzie patrzył na mnie, jakbym był skarbem.”

Adelle podjęła przerwę w randkach i bardzo potrzebowała myślenia o korzeniu swojej obsesji na punkcie złych chłopców. “Mój tata był typem życiowym, ale jako mąż i ojciec był zimny i nieczuły” – przyznaje. “Wyjechał na dobre, gdy miałem 10 lat. Potem, kilka razy widziałem go, że praktycznie robię cartwheels, aby przyciągnąć jego uwagę. Kiedy dorastałem na tyle, by mieć chłopaka, zacząłem metaforycznie spotykać się z moim tatą. Zdałem sobie sprawę z tego, co robiłem, zacząłem dostrzegać apel facetów, którzy nie byli tak błyskotliwi i niewiarygodni, faceci, którzy byli zdolni do opieki “.

Dzisiaj Adelle jest zaręczona – z typem Ricka. “Nie mogę uwierzyć, że zmarnowałem cały ten czas na mężczyznach, którzy traktowali mnie jak brud”, mówi. “Ale było warto, myślę, że dlatego ostatecznie nauczył mnie naprawdę doceniać dobrego człowieka. “

3. Powtarzaj za mną: Miłość nie jest synonimem smyczy. Kiedy zaręczona Gina Thomas, 29-letnia reżyserka magazynu Manhattan, wydawało się spełnieniem marzeń. W jej fantazjach ona i jej narzeczony Bill robili wszystko razem. Bill miał inną definicję. “Kiedy już się wprowadziliśmy, założyłem, że Bill będzie wycinał dwutygodniowe gry w pokera z chłopakami i od czasu do czasu po pracy” – mówi Gina. “Nasze miejsca pracy pozostawiły nam trochę wolnego czasu, nie powinniśmy byli marnować go na innych ludzi”.

Pragnienie, aby twój partner był z tobą 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nie jest realistyczne ani sprawiedliwe, ale tak jak Gina wiele kobiet czuje się opuszczonymi lub niekochanymi, jeśli ich druga połowa ma potrzeby (powiedzmy, dla męskiego koleżeństwa lub okazjonalnej samotności), które nie mogą być spełnione przez związek.

Niepewność i potrzeba Giny sprawiły, że Bill poczuł się jak w areszcie domowym. I bez względu na to, jak luksusowe jest więzienie, w końcu więzień chce zostać uwolniony. Obydwaj podzielili się.

Najszczęśliwsze pary pozwalają sobie nawzajem się rozwijać. Im bardziej dynamiczne są ich życia (pod względem miejsc pracy, hobby, przyjaciół), tym bardziej będą musieli się dzielić ze sobą, gdy się połączą..

4. Nie popełniaj niewierności emocjonalnej. Ważne jest, aby twój partner był kimś traktowanym z uprzejmością i życzliwością. Jeśli opowiesz wszystkie swoje ulubione dowcipy i historie o “złym dniu” znajomemu lub męskiemu współpracownikowi, co opuścisz, kiedy wrócisz do domu z miodem? To może zabrzmieć szaleńczo, ale jest to premia na czas i energię danej osoby – jest jej tylko tyle do zrobienia – a jeśli spędzasz ją z kimś innym, potencjalnie ranisz swój związek. Jeszcze gorsze jest zdradzanie zaufania twojego partnera z męskim przyjacielem lub współpracownikiem. Zapytaj Dorinne Badenstadt, 34-letniego szefa kuchni z Santa Fe w Nowym Meksyku. “Po sześciu latach małżeństwa mój mąż Ed i ja zaczęliśmy się rozdzielać, nic drastycznego, ale nie był już pierwszą osobą, którą opowiadałbym, gdy wydarzyło się coś dobrego lub złego”, mówi. “Ten zaszczyt należał do mojego sąsiada Dona”.

Dorinne nigdy nie spała z Donem, ale zaczęła dzielić się intymnością, na przykład fakt, że jej mąż nosił peruka, o czym Don żartował w sąsiedztwie grilla. Ed był zszokowany i poczuł się zdradzony, słysząc jego interesy omawiane nad hot-dogami i piwem. Oskarżył swoją żonę o nielojalność, przyspieszając największą walkę, jaką ta dwójka kiedykolwiek miała. Para załatała sprawę, ale Dorinne przypomniała sobie, że jej małżeństwo powinno być najważniejszym związkiem w jej życiu..

5. Mylisz się, jeśli potrzebujesz bmi dobrze. Kiedy Anne Ryan, 29-latka z Chicago, poznała swojego chłopaka Sama, była zachwycona, że ​​ta dwójka ma ze sobą wiele wspólnego. Obaj byli prawnikami, uwielbiali tango, narciarstwo zjazdowe i grali w szachy. Obaj byli uparcie dumni. “Sam był doskonały, z wyjątkiem jednej okropnej skazy” – mówi Anne. “Zawsze musiał mieć rację – czy chodziło o to, która restauracja serwuje lepsze hamburgery, czy która z nas przeprosiła po naszej ostatniej walce, ale nie zdawałem sobie sprawy, dopóki nie było za późno, że byłem tak samo zły. Przyznaję, że zapomniałem przekazać mu ważną wiadomość telefoniczną lub że jego pragnienie przeniesienia się do Los Angeles było czymś, co powinienem poważnie rozważyć: chciałem zostać w Chicago i to było wszystko, co miało znaczenie. . “

W końcu Sam ruszył autostradą na zachód. Jeśli ty i / lub twój partner nigdy nie przyznasz się do błędu, wygrasz kilka TKO, ale nigdy nie zdobędziesz dużej satysfakcji. Przepraszanie nie jest oznaką słabości. Korekta, Ali McGraw: Miłość czasami oznacza, że ​​jest ci przykro.

Wersja tej historii pierwotnie pojawiła się na iVillage.