3 łatwe odcinki, aby obudzić całe ciało

Rozciąganie jest ważną częścią utrzymania twojego ciała w zdrowiu. Idealnie powinno być rozciąganie przed i po każdym treningu. Ale jeśli nie masz czasu na ćwiczenie – nie oznacza to, że możesz także pominąć rozciąganie!

Rozciągnięcia pomagają utrzymać twoje mięśnie zaangażowane i obudzone. Jeśli siedzisz przy biurku przez cały dzień, jeszcze ważniejsze jest rozciąganie rano i na koniec dnia.

Proste rozciąga się, aby obudzić swoje ciało

30.08.201601:23

Oto trzy wspaniałe odcinki, które możesz zrobić każdego ranka, aby obudzić swoje ciało i rozpocząć dzień z ogromną energią.

Przypięte na Pinterest.

1. Stały Quad Stretch

Na stojąco quad stretch
NATHAN R CONGLETON

Podnieś stopę, by dotknąć swojego tyłka i złap ją za rękę. Trzymaj uda równolegle i klatkę piersiową wysoko. Przytrzymaj tę pozycję przez 10 sekund przed przejściem na drugą nogę.

POWIĄZANE: 5 codziennych odcinków, aby zwiększyć swoją elastyczność

1 Ćwiczenie na stonowane ramiona

Jul.15.201600:44

2. Hip Flexor Stretch

Cześć p flexor stretch
NATHAN R CONGLETON

Zacznij w pozycji lonży, lewą nogą do przodu. Opuść prawe kolano w kierunku ziemi pod kątem 90 stopni i przytrzymaj przez pięć sekund. Powinieneś poczuć napięcie w lewym biodrze. Powtórz po drugiej stronie.

POWIĄZANE: 15 odcinków, aby rozpocząć dzień wolny

3. Cobra + Downward Dog

Zniżkowy dog + Cobra yoga poses
Pies w dół + jogi CobraNathan R. Congleton / DZISIAJ

Zacznij w pozycji Cobry kładąc się na brzuchu z rękami na ziemi, bezpośrednio pod ramionami. Wyprostuj ręce i pociągnij swoją klatkę piersiową, aby rozciągnąć mięśnie brzucha. Po pięciu sekundach przechodzisz na dół w dół, prostując stopy i wypychając biodra z powrotem w powietrze. Powinieneś poczuć rozciąganie w swoich ramionach i plecach. Przytrzymaj przez pięć sekund.

Aby uzyskać więcej porad dotyczących kondycji, zapisz się do naszego biuletynu One Small Thing.